autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Astra H
Autor Wiadomość
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Pon Gru 30, 2019 10:41   

Fajny ten opelek :) widać Przemek ma szczęście do aut :)
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Wto Gru 31, 2019 11:01   

cimar napisał/a:
Fajny ten opelek :) widać Przemek ma szczęście do aut :)


możesz to nazywać szczęściem.. ja tam widzę zasadę "pańskie oko konia tuczy"

w każdym aucie pakiet startowy i w każdym zawsze coś własnoręcznie porobione.. (jak przemo ma komuś oddać do zrobienia - to jest chory :-P )
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
arti
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 683
Skąd: z okolic
Wysłany: Śro Sty 01, 2020 23:55   

Lincoln napisał/a:
Ale za to przestronność prawie jak w A8 :mrgreen:


A8 wcale nie jest takie przestronne, niestety
Blacha za tylną kanapa strasznie ogranicza
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Sty 02, 2020 17:15   

Lincoln napisał/a:
Ale za to przestronność prawie jak w A8 :mrgreen:


Chyba się mocno w głowę uderzyles 😎😎😎😎
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Nie Mar 22, 2020 12:12   

Krzysztof, to chyba nie czytasz swoich politycznych wywodów, to dopiero musi być po mocnym uderzeniu :razz:
Astra dostała lekkie wzmocnienie na 0.9bar, ale sterownik cofa zapłony do 3.5tysiąca obrotów, potem jedzie już dobrze, wrażenia jakby Vtec sie uruchamiał :mrgreen:
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Mar 22, 2020 19:34   

Lincoln napisał/a:
Krzysztof, to chyba nie czytasz swoich politycznych wywodów, to dopiero musi być po mocnym uderzeniu
dzięki za komplement, moje wywody to często cytaty Noblistów i ogólnie uznanych ludzi na całym świecie za autorytety :) więc mam okazję czasami je poczytać :D za to już Twoje porównanie trochę bez sensu bo przestronność auta da się zmierzyć w centymetrach i to dla mnie dziwne, że Audi A8 jest porównywalne z oplem Astra :)
Świat o którym ja piszę to był przez chwilę na początku lat 90, a potem już zaczęto dążyć do Świata zgodnego z Twoimi poglądami jak czytam i teraz to już jest on w Twoich oczach Super lepiej nie było :D

O polityce nie chcę z Tobą rozmawiać :) a za chwilę jeszcze o wymiarach :) chociaż coś ostatnio mówiłeś, że w Twojej branży precyzja wymiarowa jest bardzo ważna :D mam nadzieję, że tolerancje nie są tak duże jak w przypadku różnic wielkości ASTRY va Audi A8 :)
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Nie Mar 22, 2020 21:29   

Ty ze mną nie chcesz rozmawiać o polityce, czy ja z Tobą? Każdy odpowiedź znajdzie w temacie o polityce na forum, więc po co zakrzywiasz rzeczywistość?
Śmiało możesz wskazać gdzie napisałem że jest super.
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Mar 22, 2020 23:39   

wróćmy do rozmowy dlaczego Astra jest wewnątrz podobnie przestronna jak Audi A8 ?

Co sądzisz o tym portalu http://www.autostarogard....p=124223#124223

Ja tam założyłem konto już dawno temu jednak nie opisywałem samochodu a teraz powstawiałem tam swoje auta po kolei i ciekawe już dyskusje można prowadzić.

Nie wiem czy widać jednak wstawiłem porównywarkę własnie autocentrum
https://www.autocentrum.p...c1=22362&c2=897

niestety w przypadku Astry nie ma opisane odległości od siedziska itp. więc jak skończy się epidemia to na spotkaniu trzeba będzie zebrać niezależnych ekspertów :) i niech porównają :)
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Nie Mar 22, 2020 23:43, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Pon Mar 23, 2020 22:56   

Jest plan, chociaż myślałem o aucie Artiego, ale można miarą sprawdzić ilość miejsca od oparcia stóp do oparcia fotela przód i dodać wartość pomiędzy oparciami p/t.

Ostatnio znalazłem w Malborku drzwi w moim kolorze, a kierowcy mają dwie duże wgniotki i dwa purchle na dole, niestety Astra bła prawie kompletna z ładnymi półskórami i tak jakoś wyszło...



Ostatnio zmieniony przez Lincoln Pon Mar 23, 2020 23:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Mar 24, 2020 09:40   

Lincoln napisał/a:
Ostatnio znalazłem w Malborku drzwi w moim kolorze, a kierowcy mają dwie duże wgniotki i dwa purchle na dole, niestety Astra bła prawie kompletna z ładnymi półskórami i tak jakoś wyszło...
w sensie dla drzwi kupiłeś cały samochód :) skóry w aucie zawsze dodają jakoś człowiek czuje się bardziej komfortowo :)
Lincoln napisał/a:
Jest plan, chociaż myślałem o aucie Artiego, ale można miarą sprawdzić ilość miejsca od oparcia stóp do oparcia fotela przód i dodać wartość pomiędzy oparciami p/t.
ogólnie możemy zrobić kila testów nawet do Artiego audi :)
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Paź 20, 2020 18:35   

coś byś napisał o modyfikacjach z astrą czy też potrzebnych naprawach :) coś się dzieje czy po prostu jeździ w sensie stało się nudnym samochodem :)
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Wto Paź 20, 2020 23:07   

Astra to typowy osiołek roboczy z trochę mocniejszym silnikiem. Ostatnio z modyfikacji to musiałem wymienić przednią szybę i załatać dziurę w skrzyni :razz:
 
 
 
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Śro Paź 21, 2020 14:35   

Przemo jak kupi nawet cieńkiego to będzie zapier... :D
Dla mnie i tak 1 miejsce Vectra B u ciebie zajmuje jednak to auto szokowało najbardziej :D
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Pon Lis 09, 2020 11:05   

Kędzior, owszem, VB była autem nad którym spędziłem najwięcej czasu. A przez to, ze to byla tylko Vectra - tak zaskakiwała.

W Astrze nawet nie zauważyłem, że nie działa poziomowanie, ale jak zaladowalem auto to świecił w niebo :mrgreen:
Huragan z Arkiem w pół dnia ogarnęli temat i nawet skrętne reflektory zaczęły pracować i jeździ się na bixenonie teraz jeszcze przyjemniej.
 
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Czw Lis 26, 2020 17:25   

Patrzcie, patrzcie, w końcu coś się zmienia w związku z zasilaniem dla ubogich :mrgreen:

https://autokult.pl/39467,auta-z-lpg-w-koncu-docenione-wjada-w-miejsca-zamkniete-dla-wiekszosci
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11