autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Elektromechanika * Gaz-Elek * Kokoszkowy
Autor Wiadomość
dlugi2050
Kierowca kat. B
najczęściej w garażu



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Maj 2010
Posty: 389
Skąd: Skarszewy
Wysłany: Nie Sie 21, 2011 23:11   

a kto wogóle juz dostał ten rabat?

bo stowke to idzie w kazdej gazowni utargowac na instalce za 2-3 tys,nie mowie zeby przy takiej za 1100zl,

bo np rabat w tuneup to wyglada tak ze np chip kosztuje 1200zł,a jak klient mowi ze jest z np, vw pomorze to ten wlasciciel sprawdza w necie nick itd na forum i daje rabat 250zl .
_________________

 
 
 
krist-off
Kierowca Skutera
Krzysiek



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 450
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Sie 22, 2011 19:27   

Ja dostałem 100 rabatu
_________________
Żyj chwilą... jutro już może Ciebie nie być pośród nas.
 
 
tuptus
Kierowca Rajdowy
Demotywator



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1394
Skąd: że znowu
Wysłany: Pon Sie 22, 2011 22:03   

normalnie pytalem w październiku zeszłego roku o cene sekwencji do mojej Hondy to powiedział cene (juz nie pamietam ile), no i spytalem o znizke dla czlonkow naszego klubu, że podobno jest 150zł, to jakoś jakby nie slyszal. potem chyba wspomniał coś o stówce.
a w kwietniu wybrałem najtańszą opcję w rejonie STG - Papke na Harcerskiej - i auto sprawuje się bardzo dobrze
_________________

USŁUGI TRANSPORTOWE - WIECZORAMI I W WEEKENDY
tel. 884-821-333


Trzymaj się ramy i gaci mamy :P
 
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Pon Sie 22, 2011 22:07   

Gazu u nich nie zakładałem ale jak coś było potrzebne, miedź czy baryłka czy nóż do węży z miedzi zawsze pomogli, ale o klubie nic nie wspominałem, przez referencje bardzo dobrego kolegi z branży raczej
_________________
NIE MA TAKIEGO USERA !!!!!
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Sie 22, 2011 22:10   

generalnie na klub warto się powołać, nie wiem czy taniej ale na pewno się bardziej przyłożą, ja już drugi raz montowałem i jestem zadowolony,
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
tuptus
Kierowca Rajdowy
Demotywator



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1394
Skąd: że znowu
Wysłany: Pon Sie 22, 2011 22:15   

Krzysztof napisał/a:
generalnie na klub warto się powołać, nie wiem czy taniej ale na pewno się bardziej przyłożą, ja już drugi raz montowałem i jestem zadowolony,


Krzysiu, do każdego powinni się przykładać, nie tylko dla tych z klubu :)

ale że to dział "Polecamy" dodam, że mój były boss od kilku lat korzysta tylko z ich usług jeśli chodzi o gaz, więc pewnie są dobrzy
_________________

USŁUGI TRANSPORTOWE - WIECZORAMI I W WEEKENDY
tel. 884-821-333


Trzymaj się ramy i gaci mamy :P
 
 
 
josemiguel
Jestem Nowy

Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 15
Skąd: Starogard
Wysłany: Pią Gru 02, 2011 12:50   

też u nich byłem, miałem duże problemy z elektryką i gazem, nikt nie chciał się podjąć zabawy z szukaniem przyczyny częstych problemów czy to z odpalaniem, czy to z gaśnięciem samochodu w trakcie jazdy i jeszcze kilka innych problemów, oni zrobili mi autko, nie powiem, że jakoś super tanio, ale za drogo również nie, przyzwoicie. Ale dzięki temu od roku problem się nie powtórzył. Wielki szacunek za odwagę i chęć podjęcia wyzwania z moim autkiem, nie sztuka wymienić olej czy żarówkę, ale jak już jest jakiś problem skomplikowany, a samochód jeszcze ma instalację gazową, mimo, że to nie wniej był problem, to większość umywa ręce, wolą aby powiedzieć im co mają wymienić i tyle.
Zadałem im zadanie do wykonania i je wykonali, cena też w granicach rozsądku.
_________________
josemiguel
 
 
Pniaczek
Maniak Resoraków


Dołączył: 14 Paź 2012
Posty: 45
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Lut 28, 2015 17:56   

z tego co się doczytałem to warto jechać zakładać gaz to niego? bo mam Golfa 4 1.6 i chce zagazować, więc szukam opini, dużo ludzi mi poleca Witexa ze swarożyna, ale teraz sie tu doczytałem i teraz nie wiem. I jak się zdecyduje np u Gaz elek to czy mogę się powołać że z Klubu ?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11