autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Czasami gadamy nie o motoryzacji
Autor Wiadomość
Karol
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3344
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Gru 08, 2016 12:24   

CukS napisał/a:
OSKA napisał/a:
To ja napisze ze przytyłem 7kg :( ale spokojnie , to było zamierzone ;p


Mi by się przydała jakaś dieta na masę :/


KFC, MC Donald, kebsy, hambuksy :D
 
 
 
CukS
Kierowca kat. B


Dołączył: 18 Wrz 2016
Posty: 268
Skąd: Nowe Gołębiewko
Wysłany: Czw Gru 08, 2016 12:50   

Hahaha
Ja mam za szybka przemianę :(
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Czw Gru 08, 2016 14:08   

Karol napisał/a:
CukS napisał/a:
OSKA napisał/a:
To ja napisze ze przytyłem 7kg :( ale spokojnie , to było zamierzone ;p


Mi by się przydała jakaś dieta na masę :/


KFC, MC Donald, kebsy, hambuksy :D


Kiedyś tak jadłem , pamiętacie jak wyglądałem ;p

CuKs misisz jeść więcej ;)
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
Ostatnio zmieniony przez OSKA Czw Gru 08, 2016 14:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Czw Gru 08, 2016 17:42   

CukS, zależy o jakiej masie mówisz czy tłuszczowej czy mięśniowej :P

tłuszczową to łatwo uzyskać a mięśniową niestety to już sporo ciężkiej pracy czasu i dyscypliny potrzeba o dobrym jedzeniu nie wspominam bo to temat rzeka :)
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Gru 08, 2016 18:03   

Tomix napisał/a:
Krzysztof napisał/a:
Tomix napisał/a:
Chyba próbujesz mnie zdenerwować , niestety nie udało ci się .Albo po prostu nakłonić mnie bym coś napisał w temacie

Tak jak kosa chciałem coś napisać w temacie ale dopiero przed chwila z trasy zjechałem


zdenerwować Ciebie ja nikogo nie lubię denerwować :P a ja próbuję wszystkich inspirować :)

Pisząc na silę jakieś bez sensowne posty byle by coś się działo na forum i (nieprzeczytane wiadomości się wyświetlały)
------------------------------------------------


Tomix odnoszę wrażenie, że kolejny raz piszesz o SOBIE, co Ciebie dręczy względem mojej osoby nie wiem i mnie to nie interesuje.

Jeżeli uważasz, że ja piszę bez sensu to nie czytaj, masz takie funkcje na forum oznacz jako przeczytane.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Tomix
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1933
Skąd: Pączewo
Wysłany: Pią Gru 16, 2016 23:42   

Krzysztof napisał/a:
co zrobić auto przeniesiono do nasze samochody :) Michał jakieś fotki z modelkami by się przydały :)

Najlepiej zadbane i zmodyfikowane auto w tym klubie . Szkoda ze Mercedes co tylko wymieniony olej i zrobiona konserwacja zastąpił to auto w które Michała kosztowało wiele lat pracy i potu.

Licznik super sprawa . Prawie nie spotykane w jakich kolwiek aut z tamtych lat.
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Gru 17, 2016 11:53   

Tomix napisał/a:
Szkoda ze Mercedes co tylko wymieniony olej i zrobiona konserwacja zastąpił to auto w które Michała kosztowało wiele lat pracy i potu.


pewnie byś wolał by Twój compact się dostał to byś był szczęśliwy, po co człowieku piszesz i zaczynasz kolejną bzdurną dyskusję na forum.
Nie masz pojęcia co zrobiłem w moim mercedesie na pewno kolejny raz robię to co jest potrzebne do jazdy.
Rozumiem, że nie możesz zaakceptować ludzi dla których są ważniejsze sprawy w samochodzie niż jego wygląd z 10 mb :)

Jak byś czytał ze zrozumieniem to byś wiedział jaki jest regulamin działu Auto Elite, i jakie są zasady. Dodatkowo piszesz coś a sam jak miałeś wybrane auto do elite to olałeś temat i ludzi co na Ciebie głosowali.

Cytując klasyka
conpress napisał/a:
widać co niektórym praca w kurierce przeładowanym busem w nienormowanym czasie pracy robi nie najlepiej na beret..


dobrze, że tylko niektórym :D bo znam innych co jeżdżą i im na beretcie nic nie urosło :D
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Sob Gru 17, 2016 12:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Sob Gru 17, 2016 15:48   

Krzysztof, tak poza tematem czy teraz w wyborze do Elity będą udział brały 2 auta ? tzn. chodzi mi czy w głosowaniu będą wchodziły 2 auta z największą ilością głosów ?
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Gru 17, 2016 16:22   

Kędzior napisał/a:
Krzysztof, tak poza tematem czy teraz w wyborze do Elity będą udział brały 2 auta ? tzn. chodzi mi czy w głosowaniu będą wchodziły 2 auta z największą ilością głosów ?


Jezeli jest odstepstwo od.regulaminu to informuje o tym przed glosowaniem

Ogolnie zawsze jedno tylko teraz ponownie mamy precedens bo wylecialy dwa auta to powinny dwa przybyc.
Dodatkowo jezeli Bartek nic nie napisze w swoim temaci.to tez jego auto pojdzie do nasze samochody.

Moze w takim ukladzie.dorobie glosowanie czy cos.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Sob Gru 17, 2016 16:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Sob Gru 17, 2016 23:04   

Krzysztof, ok w sumie miejsce jest teraz dla 2 w elicie wiec mozna by tak zrobic
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12