autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Kupno dobrej konserwacji do samochodu
Autor Wiadomość
_RazoR_
Jestem Nowy

Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 15
Skąd: STG
Wysłany: Sob Maj 30, 2015 13:46   Kupno dobrej konserwacji do samochodu

Siema. Na forum jestem dość długo, kiedyś tam się odzywałem ale mniejsza z tym ;p

Otóż chcę zakonserwować progi ( w środku jak i na zewnątrz ) błotniki wraz z nadkolami. Ogólnie pokonserwować dziada. Tam gdzie ruda to usunąć. Wiadomo auto dla mnie nie na sprzedaż więc chcę to zrobić dobrze. Samochód to e36 coupe. Kiedyś miałem golfa i jego konserwowałem bolem ( na pędzel a w progi pistoletem ). W zimie cała konserwacja popękała ale nie odpadła a latem piasek wypiaskował i została ori konserwa. Słyszałem że wurth jest dobrą opcją. Może ktoś coś innego dobrego poleci? Czy gdzieś w stg można takie coś kupić w rozsądnej cenie czy lepiej zamawiać z neta?
 
 
Jaca!
Kierowca Rajdowy
Manufaktura Italia



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Gru 2011
Posty: 1506
Skąd: Siwiałka
Wysłany: Nie Cze 07, 2015 14:59   

sama masa bitumiczna to tylko wierzchnia warstwa, najważniejsze jest pod spodem.
Testowałem już wiele rozwiązań, dopiero pomalowanie wszystkiego Hammeritem dało odpowiedni efekt. Dwie warstwy grubo i masz spokój. Odradzam wszelkie ustrojstwa w sprayu, jak podkłady antykorozyjne, cynki.
Dla jeszcze lepszego efektu przed Hammeritem możesz rdzawe miejsca przemalować Cortaninem - jest to środek wiążący rdze, po pomalowaniu po dobie z rudej robi się siwa :)

Dopiero potem kładziesz wierzchnią warstwę. Ja ostatnio uzywałem Durabitu w puszce. Jest dość rzadki ale nakładałem go natryskowo więc rozcieńczałem benzyna lakierniczą.
_________________
Forza Italia!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12