autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Krzysztof
Czw Gru 12, 2019 13:51
Regulamin działu Elite
Autor Wiadomość
EDI
Mistrz Kierownicy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2376
Skąd: się biorą czopki
Wysłany: Pon Wrz 05, 2016 14:48   Regulamin działu Elite

1. Dział ELITE skupia wyjątkowe, najlepsze, najciekawsze, i inne naj.. auta zaprezentowane przez ich właścicieli w dziale nasze samochody forum AutomobilKlub Starogard Gdański.

2. Wyboru najciekawszych, najlepszych, najbardziej odjechanych aut dokonują użytkownicy forum poprzez udział w ankiecie i zgłaszaniu samochodów do Elitte. Ostateczna decyzja nalezy jednak do moderatora.

3. Po zakończonej ankiecie właściciel auta, które wygrało i ma przejść do Elitte musi wyrazić zgodę pisząc w temacie ja Gość wyrażam zgodę na przeniesienie mojego tematu do elitte ma na to 48 h od zakończenia ankiety.

4. Modowie działu ELITE pilnują porządku w dziale Elitte i mogą sami zdecydować o przyjęciu lub wyrzuceniu samochodu z Elitte. Uzasadniając to w temacie zainteresowanego.

5. Raz na jakiś czas tematy dot. aut z działu ELITE są poddane publicznemu głosowaniu, w którym forumowicze mogą zdecydować, które auto jest najlepsze. Auto / Auta z najmniejszą liczbą głosów odpada o ile inaczej nie zadecyduje moderator działu.

6. Ankieta jest otwarta - widoczna przez cały okres głosowania, tworząc zarazem ranking najlepszych projektów AutomobilKlubu Starogard Gdański

7. Auto NAJ, oznacza: najbardziej oryginalne, stan igła - fabryka, niepowtarzalne, najlepiej modzone technicznie/wizualnie, najszybsze, najlepiej latające bokami, najwygodniejsze, etc..

8. Użytkownik samochodu wybranego do Elitte jest zobowiązany robić aktualizację swojego tematu minimum raz na miesiąc. Przez aktualizację rozumiemy: zdjęcie z odwiedzonych miejsc swoim autem, opis co zrobiłeś dla swojego samochodu, jakiekolwiek zdarzenia gdzie uczestniczyło Twoje auto.

9. Czyszczenie działu może ogłosić moderator lub administrator - od dnia ogłoszenia właściciel tematu auta z Elitte ma obowiązek dostosowania go do regulaminu np. przestrzeganie pkt. 8 regulaminu. Na doprowadzenie tematu na zgodny z regulaminem użytkownik ma 72 h.


10. Skargi na moda działu można zgłaszać tylko adminowi

11. W sprawach nieuregulowanych regulaminem decyzję podejmuje administrator i moderatorowie
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Śro Mar 28, 2018 16:52, w całości zmieniany 8 razy  
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Mar 01, 2018 21:03   

dokonałem kilku zmian w regulaminie
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Gru 12, 2019 13:51   

czy ktoś ma coś przeciwko zmianie regulaminu ?

treść

8. Użytkownik samochodu wybranego do Elitte jest zobowiązany robić aktualizację swojego tematu minimum raz na miesiąc. Przez aktualizację rozumiemy: zdjęcie z odwiedzonych miejsc swoim autem, opis co zrobiłeś dla swojego samochodu, jakiekolwiek zdarzenia gdzie uczestniczyło Twoje auto.

zastąpić

8. Użytkownik samochodu wybranego do Elitte jest zobowiązany robić aktualizację swojego tematu minimum raz na 3 miesiące (w okresie XI-III aktualizacje nie są wymagane) Przez aktualizację rozumiemy: zdjęcie z odwiedzonych miejsc swoim autem, opis co zrobiłeś dla swojego samochodu, jakiekolwiek zdarzenia gdzie uczestniczyło Twoje auto.

na uwagi czekam do 26,12,2019 po czym wchodzą one w życie.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Czw Gru 12, 2019 13:52, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
MICHAŁ
Mistrz Kierownicy
OPEL



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 2348
Skąd: okolice Gtc
Wysłany: Czw Gru 12, 2019 21:23   

Generalnie słaby pomysł.,bo z reguły auta które zima stoją w garażach przechodzą naprawy mody itp. A i tez jest więcej czasu na pisanie na forum. Takie moje zdanie. A jeśli chodzi o członków działu elit to została bardzo mała garstka aktywny na forum w jakiejkolwiek postaci. Więc zmiana tego Przepisu raczej nie wpłynie na nic poz tym że wywalimy kolejnych nie aktywnych
_________________
kompleksowe usługi hydrauliczne.kotłownie gazowe ,olejowe,weglowe , instalacjie gazowe.instalacjie grzewcze .
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Gru 12, 2019 21:55   

MICHAŁ, Michał zupełnie odwrotnie w tej chwili w regulaminie masz napisane że należy robić aktualizacje co miesiąc z kogo jednak na forum Magne zainteresowanie to po co wymuszać wpisy co miesiąc chcę to właśnie zmienić
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Nie Gru 15, 2019 14:03   

Zacytuje Krzysztofa - im więcej wolności tym lepiej - żadnych ograniczeń :razz:
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Gru 16, 2019 09:32   

Lincoln napisał/a:
im więcej wolności tym lepiej
wolność człowieka kończy się tam gdzie zaczyna się wolność następnego człowieka więc
Lincoln napisał/a:
żadnych ograniczeń
tak nigdy nie mówiłem :P
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Lut 28, 2021 17:28   

propozycje zmian w regulminie

8. Użytkownik samochodu wybranego do Elitte jest zobowiązany robić aktualizację swojego tematu minimum raz na miesiąc. Przez aktualizację rozumiemy: zdjęcie z odwiedzonych miejsc swoim autem, opis co zrobiłeś dla swojego samochodu, jakiekolwiek zdarzenia gdzie uczestniczyło Twoje auto.

na

8. Użytkownik samochodu wybranego do Elitte jest zobowiązany robić aktualizację swojego tematu minimum raz na 3 miesiące. Przez aktualizację rozumiemy: zdjęcie z odwiedzonych miejsc swoim autem, opis co zrobiłeś dla swojego samochodu, jakiekolwiek zdarzenia gdzie uczestniczyło Twoje auto.

3. Po zakończonej ankiecie właściciel auta, które wygrało i ma przejść do Elitte musi wyrazić zgodę pisząc w temacie ja Krzysztof wyrażam zgodę na przeniesienie mojego tematu do elitte ma na to 48 h od zakończenia ankiety.

na

3. Po zakończonej ankiecie właściciel auta, które wygrało i ma przejść do Elitte nie wpisujący sprzeciwu automatycznie wyraża zgodę.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 14