autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
[S] Ford Mondeo MK4
Autor Wiadomość
Halk
Kierowca Rajdowy
Stig z Włoch



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Gru 2011
Posty: 709
Skąd: okolice Czeczewa
Wysłany: Pon Mar 09, 2020 12:15   [S] Ford Mondeo MK4

Siemano.

Sprawa jest szybka i prosta. Potrzebuje większego auta, tego mam rok a z racji rozwoju mojego dodatkowego zajęcia Mondeo okazało się za małe. Cena w ogłoszeniu jest oczywiście do negocjacji. Dla znajomych i forumowiczów daję spory rabat. Chce wyjść z autem na 0. 18 tysięcy i jest do oddania.

Historię można zweryfikować w BIG Autohandel w Gdańsku. Kupione zostało od dentysty w Tczewie ( Fi Clinic). Z mojego serwisu zrobiłem rozrząd bo wymagał wymiany i to na tyle.

Jedyna z awarii która się pojawiła to brak łączności na kostce odpowiadającej za stan paliwa, przez co komputer odcinał zapłon, ale Huragan ogarnął temat i jest wszystko OK.

Auto w mojej kadencji zwiedziło całą Kotlinę Kłodzką i trochę Czech, trasę 1100 km pokonało zużywając 5,5 L ON/ 100 km.

Z rzeczy które mogłyby przeszkadzać to: wgniecenie na prawych drzwiach, rysy w okolicach przedniego i tylnego zderzaka.

Podrzucam link gdzie można obejrzeć sobie zdjęcia i ogłoszenie.

KLIK!

Jak się uda szybko sprzedać auto dzięki poleceniu - mam przewidzianą nagrodę! :mrgreen:
_________________
"Dopóki nie podjąłeś decyzji i jeszcze się wahasz to jednocześnie nie dajesz z siebie 100%. Jesteś tym facetem, który na autostradzie jedzie lewym pasem 50 km/h i nie dość, że sam nie czerpie przyjemności z jazdy, to jeszcze wkurza wszystkich dookoła."
 
 
Halk
Kierowca Rajdowy
Stig z Włoch



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Gru 2011
Posty: 709
Skąd: okolice Czeczewa
Wysłany: Czw Kwi 23, 2020 17:52   

Do zamknięcia. Auto sprzedane.
_________________
"Dopóki nie podjąłeś decyzji i jeszcze się wahasz to jednocześnie nie dajesz z siebie 100%. Jesteś tym facetem, który na autostradzie jedzie lewym pasem 50 km/h i nie dość, że sam nie czerpie przyjemności z jazdy, to jeszcze wkurza wszystkich dookoła."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11