autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy da się zbudować 14 sto sekundowe auto RWD za 10 tyś
Autor Wiadomość
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Czw Lis 03, 2016 19:29   

grzeszak, wiem dlatego tak pisze ;)
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Lis 21, 2016 15:15   

grzeszak napisał/a:
Kędzior napisał/a:
Kurde gdybym miał wolny hajs to udowodnił bym ci to bo mnie części wyjdą dużo taniej ale niestety nie mam kasy ani czasu obecnie motoryzacja poza pracą zeszła u mnie na dalszy tor ; (


Tylko, że Ty masz dostęp do używanych części w cenach hurtowych, każda pierdoła na miejscu, możesz przypasować, zamienić, oddać, zakombinować. Normalnie takie rzeczy słono kosztują. Zawsze gotowy projekt będzie tańszy, niż zbudowanie go od podstaw. Nikt nie liczy wypalonej benzyny, wypitych piw, testów, hamowni, itp.



Kędzior napisał/a:
grzeszak, wiem dlatego tak pisze ;)



A ja nadal uważam, że z dobrym zapleczem do części nie zbudujesz takiego compacta jaki był wystawiony w moim ogłoszeniu.
Same rzeczy eksploatacyjne pochłoną sporą część kasy, bo kupisz budę która nie będzie nowa i na pewno dużo eksploatacyjnych części pójdzie na starcie a to też kosztuje niemało.
Dodatkowo pójdzie tak, że do silnika osprzęt też będzie stary i sporo kasy będzie kosztował.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Pon Lis 21, 2016 15:41   

Hm jeszcze wszystko zależy w jakim stanie by miało by być to auto za 10tys. Jeżeli w takim stanie jak Krzysztofa to się nie zgodzę.
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
Huragan
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1453
Skąd: Starogard
Wysłany: Czw Lis 24, 2016 00:50   

za 10 tysi to można ulepić autoa nie zbudować-coś o tym wiem bo ostatnimi czasy budowałem jakieś sztuki. Kędzior za dwa tysie swap??? w garażu u naj..go pana Kazia chyba.Jeśli ktoś jak tty ma dostep do gratów po taniości to sporo zaoszczędzi ,ale weż pod wzgląd że budując komuś auto nie bedziesz szukał gratów tygodniami by zaoszczędzić pare pln.Jeśli jest potrzebne sprzęgło to poprostu je kupujesz.Policz sobie choćby pierdoły typu włąsnie głupie spzęgło ,oleje ,filtry ,materiał na wydechy,dolot jakiś i zaraz zrobi sie gromada pieniędzy.Zgodzę się że ludzie potrafią zrobić to w tej kwocie ,warunek wszystko ze "śmietnika" i wszystko samemu
_________________
ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA 504-074-873
huragan.sierrafan.pl
NAPEŁNIANIE KLIMATYZACJI (czyszczenie ukladu,wymiana oleju w układzie) 120PLN
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11