autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
O POLITYCE NIE WOLNO WAM ROZMAWIAĆ bo tak lepiej dla władzy
Autor Wiadomość
Lincoln
MEGA MODERATOR

Wysłany: Nie Paź 06, 2019 22:13   

Krzysztof napisał/a:

A tu o programie daj głos
https://youtu.be/YyS_p2SPN-A

Dajesz głos na filmik z 2016 roku, z kolesiem którego już nie ma i nawet nie może odnieść się do tego co zmienił ten program.

Krzysztof napisał/a:

Tu wyborca PIS
https://youtu.be/XIr_eOrDge8 :D chciałem jeszcze jeden wstawić ale nie mogą odszukać.

Faktycznie, dobry argument z Twojej strony na wysokim poziomie :mrgreen:

Krzysztof napisał/a:
Ja nie poprę ludzi co mnie okradają, by rozdawać to potem jakimś ludziom, nie poprę kogoś kto zadłuża moje dzieci bo sam dzieciom ze skarbonki kasy zabierać nie mam zamiaru.

Jest błąd logiczny w Twojej wypowiedzi - jeśli Cie okradają, to niby co wkładasz dzieciom do skarbonki? Patrząc na Ciebie i wielu innych pracujących, są "okradani"w stopniu tak niskim jak nigdy wcześniej.

Koniec z marudzeniem, trzeba spojrzeć bardziej pozytywnie:
https://www.youtube.com/watch?v=E_fUJL8bDRs

Krzysztof
moderator

Wysłany: Pon Paź 07, 2019 10:33   

Lincoln napisał/a:
Koniec z marudzeniem, trzeba spojrzeć bardziej pozytywnie:
https://www.youtube.com/watch?v=E_fUJL8bDRs

jak pisałem wcześniej :) nie dogadamy się w temacie polityki,

apropo filmiku to na TVP mówią, że spadające ceny żywności powstrzymują inflację :) i ogólnie jest super :)

tu filmik współczesny https://youtu.be/0wg3KvBUQI0 jak wygląda pytanie do przedstawiciela PIS 8,45 nawet nie wie o co chodzi z podatkiem dochodowym i pewnie takie to pojęcie ma większość wyborców.

Za największego wroga ludzie mają tego, kto mówi im prawdę.
Platon

W czasach powszechnego fałszu mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym
George Orwell

Takie dwa cytaty, przecież widzisz jak wygląda dzisiaj społeczeństwo, jest rozczeniowe, wielu nie chce pomagać, zakładają, ze bez pomocy Państwa to nikt by biednym nie pomógł itp.
We więzieniach mają kilka rodzajów diety przy czym w szpitalu prawie nie ma jedzenia.
Widzisz kolorowe rewaluuje itp.
Dlatego to co mówi Konfederacja odbiega od głównego nurtu politycznego i wydaje się być szalone a jest normalne.

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Pon Paź 07, 2019 17:58, w całości zmieniany 1 raz  

Krzysztof
moderator

Wysłany: Wto Paź 08, 2019 20:15   

https://youtu.be/CySagyRy0_0

Moja Niemiecka Taryfa

Lincoln
MEGA MODERATOR

Wysłany: Śro Paź 09, 2019 00:25   

Nie dogadamy się, bo jak nie trudno zauważyć, jesteś za każdym razem mocno "przyspawany" do swoich racji i nie pamiętam abyś kiedykolwiek przyjął argumenty innych.

Też nie wiem o co chodzi z tym podatkiem dochodowym, tak samo jak Ty nie odróżnisz korby od korbowodu i o czym to ma świadczyć, skoro obaj teoretycznie znamy się na temacie o którym piszemy?

Krzysztof
moderator

Wysłany: Czw Paź 10, 2019 22:51   

Lincoln napisał/a:
Nie dogadamy się, bo jak nie trudno zauważyć, jesteś za każdym razem mocno "przyspawany" do swoich racji i nie pamiętam abyś kiedykolwiek przyjął argumenty innych.
to zależy jakie argumenty, dla mnie fakt budowania socjalizmu skreśla całkowicie rządzących, socjalizm jak mawiał Pan Antoni M to wytwór szatana :)
Socjalizm prowadzi do demoralizacji społeczeństwa i tyle, nie ma w nim nic szlachetnego, dobrego a tym bardziej godnego. Nie mieści mi się w głowie, że ktoś może popierać by zabierać jednym pieniądze by dawać innym, przy czym obecne programy są na kredyt.
A jak muszę po raz kolejny coś tam zmieniać u siebie w moim mikro przedsiębiorstwie bo ktoś coś nowego wprowadził nie wiem po co to się denerwuje.
Lincoln napisał/a:
Też nie wiem o co chodzi z tym podatkiem dochodowym,
no ja podatki płacę sam co miesiąc i staram się wiedzieć co można a czego nie niestety rządzący skutecznie mi to utrudniaja bo prawo jest niejasne.
A skoro wiem wydaje się sporo więcej niż większość obywateli dodatkowo takie osoby jak Profesor Gwiazdowski i dr. Sławomir Mentzen mówią podobnie jak ja rozumuję to znaczy, że coś mam racji.
Pan Sławek prowadzi księgowość wielu firmom jak się okazało jednemu z moich klientów :)

Ustawa jest skomplikowana ściąganie podatku dochodowego zajmuje na pewno masę czasu bo jego wyliczenie jest bardzo trudne. Dlatego wierzą autorytetom ekonomi, że mają rację mówią o jego likwidacji to by dało kopa gospodarce i tyle.

Lincoln napisał/a:
Ty nie odróżnisz korby od korbowodu
to bym odróżnił :) może bym nie odróżnił panewek korbowodowych od głównych :)

Lincoln napisał/a:
i o czym to ma świadczyć,
to świadczy o wielu rzeczach, jak będę chciał naprawić silnik to zapytam się Ciebie, a jak będę chciał coś księgowego to wolę poczytać co o tym sądzi jakiś autorytet z ekonomi :)
Lincoln napisał/a:
skoro obaj teoretycznie znamy się na temacie o którym piszemy?
no ja w praktyce muszę się użerać z biurokracją było ow a już nie będzie, to po co to wprowadzali, po co ta płatność podzielona, skoro tego vatu nie będzie można dotykać to chyba lepiej było ow dla przedsiębiorców.
Pamiętajmy, że większość pkb wyrabiają średnie i małe firmy :)

ogólnie posłuchaj debat, przecież Ci ludzie nie wiedzą o czym mówią oni się sprzeczają czy w szkole ma być religia, czy matematyka a może angielski a dlaczego nie mogą zdecydować rodzice dzieci. Chyba wiadomo, że rodzić na pewno chce zawsze najlepiej dla swojego dziecka.

A takie niemoralne i nie godne rzeczy jak blokowanie Konfederacji w TVP to już patologia, za naszą kasę się utrzymują i powinni przekazywać wiadomości a nie sieją tylko propagandę.

Przed chwilą zobaczyłem sprostowanie i przeprosiny jakie wygłosiło TVPIS zasądzone po wygranej sprawie sądowej przez KONFEDERACJĘ to aż nie da się oglądać, propaganda masakryczna tak nawet za PO nie było.
Wstyd, że ktoś może na to patrzeć.

Moja Niemiecka Taryfa
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Czw Paź 10, 2019 23:06, w całości zmieniany 3 razy  

MICHAŁ
Mistrz Kierownicy
OPEL

Wysłany: Wczoraj 8:34   

No i po wyborach stało się najgorsze. Chyba. Czas pakować siebie i rodzinę i zacząć nowe zycie gdzie indziej.

Krzysztof
moderator

Wysłany: Wczoraj 11:32   

MICHAŁ napisał/a:
No i po wyborach stało się najgorsze. Chyba. Czas pakować siebie i rodzinę i zacząć nowe zycie gdzie indziej.
niestety, chociaż liczę, że nasz kolega z klubu Lincoln ma racę i PIS jest super :)

a tu taka ciekawostka od ciężko pracującego przedsiębiorcy

Cytat:
Budzimy się w nowej, pięknej Polsce.
Mamy już pierwsze sukcesy nowego rządu.

Wieczorem Polska wygrała mecz 2:0, a dzisiaj rano świeci czyste, gorące słońce.

Według najnowszych badań spośród wszystkich wyborców partii rządzącej.

▪46,1% mieszka na wsi.
▪w miastach do 50 tys. mieszkańców - 25,2 %,
▪w miastach od 51 do 200 tys. - 13,9 %

(źródło tvn24.pl)

Na najpiękniejsza partię zagłosowało

▪Ponad 60% osób z podstawowym wykształceniem.

▪Ponad 56% emerytów.

▪Ponad 67% rolników.

Co to znaczy?

To znaczy, że możesz pracować po 20 godzin dziennie;
Możesz mieć tytuł profesora nauk ekonomicznych;
Możesz dostać literackiego nobla;
Możesz wiedzieć wszystko,

Ale i tak Twój sąsiad, który skończył podstawówkę lub dał się kupić Twoimi pieniędzmi wybierze partie rządzącą Tobą - za Ciebie.

🌍 Za chwile mamy 2020 rok. Na świecie postępuje rozwój fizyki kwantowej i myśli duchowej. Wysyłamy pierwsze rakiety w daleki kosmos i zmieniamy auta na elektryczne.

Co natomiast będzie do 2024 roku w Polsce?

Stała walka z podatkami, prawem i strachem przed życiem w swoim kraju. Dziennik telewizyjny ładniejszy niż w Korei Północnej.

Brawo Polsko, Brawo Polacy.

🇵🇱 Dumny wielki naród pośrodku Europy, który odpierał ataki największych armii świata - dzisiaj sprzedaje się za 500 lub 1000 zł czyli niecałe 250 euro.

co zrobić ludzi myślących jest mniej, a wiadomo :)

Moja Niemiecka Taryfa
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Wczoraj 11:33, w całości zmieniany 1 raz  

MICHAŁ
Mistrz Kierownicy
OPEL

Wysłany: Wczoraj 12:42   

Jeśli wprowadza a pewnie tak będzie najniższa krajowa na poziomie który deklarują. Koszta utrzymania pracownikow wzrosną na tyle ze firmy będą upadac jedna po drugiej lub co bardziej rozwinięcie będą swoje firmy rejestrować za granicą pięknej RP. A co za tym idzie ceny wszystkiego poszybuja wysoko w górę i ta podwyższona krajowa nie będzie starczac na podstawowa egzystencję. Małe działalności zostaną zniszczone. Przez podatki od wszystkiego wielu moich znajomych już deklaruje zw trzeba zamykać interes. A jeszcze ciekawostka z dziś. Rozmowa z obcymi ludźmi "ja głosowałem na PiS biorę 500+ to równa się z 25 butelkami 0.5 wódki a ze w niedziele nie pije bo do kościoła chodzę to mam cały miesiąc chlania" masakra. System przy poniedziałku rozwalony chyba na długi czas. Sam też biorę 500+ ale jakoś nie odczuwam dobrobytu bo w sklepie wydaje conajmniej 2razy więcej kupując te same rzeczy co przed tym dodatkiem.

Krzysztof
moderator

Wysłany: Wczoraj 12:48   

MICHAŁ, tak działa socjalizm,

No jak jak pisałem liczę na to, ze Lincoln ma rację i PIS jest super. Bo ja tego nie widzę.
Raczej widzę, że jak ciężko pracujesz to masz oddać tym co nie chcą pracować.

Moja Niemiecka Taryfa

Lincoln
MEGA MODERATOR

Wysłany: Wczoraj 21:54   

Krzysztof napisał/a:

niestety, chociaż liczę, że nasz kolega z klubu Lincoln ma racę i PIS jest super :)

Śmiało możesz przytoczyć moją wypowiedź z takim stwierdzeniem, jeśli nie to przestań zmyślać, to nie przedszkole.

TVP, TVN, nie oglądam, czasem Polsat, poczytam w necie, więc nie wiem o czym piszesz.

MICHAŁ napisał/a:
...ale jakoś nie odczuwam dobrobytu bo w sklepie wydaje conajmniej 2razy więcej kupując te same rzeczy co przed tym dodatkiem.

Sądzisz, że przez 500+ są podwyżki? Czy może przez to, że każdy chce zarabiać więcej i chyba powinien?
Podasz przykłady produktów pierwszej potrzeby które podrożały dwukrotnie przez 500+?
Zwiększa się konsumpcja, co oznacza, że kupujemy więcej niż potrzebujemy, mamy tez więcej pieniędzy, stąd wydajemy więcej.

Wybory za nami, Sławek widać, że dzięki oparom w Wiśle i Zatoce z Warszawy jakoś się wybronił (bo nie wieżę, że świadomie ktoś oddał głos na niego), Piotrowicz na szczęście za burtą, Konfederacja w Sejmie i mam nadzieję że pogłoski o rozłamie to bujda, Kukiz złapał się PSL, Kosiniak Kukiza i razem utrzymali się na powierzchni, a Lewica będzie nas nawracać na lewiznę.

Ulubiony film prezesa w polskim tłumaczeniu?

"Pis mejker" - (Peace Maker" z G. Clooney) :mrgreen:

Krzysztof
moderator

Wysłany: Wczoraj 22:25   

Lincoln, toć bronisz ich i chwalisz to nie uważasz że są super???

Dla mnie logiczny wniosek.

Twoje stałe teksty przedszkole kultura mieczak przeloz urodziny dziecka itp nie wiem o co ci chodzi.

Poważnie teraz się pogubiłem. Popierasz ich czy nie???

A tu JKM w dobrym stylu

https://youtu.be/WkAMJZNGTJw

Moja Niemiecka Taryfa

Lincoln
MEGA MODERATOR

Wysłany: Wczoraj 22:38   

Widziałeś żebym wklejał filmiki reklamujące pis, albo przyklejał teksty obrażające jakieś partie jak Ty to robisz(które często zawierały jawne błędy i półprawdy)?
Promowałem jakieś osoby, albo głupie programy/projekty rządowe?
Często piszesz o ludziach myślących, więc pomyśl.

Krzysztof
moderator

Wysłany: Wczoraj 22:45   

Lincoln, kompletnie nie kumam

To popierasz ich czy nie bo nadal nie wiem.

Moja Niemiecka Taryfa

Odpowiedz do tematu