autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Uwaga Pirat
Autor Wiadomość
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 09:48   Uwaga Pirat

Widziałem że Slivka poruszyła temat tego programu więc by nie robić off topa wolałem założyć nowy temat bo czuję że będzie o czym pisać.

To jest najbardziej przejaskrawiony,nic nie wnoszący,oczerniający dobrych kierowców program i jak mam wybór między tym gównianym programem a np kreskówkami to kreskówki biją na głowę tego szmatławca.Najsmutniejsze jest to gdy złapią jakiegoś biedaka który jedzie autem do którego mamy sentyment.Jak raz złapali kolesia który miał Honde CRX to aż przekleństwa poleciały w stronę tv z myślą ze może te głupie psy to usłyszą jakoś :D

Komentarze tego starego lektora mnie rozwalają i wyprowadzają z równowagi bo są kompletnie przejaskrawione i naciągnięte do granic możliwości.Najgorsze jest to że KAŻDA wypowiedź osoby którą dopadła policja, zostaje skomentowana w mega idiotyczny sposób tak by z tego biednego człowieka zrobić idiotę,osobę która nie potrafi jeździć i wszystko co powie obraca się przeciw niej.

Raz pamiętam że była kobieta która przekroczyła prędkość i ja złapali a znała ten program i na wstępie powiedziała że nie chce się wdawać w rozmowę bo w tym programie każdy wychodzi na głupka.Kobieta mówiła bardzo rzeczowo mimo stresu i jasno mówiła że ten program jest do niczego i jest mega naciągany.Oczywiście durny komentarz z ironicznym głosem musiał być na końcu "skoro pani sobie nie życzy komentarza to go nie będzie miała" ale tak wypowiedziane jakby kobieta była niepełnosprytna i ich obrażała a szkoda bo bym się podobnie wypowiedział.

Podsumowując, ten program dla mnie to totalna padaka, lepsze od niego są kreskówki bo mniej ogłupiają i nie wzbudzają agresji :mrgreen:
_________________

 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 10:06   

Ja mimo że tez mnie wnerwiają ten durne komentarze człowieka co nie ma ani samochodu ani prawa jazdy czasami oglądam, zwłaszcza że przez jedne całe wakacje były powtórki z moim kolega co go złapali jak fiatem pandą jechał,

Opowiadał o tym i stwierdził jednoznacznie że poobcinano jego słowa i generalnie wyszło że powiedział całkowicie co innego niż było na prawdę,

Oczywiście te durne komentarze są beznadziejne ale sam program jest całkiem lajtowy jest prosty nieskomplikowany i można umysł wyłączyć oglądając go.

Co do kreskówek jak będziesz miał dziecko i przez trochę czasu dziennie będziesz musiał oglądać teletubis to z chęcią obejrzysz sobie uwaga pirat :D
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
  Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 11:40   

Krzysztof napisał/a:
(..) Co do kreskówek jak będziesz miał dziecko i przez trochę czasu dziennie będziesz musiał oglądać teletubis to z chęcią obejrzysz sobie uwaga pirat ..


:lol: :lol: :lol:
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 11:42   

To ja wolę oglądać Uwaga Pirat zamiast mieć dzieci :lol:
_________________

 
 
tuptus
Kierowca Rajdowy
Demotywator



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1394
Skąd: że znowu
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 11:46   

ja czasami lubie sobie obejrzec, ale nudne sie staje jak ciagle lapia kogos na predkosci i wyprzedzaniu.
ten program o poscigach amerykanskiej drogowki (nie pamietam tytulu) to dopiero cos :D
_________________

USŁUGI TRANSPORTOWE - WIECZORAMI I W WEEKENDY
tel. 884-821-333


Trzymaj się ramy i gaci mamy :P
 
 
 
SLIVKA
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 650
Skąd: STG/Koszalin/Houston
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 13:37   

tuptus napisał/a:
ja czasami lubie sobie obejrzec, ale nudne sie staje jak ciagle lapia kogos na predkosci i wyprzedzaniu.
ten program o poscigach amerykanskiej drogowki (nie pamietam tytulu) to dopiero cos :D


oooo i tu się zgodzę w 100%, a ale tvn'owa wersja czyli uwaga pirat jest skierowana do właścicieli Skód i Toyotek... i oni pewnie jak oglądają Uwaga Pirat to po prostu obgryzają paznokcie z nerwów i emocji. :razz:

ten program nic nie wnosi mądrego... ale panowie policjanci za to jacy są mili i grzeczni i kulturalni, że szok... ten program jest chyba po to, by poprawić wizerunek policji... pełen profesjonalizm... i nawet jak ktoś ma debilne wytłumaczenie, to policjant intelYgentnie i grzecznie tłumaczy... szkoda, że to ma się nijak do rzeczywistości...
_________________
Marzenia są po to by je spełniać...
 
 
fullas
Kierowca kat. B
Kierowiec rajdowy



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 243
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 01:42   

I oczywiście zero łapówek i prezentów tylko powaga i kara wg taryfikatora :D Ale to fakt stwierdzony już bardzo dawno że nikt nie zachowuje się przy kamerze naturalnie :lol: Zdania są faktycznie wyrywane z kontekstu i z każdego zrobią głupola. Kierowcy głupi, a policja i narrator inteligenty... psia mać :lol:
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 19:28   

bo to ma być program edukacyjny!
uczyć kierowców rozwagi i pokory za kółkiem.
Szkoda tylko że gliniarze podpuszczają do szybkiej jazdy.
teraz tego tak nie pokazują a przypomnijcie sobie początkowe odcinki jak jechali za jakims wypaśnym golfem przez 3 wsie co rusz podjeżdrzając na zderzak
Ja moge dać z siebie zrobić głupka ale nich mi zapłacą pensję - co dzień mogą mnie łapać a ja moge sie co dzień głupio tłumaczyć
_________________
NIE MA TAKIEGO USERA !!!!!
 
 
SLIVKA
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 650
Skąd: STG/Koszalin/Houston
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 10:11   

oooo właśnie... TVN zarabia na cudzym nieszczęściu :razz:
_________________
Marzenia są po to by je spełniać...
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Pon Kwi 19, 2010 01:14   

FAkt, program żenująco słaby, głos beznadziejny i ciagle powtarza: "a trzeba było wyruszyć 10min wcześniej.." Ogolnie program pokazuje, zę policjanci robią gorsze głupstwa na drodze niż Ci ścigani, ale oni w imienu prawa mogą wyprzedzać na skrzyżowaniach i ciągłych nawet nie będąc na sygnale. A co najwazniejsze, nie widziałęm by tam złapali choć jednego prawdziwego pirata drogowego...
 
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Pon Kwi 19, 2010 09:39   

a co mają pokazać jak golf 2 (nie koniecznie z 1.6 pod maską) w kilka sekund znika z zasięgu kamery ich "wypasionego" super samochodu
_________________
NIE MA TAKIEGO USERA !!!!!
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Pon Kwi 19, 2010 09:43   

Raz chyba był odcinek że jakiś koleś Polówką im odchodził jak cholera a jak go w końcu złapali i zapytali co on ma za silnik to koleś odpowiedział "jakbym chciał to byście mnie nie dogonili" :twisted:
_________________

 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Pon Kwi 19, 2010 10:27   

blisko 300konne X5 im za bardzo nie mogło uciec, więc nie wiem co trzeba mieć za auto by dać im rade. CHodzi mi o typowego pirata, ale nie człowieka jadącego na bezpiecznym odcinku troche szybciej, lub wyprzedzającego na prostej gdzie z niewiadomych powodów jest ciągła... Raz tylko widziałęm jak koleś alfą 156 wpadł w zabudowany 150km/h, to akurat przykłąd piractwa i powinnoo się zabierać prawko!
Ostatnio zmieniony przez Lincoln Pon Kwi 19, 2010 10:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12