autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zawody na 1/4 mili - nie jadę bo ....
Autor Wiadomość
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Nie Sie 16, 2015 16:15   Zawody na 1/4 mili - nie jadę bo ....

Krzysztof napisał/a:
zmieniłem Ci zdjęcia z miniaturek na rozmiar który widać,

czy to coś dało można sie dowiedzieć ale tylko jak sprawdzisz racelogic, albo hamownia.




Krzysztof, ty nie masz jeszcze tekiego problemu bo masz okrojona konkurencję w klasach street jest masa aut i niestety takie auta jak moje czy Michała nie są w stanie wyjść na czołówkę , nawet lincoln musi się nieźle starać żeby być w czołówce a gdzie taki kompakt jak mój z seryjnym silnikiem do m5 no bez szans i tego nie da się przeskoczyć bez masy kasy zmiany silnika itd itd

I co w takim wypadku mają zrobić takie osoby jak my ? Zostaje ścigać się na ulicach , bo imprezy takie jak GP są nie dla nas , a imprezy typu NP odchodzą w zapomnienie a tam podział na klasy był bardziej sprawiedliwy dla wszystkich
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Nie Sie 16, 2015 17:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tomix
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1933
Skąd: Pączewo
Wysłany: Nie Sie 16, 2015 16:50   

Zrobił się mały offtop ale dodam coś od siebie
Jak myślisz kędzior dlaczego ponad połowa forum ma gdzieś 1/4 i zawody typu GP
bo rozchodzi się głownie o kasę .GP zapisy paliwo itp swoje wyjdzie a mało kto na forum ma tak naprawdę auto powyżej 200km+ by cokolwiek tam zadziałać
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Sie 16, 2015 17:31   

Kędzior, nie do końca skumałem jak weszliśmy w ten temat z mojej wypowiedzi, ale nie szkodzi :) czasami na burzy mózgów robi się własnie tak, że każdy mówi co chce a potem powstają fajne projekty.

Kędzior napisał/a:
Krzysztof, ty nie masz jeszcze tekiego problemu bo masz okrojona konkurencję w klasach street jest masa aut


ale nie ma przymusu zapisania się do klasy street, przecież możesz się wpisać do drag i po temacie,

Kędzior napisał/a:
niestety takie auta jak moje czy Michała nie są w stanie wyjść na czołówkę

Fiatem nigdy nic nie zajmowałem a jednak też jeździłem, i zawsze bawiłem się świetnie a chyba o to chodzi.

Kędzior napisał/a:
I co w takim wypadku mają zrobić takie osoby jak my ? Zostaje ścigać się na ulicach , bo imprezy takie jak GP są nie dla nas , a imprezy typu NP odchodzą w zapomnienie a tam podział na klasy był bardziej sprawiedliwy dla wszystkich


Tomix napisał/a:
Jak myślisz kędzior dlaczego ponad połowa forum ma gdzieś 1/4 i zawody typu GP
bo rozchodzi się głownie o kasę .GP zapisy paliwo itp swoje wyjdzie a mało kto na forum ma tak naprawdę auto powyżej 200km+ by cokolwiek tam zadziałać


co wy piszecie, czyli co mają zrobić zawody ustawione pod wasze samochody byście mogli wygrać inaczej nie jedziecie :) trochę to śmieszne przyznajcie sami.

Były fajne zawody Sierrafan i Tomix Ciebie nie widziałem, Kędzior wiem, że nie dostał wolnego.
I nawet na takich zawodach każdy by chciał kasę pod siebie mieć ustawioną by wygrać a przecież tak się nie da.
Trzeba auto rozwijać i jeździć poznawać nowych ludzi itp. żyć tym. Wiara czyni cuda, chcieć to móc.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Nie Sie 16, 2015 20:31   

Krzysztof, tak ale co to za frajda oszukiwać samego siebie auto mam na street i dlatego tam się zapisywalem chociaż tak jak rozmawialiśmy był bym w dragu to miał bym już trochę punktów nastukane ;)

Ja przecież staram staram się jeździć na imprezy , teraz na sierra mialem szanse cos ugrac ale mam taką pracę że nikt mnie nie zastąpi niestety , a co do GP to fajna impreza poza organizacją bo burdel straszny

Teraz we wrzesniu jadę i na wilcze i na Olsztyn i wywalam z auta wszystko co się da i jadę w profi ale za pewne i tak ostatnia pozycja mnie czeka bo bedzie max 5 aut co i tak daje mi korzyść punktowa , z dwuch imprez mogę przywieźć tyle punktów żeby nawet jakaś tam końcowa lokatę mieć , tylko teraz pytanie , co poza tym miejscem i punktami mam ? Nic bo satysfakcji nie można mieć skoro nie było konkurencji a w street ta konkurencja już jest i to spora i są inne emocje , takie moje skromne zdanie ;)
 
 
grzeszak
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 20 Lut 2014
Posty: 1368
Skąd: Tczew
Wysłany: Nie Sie 16, 2015 21:58   

Daj spokój Kędzior, nie ma się co łamać. Ja też nie mam żadnych szans, ale jak tylko ogarnę auto to na bank jadę. Ja to robię dla zabawy, dla poznania nowych ludzi, scementowania istniejących znajomości/przyjaźni.
 
 
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Nie Sie 16, 2015 22:33   

grzeszak, ja się nie łamie stwierdzam tylko fakty ;) za rok może cos się zmieni cos poprawi lub odpusci zobaczymy ale dopóki piłka w grze trzeba iść na całość , ja już w NA nic wiecej nie wycisne z 2,5 mi już za mało co widać na tablicy wyników ;)

Temat powstał z tematu Michała vectry gdzie i on produkuje się ile może a efekty są nie wymierne do wlozonej pracy i kasy ,

Kiedys było inaczej bylo wiecej klas i mniej syfu wtedy kazdy miał szansę , diesle , na , rwd fwd itd itp
Ostatnio zmieniony przez Kędzior Nie Sie 16, 2015 22:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Sie 16, 2015 23:26   

Kędzior napisał/a:
Krzysztof, tak ale co to za frajda oszukiwać samego siebie auto mam na street i dlatego tam się zapisywalem


wiesz każdy interpretuje to inaczej,

grzeszak napisał/a:
Ja to robię dla zabawy, dla poznania nowych ludzi, scementowania istniejących znajomości/przyjaźni.


i ja własnie podobnie, jadę bo lubię nie mam spinki oczywiście fajnie było dostać puchar, sprawa na prawdę wyśmienicie fajna, ale ogólnie zabawa zawsze jest taka sama.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Wto Sie 18, 2015 16:35   

Na dobrą sprawę nie ma tańszego moto-sportu od 1/4. Drift i jazdy torowe to dużo droższa zabawa, bo poza mocnym silnikiem jest jeszcze dziesiątki innych aspektów, dobry profesjonalny zestaw hamulcowy to okolice 5-10k, a to dopiero początek.
 
 
 
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Wto Sie 18, 2015 17:53   

niby racja bo tu jedziesz prosto i tyle chociaż i zatrzymać też się trzeba :)
za 8 tyś można kupić zestaw pod 400km do tego wydać kolejne 3-4 tyś i mamy nitro co daje okolice 500km i to już jest potwór ale skąd te tysiące brać :D
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Wto Sie 18, 2015 18:08   

Bronisław Komorowski radzi zmienić pracę i wziąć kredyt

i wszystko w temacie :P
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
Tomix
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1933
Skąd: Pączewo
Wysłany: Wto Sie 18, 2015 20:26   

OSKA napisał/a:
Bronisław Komorowski radzi zmienić pracę i wziąć kredyt

i wszystko w temacie :P

To nie wiem dlaczego oska ciągle jeździsz Corsą :wink:
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Wto Sie 18, 2015 20:39   

Tomix napisał/a:
OSKA napisał/a:
Bronisław Komorowski radzi zmienić pracę i wziąć kredyt

i wszystko w temacie :P

To nie wiem dlaczego oska ciągle jeździsz Corsą :wink:


dlatego , że to nie moja corsa ? :)
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Sie 30, 2015 16:46   

Kędzior napisał/a:
za 8 tyś można kupić zestaw pod 400km do tego wydać kolejne 3-4 tyś i mamy nitro co daje okolice 500km i to już jest potwór ale skąd te tysiące brać


wiesz niedawno rozmawialiśmy na ten temat na spocie, i co się okazuje.

Nie ma możliwości za 8 tyś kupić zestawu pod 400 km by to nie wybuchło, a ty jeszcze chcesz nitro do tego wstawić.

Sprawa jest dość prosta, czy to tani sport czy drogi zawsze potrzeba trochę jednak odwagi by pojechać. Potrzeba też trochę dyscypliny i samozaparcia.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13