autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Wykrywacz, nowa pasja. (po za motoryzacja) 😁
Autor Wiadomość
Marcin
Kierowca Rajdowy
I tak będzie Alfa


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 651
Skąd: Wielki Bukowiec
Wysłany: Wto Maj 22, 2018 07:37   Wykrywacz, nowa pasja. (po za motoryzacja) 😁

Cześć.
Szukam posiadaczy wykrywacza metali i magnesu neodymowego że Starogard Gdański a może i bliżej mnie.
Zanosze się z zamiarem kupna wykrywacza by pospacerować po plaży lub po zlotach 😉. Chętnie pochodził bym z kimś co ma doświadczenie. Mam na oku parę miejsc raczej jeszcze nie przegrzebanych.
Sory za błędy i interpunkcji. Ale pisze z telefonu.
_________________
Przyjaciół w biedzie się poznaje, to powiedzenie autopsją się staje.
 
 
 
lokinios
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 735
Skąd: StG
Wysłany: Wto Maj 22, 2018 22:47   

czy ceny tych urządzeń spadły na rynku? ze względu na wprowadzone w styczniu br prawo zaostrzające kary za "szukanie skarbów"?
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Cze 03, 2018 21:15   

lokinios napisał/a:
czy ceny tych urządzeń spadły na rynku? ze względu na wprowadzone w styczniu br prawo zaostrzające kary za "szukanie skarbów"?
własnie Marcinie Twoi ulubieńcy chyba wprowadzili nowe przepisy :)


oczywiście jak zawsze głupie i bez sensu.

Przecież jak ktoś coś poszuka to tego nie zgłosi tylko przetopi, jak by to co znajdziesz było Twoje a rząd miał prawo pierwokupu za cenę rynkową to by spowodowało, że nasze jakieś fajne cenne zabytki mogły by trafić do muzeum.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Marcin
Kierowca Rajdowy
I tak będzie Alfa


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 651
Skąd: Wielki Bukowiec
Wysłany: Pon Cze 04, 2018 13:27   

Ceny raczej są stabilne jak na razie i wahają się z wielkim przedział em zależy kto co szuka. Zakaz dotyczy ziem które podlegają pod jakiś tam spis archeologiczny lub konserwatora zabytków. Przepis i ustawa jest obszerna przez swoją niejasna przemowe można zaprzecza się innymi ustawami blablabla. Bardzo duży skrót... Nikt natomiast nie może cię ukarać za szukanie np. Obrączki żony kuzyna teściowej która zgubiła ja tu w 64r. Jeśli oczywiście włascicel gruntu czy plaży wyraził zgodę.
_________________
Przyjaciół w biedzie się poznaje, to powiedzenie autopsją się staje.
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Cze 04, 2018 14:47   

Marcin napisał/a:
Przepis i ustawa jest obszerna przez swoją niejasna przemowe można zaprzecza się innymi ustawami blablabla
to na prawdę umieją tworzyć prawo :) jak moi dojdą do władzy to sobie będziesz mógł latać z wykrywaczem a Twoja ziemia będzie w postaci leja sięgała do jądra planety :)
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
MICHAŁ
Mistrz Kierownicy
OPEL



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 2348
Skąd: okolice Gtc
Wysłany: Wto Cze 05, 2018 08:32   

mozesz szukać sobie obraczek itp jesli masz zgode własciciela gruntu z tym ze jak bedziesz kopal sobie i ktoś cie zwyczajnie podpieroli na pały.aty bedziesz miał cos co ''nalezy do państwa''to uwazaj .pasja fajna sam coś tam szukalem ze dwa lata temu.ale niestety nie znalazłem nic takiego co by mnie zafascynowało wiec wrócilem do garazu grzebać przy autach .
_________________
kompleksowe usługi hydrauliczne.kotłownie gazowe ,olejowe,weglowe , instalacjie gazowe.instalacjie grzewcze .
 
 
 
Artur
Kierowca Rajdowy
Sensej


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 952
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Cze 05, 2018 12:06   

Problemu ze zgoda wlascicieli dzialek, gruntow raczej nie ma, bawilem sie w to pare lat po dzien dzisiejszy jak czas pozwala, nigdy nie mialem zadnych nieprzyjemnosci
_________________
DynoSet Remapping Service
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11