autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
AUDI A4B7 AVANT 2,0TDI AUTOMAT
Autor Wiadomość
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Sob Wrz 22, 2018 17:55   AUDI A4B7 AVANT 2,0TDI AUTOMAT

Witam, może ktoś w klubie lub znajomi szukają fajne kombi, mam na sprzedaż swoje daily czyli a4 b7 2,0 tdi 2005r. Silnik po remoncie głowica po regeneracji, turbina zregenerowana, nowa dwumasa, nowy rozrząd 5tyś. km. olej 5w30 castrola wymieniony w maju, auto bezwypadkowe malowane elementy to maska 200 mikronów prawy błotnik 200 mikronów tylny prawy błotnik do 230 mikronów oraz klapa, reszta oryginał malowane z powodu odprysków i otarcia na błotniku tylnym i tyle. Vin prześle dla zainteresowanych nie ma problemu, dla klubowiczów i znajomych oddam za 14000zł w gotówce przy ewentualnej zamianie cena zostaje jak w ogłoszeniu, dodam że auto to kompletna seria żadnego chipa gwinta itp. wiem to dziwne a jednak :) jeździmy nim na co dzień wozi dziecko do przedszkola i mnie do firmy mało pali i nie wkurza więc jest godne polecenia jedyny minus kompresor klimy do wymiany reszta w pełni sprawna, zgadam się na wizytę na stacji diagnostycznej na koszt kupującego ;) reszta w linku
https://www.otomoto.pl/of...k-ID6A5j9z.html
Ostatnio zmieniony przez Kędzior Sob Wrz 22, 2018 17:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Wto Wrz 25, 2018 15:21   

Taki Fan BMW a tu kolejne AUDI - ban jak nic :razz:
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Wrz 25, 2018 20:27   

Lincoln napisał/a:
Taki Fan BMW a tu kolejne AUDI - ban jak nic :razz:


Masz taką moc :mrgreen:
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12