autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Silnik nie gaśnie po wyłączeniu stacyjki
Autor Wiadomość
Jaca!
Kierowca Rajdowy
Manufaktura Italia



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Gru 2011
Posty: 1506
Skąd: Siwiałka
Wysłany: Nie Paź 20, 2013 01:32   Silnik nie gaśnie po wyłączeniu stacyjki

Tak jak w tytule.

Wczoraj w Lancii wystąpił taki problem. Jadę sobie przez stg(wiadomo dziury na zielonej) no i zaczeły mi sie zapalać, migać, jakby coś nie łączyło kontrolki od ABS i ładowania. Troche się zdziwiłem, ale nic, jade dalej, przestały. Zajeżdżam do domu, chce zgasić silnik, a tu... zero reakcji, dalej chodzi. Zmieniłem stacyjke, zmieniłem przekaźnik od pompy, dalej to samo... Teraz od czasu do czasu pomryguje sobie kontrolka ABS. Nie zauważyłem jakichś zmian w pracy silnika, gdzie szukać przyczyny?

Mowa o 1.9 tds na starej pompie Boscha. Konstrukcja jak stare VW praktycznie.
_________________
Forza Italia!
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Nie Paź 20, 2013 11:37   

..na pompie jest elektrozaworek od odcięcia paliwa czy może realizowane jest to jeszcze bardziej staro, tzn pneumatycznie?
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Jaca!
Kierowca Rajdowy
Manufaktura Italia



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Gru 2011
Posty: 1506
Skąd: Siwiałka
Wysłany: Pon Paź 21, 2013 01:15   

jest elektrozaworek.

Dziś nowe cyrki sie działy, auto zaczęło normalnie gasnąć i... ładowanie padło :/ Świeci się kontrolka ładowania i ABS.
_________________
Forza Italia!
 
 
 
tuptus
Kierowca Rajdowy
Demotywator



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1394
Skąd: że znowu
Wysłany: Pon Paź 21, 2013 18:47   

mi też tak robił sprinter przez chwilę, ale tylko na zapalonych światłach. okazało się że żarówka robiła zwarcie.
_________________

USŁUGI TRANSPORTOWE - WIECZORAMI I W WEEKENDY
tel. 884-821-333


Trzymaj się ramy i gaci mamy :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11