autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Kamera samochodowa
Autor Wiadomość
Daria
Kierowca Rajdowy
Rozważny kierowca :)


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1380
Skąd: z Łosiolandii :-)
Wysłany: Pią Cze 09, 2017 21:12   Kamera samochodowa

Hej,

Czy ktos z Was moze polecic jakąs bardzo dobrą kamerę samochodową?
Zastanawiam sie nad GoPro Hero 5 black tylko pytanie czy sie sprawdzi? Moze ktos z Was moze powiedziec cos wiecej na ten temat?
_________________
Kiedyś traktowalam ludzi dobrze.
Teraz - z wzajemnością.
 
 
Marynarz
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 1161
Skąd: Z kątowni
Wysłany: Pią Cze 09, 2017 22:47   

Ale że rejestrator?
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Cze 09, 2017 23:09   

Jak rejestrator to ja stary telefon przyczepilem karta z internetem na rok za.60 pln i przy okazji jest nawigacja yanosikiem i ogolnie mozna wszystko robic jak na telefonie wygodne to rozwiazanie
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Marynarz
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 1161
Skąd: Z kątowni
Wysłany: Pią Cze 09, 2017 23:12   

A jeśli nie stary telefon to słyszałem mnóstwo dobrych opinii o dejestratorze Xiaomi YI
 
 
Daria
Kierowca Rajdowy
Rozważny kierowca :)


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1380
Skąd: z Łosiolandii :-)
Wysłany: Pon Cze 12, 2017 09:59   

Tak, chodzi mi o rejestrator, ale taki, zeby nagrywalo w bardzo dobrej jakosci, bo duzo ogladam na youtube i ludzie miewają takie rejetratory, ze ledwo cokolwiek mozna na nagraniu zobaczyc :???:
_________________
Kiedyś traktowalam ludzi dobrze.
Teraz - z wzajemnością.
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Cze 12, 2017 11:12   

Daria napisał/a:
Tak, chodzi mi o rejestrator, ale taki, zeby nagrywalo w bardzo dobrej jakosci, bo duzo ogladam na youtube i ludzie miewają takie rejetratory, ze ledwo cokolwiek mozna na nagraniu zobaczyc :???:


to jeszcze raz podpowiadam sprawdź jak będzie się sprawował telefon, przy okazji masz nawigację i Yanosika :)
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Marynarz
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 1161
Skąd: Z kątowni
Wysłany: Pon Cze 12, 2017 11:45   

Cytat:
to jeszcze raz podpowiadam sprawdź jak będzie się sprawował telefon

To słabe rozwiązanie bo za każdym razem trzeba to włączać a wideo rejestrator włącza się po zapłonie...
Daria tu masz porównanie xiaomi yi o którym wspominałem z gopro
https://youtu.be/B4QuE_Zv2P4
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Cze 12, 2017 11:57   

Marynarz napisał/a:
To słabe rozwiązanie bo za każdym razem trzeba to włączać a wideo rejestrator włącza się po zapłonie...


wiem, że można ustawić włączanie i wyłączanie w telefonie natomiast wszystko to kwestia przyzwyczajenia, mi już odruchowo przychodzi włączenie i wyłączenie urządzenia.

Wg ma więcej zalet niż wad, kiedyś miałem urządzenie w postaci rejestratora i u mnie było słabo bo nie mam już miejsca na szybie.

Wiadomo każdy woli co innego.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Pon Cze 12, 2017 19:22   

Xiaomi yi mam w posiadaniu , czasami sobie coś tam nagrywałem nią podczas jazdy , ale ... zarówno xiaomi , jak i go pro nie nadają się jako rejestratory .. na xiaomi wejdzie 30minut ciągłego filmu .. tzn zależy od karty , ale zapełnić ja idzie szybko nie ważne jak duża by była , a wtedy trzeba zrzuci na komputer i usunąć z karty .. można to zrobić tez chyba przez aplikacje (nigdy nie próbowałem).. to samo tyczy się go pro .. nie wiem jak jest z rejestratorami , czy one zapisują filmy i usuwają same ? W go pro i xiaomi jak samemu nie usuniesz , to się nie usunie :) ale jakość obrazu maja bardzo dobre ;)
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
Marynarz
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 1161
Skąd: Z kątowni
Wysłany: Pon Cze 12, 2017 20:42   

A nie ma w xiaomi czasami zapętlenia w ustawieniach??
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Pon Cze 12, 2017 22:28   

W sumie nie wiem , nie bawiłem się aż tak :) nigdy nawet nie pomyślałem byvuzywac jej jako rejestratora :)
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
lokinios
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 735
Skąd: StG
Wysłany: Czw Cze 15, 2017 11:25   

Dodam od siebie taki chnski sprzęt z którego jako rejestrator używało mi się lepiej niż z gopro nazywa się SJ cam ja mam akurat wersje z przed kilku lat sj cam1000 teraz są już sj cam 4000 a może i jeszcze nowsze. Dlaczego lepsze do auta niz gopro? Bo ma nagrywanie w pętlach czyli jak zaśmieci się cala karta to nadpisuje. Jak coswaznego dzieje się na drodze to klikasz jeden guzik i już nie nadpisze tego filmiku. Narywanie po wlaczeniu zasilania. Tryb czuwania jak jest wylaczona a cos się poruszy to nagrywa np.30 sek.

Obojętnie jaki sprzęt ważne żeby wideo bylo ostre żeby można bylo chociaż tablice spisać. Dobrze żeby już nie nagrywalo tylko w full hd ale może 2k, 4k wieksza rozdzielczość daje więcej możliwości przybliżenia obrazu na kompie.
 
 
Daria
Kierowca Rajdowy
Rozważny kierowca :)


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1380
Skąd: z Łosiolandii :-)
Wysłany: Wto Cze 20, 2017 16:03   

Marynarz napisał/a:

Daria tu masz porównanie xiaomi yi o którym wspominałem z gopro
https://youtu.be/B4QuE_Zv2P4


Ogladalam. Xiaomi ma nawet lepszy obraz od GoPro no i jest o wiele tansze.
Dobrze by bylo gdyby nagrywalo caly czas bez koniecznosci recznego czyszczenia pamieci.
Musze przejrzec jeszcze ten rejestrator, o ktorym napisal lokinios i porownac z Xiaomi,
bo Gopro chyba sobie jednak odpuszcze.

Krzysztof potrzebuje takiego rejestratora, o ktorym nie bede musiala pamietac zeby go uruchomic czy wyczyscic karte pamieci, poniewaz starosc nie radosc i moja pamiec czasem zawodzi :razz:

Dzieki wszystkim za pomoc :wink:
_________________
Kiedyś traktowalam ludzi dobrze.
Teraz - z wzajemnością.
 
 
Marynarz
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 1161
Skąd: Z kątowni
Wysłany: Wto Cze 20, 2017 19:11   

Według tego linka ( https://x-sklep.pl/produkt/urzadzenia/kamery/rejestratory/rejestrator-samochodowy-yi-zloty/ ) z opisem kamerki xiaomi nie trzeba nic kasować

"Inteligentny system
Prowadząc samochód przez bardzo długi czas, może dojść do sytuacji, że karta pamięci będzie pełna, wówczas system automatycznie usunie stare dane/nagrania. W rezultacie rejestrator będzie ciągle działał i nie będziemy poświęcać czasu na kasowanie niepotrzebnych danych.

W sytuacji stłuczki bądź nagłego hamowania, rejestrator nagra wszystko."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11