autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
skradzione dokumenty od auta
Autor Wiadomość
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Pią Kwi 01, 2016 17:23   skradzione dokumenty od auta

Siemka może ktoś od was pomoże
skradziono mi dokumenty tzn miałem iść przerejestrować auto i przygotowałem sobie dokumenty karte pojazdu , dowód kase i wniosek w koszulce połozyłem z tyłu na kanapie i niestety ktoś wyrwał klamkę i zajumał mi ową koszulkę z papierami i kasą ..
mam tylko umowę i polisę oc bo trzymałem je w schowku ,
gdzie nie zadzwonie to myślą że sobie jaja robie bo prymaaprylis czy jak to się tam pisze....
macie jakieś pomysły co mam zrobić z tym fantem ?? zgineły tylko dokumenty i kasa nawet radia nie ruszyli heh :D
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Kwi 01, 2016 18:28   

Na policje musisz zglosic a generalnie.to wiesz moze.sie znajda.:-)
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
grzeszak
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 20 Lut 2014
Posty: 1368
Skąd: Tczew
Wysłany: Pią Kwi 01, 2016 19:10   

Przerąbana sytuacja. Tak jak Krzysztof piszę, pierwsze co to zgłoszenie kradzieży na policję. Musisz zastrzec dowód osobisty, prawo jazdy (jeśli tam były). Później zostaje wyrobić nowe dokumenty. Bo nawet jak się stare jakimś cudem na śmietniku znajdą, istnieje prawdopodobieństwo, że ktoś z nich zrobił/zrobi użytek. Jest też opcja, że jakiś gówniarz dojrzał kasę w koszulce i pokusił się o łatwy zarobek. Znam przypadek wywalonej szyby przez 5 zeta zostawione w popielniczce :)
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Sob Kwi 02, 2016 08:20   

Mi też ukradli od sierry - umowę K/S i takie inne pierdoły jak polisę
Oczywiście zgłosiłem na milicję, po miesiącu znaleźli telefon i oddali a o dokumentach
niby nic nie wiedzą "nie możemy teraz nic powiedzieć"
A z kolei od firmy ubezpieczającej mój samochód mam info, że ktoś znalazł mój plecak
z tymi dokumentami i dostarczył na komisariat na Białej (Gdańsk)
Policja to trzyma od listopada.
Dzięki temu na pytanie patrolu o nie przerejestrowanie grata mówię że nie mogę bo macie moją umowę i podaję numer telefonu do prowadzącego sprawę (tak się składa że mamy takie same nazwiska) i patrole odpuszczają
Ale wiem kiedyś trafię na penisa i mi zawiną dowodzik - bo to mi zostało :mrgreen:
_________________
NIE MA TAKIEGO USERA !!!!!
 
 
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Sob Kwi 02, 2016 11:44   

kurcze ja nie mam dowodu rej i karty pojazdu bo polisę i umowe miałem w schowku, kasa i wniosek to nie problem trudno ale te dokumenty cholerne, pierwszy raz od x lat chciałem przerejestrować auto na siebie i taki zonk, to chyba znak żeby nie przerejestrowywać więcej aut :D
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Nie Kwi 03, 2016 09:56   

Kędzior, pewnie tak. Ost auto jak na siebie przerejestrowałem to od razu sie rozbiło :mrgreen:
_________________
NIE MA TAKIEGO USERA !!!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11