autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Forum się sypie... Smutne, ale moim zdaniem prawdziwe
Autor Wiadomość
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Śro Maj 22, 2019 21:19   

Opowiadajcie, bo nie znam tematu.
 
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Śro Maj 22, 2019 21:36   

Garfield miał wypadek, jechał Rangem miał lawetę i na lawecie omegę , podobno jakiś tir zahaczył o lawetę jadący z naprzeciwka i Grzechu nie opanował auta, wpadł do rowu, a sprawca uciekł z miejsca zdarzenia ..






i założył zrzutkę na odbudowę :)
https://zrzutka.pl/uhz8ut

nie mówię, szkoda projektu i sam bym nie chciał być w takiej sytuacji, ale ja na pewno nie prosiłbym kogoś o pomoc finansową, to tak jak bym teraz założył zrzutkę na odbudowę silnika w MG ..
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
Ostatnio zmieniony przez OSKA Śro Maj 22, 2019 21:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Śro Maj 22, 2019 22:28   

Hmm, kiedyś Grzesia wspomoglem jak miał pożar w domciu, a tu teraz taka akcja... W sumie szukałbym Tira.
 
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Śro Maj 22, 2019 22:32   

no kurde.. stało się to w okolicach wolnego dworu .. Tir jechał w kierunku skarszew .. a tam często nie widuję tirów, na tej trasie jest duża firma stolarska, więc albo jechał do niej, albo przejeżdżał, kamery mają na wjazd, łatwo można spojrzeć kto o danej godzinie jechał tą trasą ..
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Maj 23, 2019 12:27   

OSKA napisał/a:
no kurde.. stało się to w okolicach wolnego dworu .. Tir jechał w kierunku skarszew .. a tam często nie widuję tirów, na tej trasie jest duża firma stolarska, więc albo jechał do niej, albo przejeżdżał, kamery mają na wjazd, łatwo można spojrzeć kto o danej godzinie jechał tą trasą ..
jak byś kiedyś szukał roboty to jak nic do dochodzeniowo - śledczej :) możesz pisać :)

Ogólnie pomysł dobry to nie wiem dlaczego nie skorzystał.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Czw Maj 23, 2019 23:18   

Ja też nie wiem :) ale uważam, że w tych czasach znaleźć sprawcę zdarzenia, to nie problem :)
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
EDI
Mistrz Kierownicy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2376
Skąd: się biorą czopki
Wysłany: Pią Maj 24, 2019 10:57   

MICHAŁ napisał/a:
Face mnie wkorwi.... A i czat mesenge już wgle. I zwierzenia kolegi od omegi

Haha coś w tym jest ;)
 
 
Tomix
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1933
Skąd: Pączewo
Wysłany: Sob Cze 01, 2019 04:25   

Jak nie ma świadków to wszystko na drodze mogło wydarzyć się.
Wracając do tematu.
Krzysztof słusznie stwierdził że obecnie moda na fora znacznie zmalała , ludzie wolą pisać do grupy znajomych i przypadkowych osób na fb niż do węższego grona wtajemniczonych w temat (jak w tym przypadku). Dużą role na pewno odgrywa to że Facebook jest w chwili obecnej w topowej formie , a każdy napisany post czy wstawione zdjęcie trafia to znacznie większego grona odbiorców.

Dlaczego tak twierdzę ? Temat z moim Bmw prowadziłem tutaj i na forum bmw3er.
Jest to niemal identyczne skonstruowane forum z tym że my mamy tu na autostarogard nieco ponad 500 zarejestrowanych użytkowników a na 3er jest ich 23 tyś. Obserwowałem jak z czasem podstawowe działy takie jak "nasze samochody" stopniowo były prowadzone przez coraz to mniejsza grupę osób. Potem stopniowo upadały kolejne działy aż została giełda i jakieś tematy mechaniczne (ale w tym wypadku wszystko na temat mechaniki trójek można już było znaleźć na forum). W chwili obecnej forum które ma kilkadziesiąt tysięcy użytkowników więcej jak tu , ma podobną lub nawet mniejszą aktywność. Smutne , aczkolwiek nadzieje mam że forum autostarogard dalej pozostanie w internecie i nóż widelec coś się stanie że pojawi się nowa energia :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12