autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
O POLITYCE NIE WOLNO WAM ROZMAWIAĆ bo tak lepiej dla władzy
Autor Wiadomość
Lincoln
MEGA MODERATOR

Wysłany: Pon Maj 27, 2019 01:26   

A co mnie Jarek interesuje??? Ja tam zaślepionym funboyem nie jestem jak niektórzy żeby jeździć za ludkami z polityki i słuchać ich pitolenia, oceniam to co robią, nie mówią i polecam tę strategię.

Dziś odbyły sie wybory i widać, że w UE kierunek LEWY za bardzo się nie zmieni, a to szkoda...

cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik

Wysłany: Pon Maj 27, 2019 12:30   

Krzysztof napisał/a:
conpress napisał/a:
..ciekawe o czym będziecie sie spierali jak po jesiennych wyborach Korwin wejdzie w koalicję z kaczorem..
w sumie to nie wiem :) ogólnie głównie na tym forum ja z Lincolnem dyskutuję :) on nie ma facebook to przez forum przekazujemy mu informacje o zlotach i spotkaniach :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

czasem coś Michał napisze :) :twisted: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A ogólnie to dzięki że składacie się na serwer byśmy ja i Lincoln mogli sobie podyskutować :)

dzisiaj coś jeszcze Oska napisał.

Lincoln tu masz wydarzenie prezes będzie w Starogardzie
https://www.kociewiak.pl/...s2lutV3yrdcl3Aw

Ja byłem na tej konwencji hmm muszę przyznać że Prezes ma wyborną ochronę :) chyba lepszą niż Duda pogratulować :)

Ja jako Polak spełniłem swój obywatelski obowiązek ,ale niestety moja frakcja się nie dostała :)

Krzysztof
moderator

Wysłany: Pon Maj 27, 2019 21:37   

Lincoln napisał/a:
oceniam to co robią, nie mówią i polecam tę strategię.
też chciał bym widzieć jakieś zmiany, niestety inaczej rozumuję niż większość i zmian nie widzę.
Lincoln napisał/a:
A co mnie Jarek interesuje??? Ja tam zaślepionym funboyem nie jestem jak niektórzy żeby jeździć za ludkami z polityki i słuchać ich pitolenia
wydawało się, że popierasz ich bardzo bardzo bardzo to myślałem, że na żyw też chcesz posłuchać.

Jak by była opcja spotkania kogoś znanego co uważam, że robi dobrze to ja bym z chęcią zobaczył. To jak starty w 1/4 mili są fajne ale oglądanie ich z placu gdzie się je kiełbasy z grilla to już nie kumam.

cimar napisał/a:
Ja byłem na tej konwencji hmm muszę przyznać że Prezes ma wyborną ochronę chyba lepszą niż Duda pogratulować
no raczej musi mieć wielką, budzą skrajne emocje by dać tym 45% coś to muszą zabrać tym 55% coś a to denerwuje tych drugich.
cimar napisał/a:
Ja jako Polak spełniłem swój obywatelski obowiązek ,ale niestety moja frakcja się nie dostała
moja też nie przeszłą. Co zrobić czy dalej mam myśleć jak tłum ? Jednak zostaję przy byciu indywidualistą. Kto myśli jak tłum nigdy nie zajdzie dalej niż tłum.

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001

Lincoln
MEGA MODERATOR

Wysłany: Wto Maj 28, 2019 00:26   

Na 1/4 jesteś uczestnikiem, masz szansę na podium, wygraną itd, a tu jesteś tylko staczem/słuchaczem - jak nie masz co robić, a akurat jest pod nosem - jak znalazł, jak specjalnie jedziesz zobaczyć to już Funboy jesteś :razz:

To niech Ci sie nie wydaje, kolejny raz Ci to mówię, zwyczajnie cieszy mnie, że ktoś interesuje się tymi małymi. Drażni mnie, że ludzie pokroju cimoszewicza(97' po powodzi stulecia mówił ludziom, że mogli sie ubezpieczać), millera (wielokrotnie pokazywał dno, aż szkoda klawiatury), Ochojnska (wtf???), kopacz (jak w przypadku millera), Liroy ("scyzork" i długo długo niccc...), Tarczyński (gamoń jakich mało) i hit Pomorza - adamowicz :oops: :oops:

Krzysztof
moderator

Wysłany: Śro Maj 29, 2019 13:48   

Lincoln napisał/a:
To niech Ci sie nie wydaje
jak pisałem wielokrotnie nikt nie wie wszystkiego, każdy jest inny ma inne potrzeby inne plany i marzenia,

Lincoln napisał/a:
zwyczajnie cieszy mnie, że ktoś interesuje się tymi małymi
o jakich dokładnie małych chodzi ??

O tych ??

co do reszty odpowiem CI cytatami ludzi których uważam za inteligentnych prowadzących własna działalność i odnoszących sukcesy.

The Wojciech Cejrowski
Cytat:
Radykalizm oraz partie radykalne są normalne i potrzebne. Nie wygrywają wyborów, ale zmuszają partie duże do przesuwania programu przynajmniej o centymetr w lewo lub prawo - ze strachu by radykały nie urosły w siłę. Głosowanie na przegrywających radykałów wcale nie jest marnowaniem głosu.

Głosowałem na Bosaka i zagłosowałbym na Kaję Godek, gdybym ją miał na liście. Przegrali z kretesem, a ja mego głosu nie żałuję. Od lat głosuję na programy, które przegrywają. Bo nie chodzi o to, by głosować na zwycięzców, lecz zgodnie ze swoim sumieniem - nawet, jeżeli wiesz, że głos twego sumienia zostanie zadeptany przez resztę głosów.

Jest dla mnie ważne jak mój głos zostanie oceniony na Sądzie Ostatecznym, a nie w dniu po wyborach, czy za rok. Działam w perspektywie ostatecznej, a nie politycznej, a w życiu chodzi mi o zbawienie duszy. Patrząc z takiej perspektywy, nie boję się przegrywać. Nie lubię przegrywać, ale nie uchylam się od przegranej, jeżeli walka o zwycięstwo miałoby stanąć na drodze zbawienia duszy.

W historii Polski pod zaborami wszyscy kolejni przegrani mieli rację - oni, a nie kolaboranci i zwycięzcy. Powstania upadały, spiski upadały, a mimo to rację mieli powstańcy, zesłańcy, wygnańcy. Tu na ziemi zostawali miazgą i to oczywiście było nieprzyjemne. Ale życie nie musi być przyjemne - ma być dobre. Konsekwencje twoich czynów nie muszą (mogę, ale nie muszą) być dla ciebie przyjemne - mają być dobre.

Żyjąc w perspektywie Sądu Ostatecznego nie musisz mieć racji - masz być uczciwy, mówić prawdę i dokonywać wyborów zgodnych ze swoim sumieniem, a nie z interesem.

PiS na Sądzie Ostatecznym będzie rozliczany z aborcji. Kaja Godek dostanie punkty za to, że podejmowała próby walki. Nieważne, że nieskuteczne.

Albrecht o nieruchomościach
Cytat:
[Wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego 2019]

Na zdjęciu poniżej mamy prosty obraz naszego kraju.

Ponad 85% ludzi w Polsce nie ma kompletnie pojęcia na czym polega gospodarka, prawo i wolny rynek.

Polacy głosują od 1989 roku czyli już 30 lat.

Jeżeli przez 30 lat nie są w stanie nauczyć się, że głosowanie na partie z telewizji to strzelanie sobie w stopę to nie ma kogo i czego już w tym kraju bronić.

Jesienią 2019 mamy wybory parlamentarne. Wyniki będą podobne jak do parlamentu Europejskiego.

Co to znaczy?

Kolejne 4 lata zadłużania i męczenia przedsiębiorców.

Można się napinać i obrażać na obecną sytuację, ale prawda jest taka, że taki po prostu mamy naród.

Większość Polaków po prostu chce żyć w biedzie i zadłużać swoje dzieci, wnuki i prawnuki. Nie chcą wolnego rynku, swobody gospodarczej i niższych podatków.

Polacy jak małe dzieci wierzą, że Państwo rozdaje im jakieś pieniądze.

Na szczęście granice są otwarte.

Z życzeniami zdrowia i wolności,
Paweł Albrecht

Źródło:
https://wybory.gov.pl/pe2019/pl/wyniki/pl

Mi się w głowie nie mieści, że można takim jadem pluć i chcieć coś od kogoś, oczywiście propaganda działa, że kasa nie jest z podatków to niech Ci ludzie dalej tak sądzą, że kasa jest z bankomatu.

Ja jak widzę gościa w nowym BMW to marzę, że ciężka pacą też zarobię na takie, a inni, że on to ma w leasing i sobie odliczył 50% vat.

Byśmy się bogacili trzeba równać w górę nie w dół. A równać w dół oznacza z jakich powodów

ZAZDROŚĆ

Na sądzie ostatecznym to też jest grzechem ciężkim.

Moja Niemiecka Taryfa

OSKA
Szybki i wściekły

Wysłany: Śro Maj 29, 2019 15:02   

https://youtu.be/lkvsx2BVK3A

:) ja to tylko tu zostawie

Work Hard!
Dream Big!

Krzysztof
moderator

Wysłany: Czw Maj 30, 2019 20:22   

OSKA napisał/a:
https://youtu.be/lkvsx2BVK3A

:) ja to tylko tu zostawie

Dobre na samym końcu powiedział cała prawdę 😎 tak to właśnie działa

Moja Niemiecka Taryfa

Krzysztof
moderator

Wysłany: Pią Maj 31, 2019 17:30   

Czyli nie jestem jeden co tak uważa jest nas wielu pytanie dlaczego w tym układzie wybieramy zawsze POPIS

Wojtek Woźniczka - Autor, Negocjator i Inwestor na rynku nieruchomości

Cytat:
Marzy mi się Polska.

Ten wpis powstał, jako przemyślenia na temat obecnej, trudnej sytuacji w naszym kraju. Jesteśmy podzieleni jak nigdy dotąd. Jedni mają rację i drudzy ją mają a jednocześnie nikt jej nie ma. Z racją jest jak z tylną częścią ciała. Każdy ma swoją.

Wczoraj obejrzałem po sobie Fakty TVN i Wiadomości TVP. Oglądając te dwa programy czułem się, jakbym mieszkał w dwóch różnych krajach. A tymczasem Polska jest jedna i ona mi się marzy.

Marzy mi się Polska, gdzie:

- politycy edukują ludzi. Tak! Edukują! Pokazują, jak osiągnąć dobrobyt, jak inwestować, jak oszczędzać, gdzie szukać efektywności swoich działań,
- nikt nikomu nie zazdrości, ale każdy zastanawia się, jak zmodelować te najlepsze działania sąsiada, aby samemu osiągnąć sukces,
- lekarze na SORach nie są przemęczeni a pacjenci otrzymują błyskawiczną pomoc,
- ludzie nie chcą 500+ jako pomocy socjalnej. Chcą za to mieć taką ulgę w podatkach i w opłatach na ZUS,
- przedsiębiorcy płacą jeden, niski prosty i zryczałtowany podatek np. od przychodu,
- nikt nie unika płacenia podatków bo mu się to po prostu nie opłaca,
- książka Finansowy Ninja jest obowiązkową lekturą w szkole podstawowej,
- w telewizji zamiast zwalania winy na ten czy inny rząd codziennie jest debata na temat tego, jak coś ulepszyć, poprawić aby ludziom żyło się lepiej,
- nikt nie boi się otwarcie mówić o swoich poglądach, przekonaniach oraz preferencjach, ale jednocześnie nie obchodzi się ze swoją innością narzucając ją innym,
- ludzie żyją w takim dobrobycie gospodarczym, że po prostu nie opłaca się kraść
- edukacja finansowa jest tak rozpowszechniona, że istnieje ogromna świadomość społeczna i każdy wie skąd się biorą pieniądze oraz na co idą,

Mógłbym tak jeszcze długo. W sumie to dość łatwe.
Wystarczyłoby tylko porzucić spory, odciąć grubą krechą przeszłość, bo ta dla naszego Narodu jest wyjątkowo bolesna. Nauczyć się patrzeć na innych ludzi z perspektywy nie tylko swoich ale również ich interesów. A przede wszystkim powinniśmy postawić na edukowanie wszystkich grup społecznych, tak aby ci którzy są dziś gorzej sytuowani wiedzieli, że własną pracą są w stanie wiele osiągnąć, że do tego potrzebna jest chęć, konkretna wiedza jak, oraz wsparcie tych, którzy powinni być dla innych wzorem. Takim wzorem powinna właśnie być klasa polityczna w Polsce.

Marzenia?
Być może, ale kto wie, może znajdzie się jakaś grupa ludzi, która wdroży powyższe i pokaże ludziom, że można.

Moja Niemiecka Taryfa

Lincoln
MEGA MODERATOR

Wysłany: Sob Cze 01, 2019 01:09   

Krzysztof napisał/a:
Czyli nie jestem jeden co tak uważa jest nas wielu pytanie dlaczego w tym układzie wybieramy zawsze POPIS

No tak, przecież można głosować na kolesia który był w Unijnym Europlarlamencie, ale złożył mandat, bo coś mu sie nie podobalo - nie wiem, a po roku znowu chciał się tam dostać. Założył w życiu z pięć partii, był w prawie dziesięciu i co wybory zakłada kolejną, no fakt mąż stanu i gwarancja dobrobytu jak sie patrzy :mrgreen:

Ludzie co wyglądają na komunistów głosują na komunistów - co w tym dziwnego? Dziwne gdy ktoś młody, pragnący wolności oddaje głos na komunistów. Większość głosuje na idee.

Krzysztof
moderator

Wysłany: Wto Cze 04, 2019 19:15   

No cóż mi wyszła Konfederacja

https://www.wnp.pl/parlam...-wyborczy-2019/

Moja Niemiecka Taryfa

Lincoln
MEGA MODERATOR

Wysłany: Czw Cze 06, 2019 10:45   

No mi też, ale dla wielu jak widać po wynikach słowa to za mało - po tym co napisałem wyżej nie ma co się dziwić.

Krzysztof
moderator

Wysłany: Czw Cze 06, 2019 19:09   

młodzi na wybory nie poszli a tam konfederacja ma największe poparcie.

Moja Niemiecka Taryfa

arti
Kierowca Rajdowy

Wysłany: Nie Cze 09, 2019 17:22   

Nie tylko o polityce
https://www.youtube.com/watch?v=WOAHlFUdOE4

Krzysztof
moderator

Wysłany: Czw Cze 13, 2019 22:02   

Ceny paliw rosną i bardzo dobrze PIS dba o małych mniej będą jeździć to będą bezpieczniejsi 😀😀😀😀

https://spottedlublin.pl/benzyna-w-polsce-najdrozsza-od-niemal-5-lat-podwyzek-cen-paliw-na-stacjach-ciag-dalszy/?fbclid=IwAR3RPtfxhtr-6tWpv6rQnsTOBIdcqe7KlmAUm0__qpXuCm4wV5zw9bgq5iA

Jak mamusia co 30 letnie u synkowi mówi ubierz synusiu czapeczka i szaliczek i pamiętaj pij dużo wody.

Moja Niemiecka Taryfa
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Czw Cze 13, 2019 22:03, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu