autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Karol
Sob Kwi 10, 2010 03:08
Spotkanie 9 kwietnia 2010

Czy zaszczycisz nas swoją obecnością na spocie?
Tak oczywiście z wielką chęcią
28%
 28%  [ 10 ]
Nie obawiam się że muszę odmówić
14%
 14%  [ 5 ]
Nie jestem pewien ale dam znać
14%
 14%  [ 5 ]
TAK jedziemy do Mc Donalda
14%
 14%  [ 5 ]
NIE jedziemy do Mc Donalda
28%
 28%  [ 10 ]
Głosowań: 23
Wszystkich Głosów: 35

Autor Wiadomość
Ada$
Kierowca kat. B


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 283
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Kwi 09, 2010 21:54   

No to spoko;
_________________

 
 
 
SLIVKA
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 650
Skąd: STG/Koszalin/Houston
Wysłany: Pią Kwi 09, 2010 22:11   

mam nadzieję, że Krzysztof da radę się pojawić, bo mam pytanie techniczne do wprawionego taty ... na temat fotelika samochodowego... mam nadzieję, że inni też coś doradzą :mrgreen: do zobaczenia
_________________
Marzenia są po to by je spełniać...
 
 
patka
Maniak Resoraków


Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 98
Skąd: starogard gdanski
Wysłany: Pią Kwi 09, 2010 23:54   

na śmierc zapomialam o spotkaniu....mam nadzieje ze wybaczycie mi to...cholerka.. :cry:
_________________
alfa romeo 155
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 01:07   

no i na chwilkę byłem :D ale musiałem do domu uciekać ponieważ dwójka małych dzieci to wymagające zajęcie szczególnie wieczorami przez kilka mc potem będzie trochę łatwiej

Ale fajnie było przegonić alfe do Tczewa :D
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Ada$
Kierowca kat. B


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 283
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 01:21   

Krzysiu a kiedy ty pogoniłeś tą alfe? :P W tyle coś zostałeś :D
Fajnie było i jak zwykle przeboje, nie słyszałem chyba o wypadzie Huragana bez przebojów :D
_________________

 
 
 
bigor
Kierowca kat. A


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 156
Skąd: Stg
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 01:40   

Mała grupa została w StG i dopiero do domu wszyscy się rozjechali :wink:
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 01:43   

Kameralny,elitarny spot dla wtajemniczonych :cool:
_________________

 
 
Karol
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3344
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 01:46   

Heheh :D Już kombinuje, żeby foty powrzucać :P
 
 
 
Bartek
Mistrz Kierownicy
[(00==()()==00)]



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2987
Skąd: brac hajs na to
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 01:49   

ja dam foty jutro :mrgreen:
zarąbiscie było :razz:
_________________
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 01:53   

XxX_DARO_XxX napisał/a:
Krzysiu a kiedy ty pogoniłeś tą alfe? :P W tyle coś zostałeś :D
Fajnie było i jak zwykle przeboje, nie słyszałem chyba o wypadzie Huragana bez przebojów :D

Z huraganem były przeboje :mrgreen: ale odeskortowany prawie pod sam dom na własnych siłach pikap ładnie się prezentuje. Ogólnie dzisiaj rekordzik w ilości uczestników spotu tylu samochodów jeszcze nie było. Krzysiek z tego co wiedziałem na początku pogoniłeś ale potem dałeś na luz, najlepsza była chmura jaką Huragan w pewnym momencie zostawił za sobą :razz:
Fajny był również wypadzik do Tczewa, tylko zaskakująca dziś ilość policji w Starogardzie mnie zaskoczyła.

Spot uważam za udany !

Przeniosłem fotki do galerii tam gdzie ich miejsce i powinieneś ją ogarnąć jako jej admin
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
Ostatnio zmieniony przez Bushido Sob Kwi 10, 2010 02:07, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
bigor
Kierowca kat. A


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 156
Skąd: Stg
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 02:01   

Bushido napisał/a:
Kameralny,elitarny spot dla wtajemniczonych :cool:

hehe dokładnie , kto był ten wie :wink: spocik na Rynku bardzo udany , ilość aut jak do tej pory rekordowa
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 02:16   

..tak było OK... tyle, że:

- na rynku było sporo aut i uczestników... :grin:

- nastąpił jednak brak jednomyślności i jakiejkolwiek inwencji w temacie "co dalej robimy.." :???:

- 1/3 uczestników po krótkim postoju uciekła przed telewizory, 2/3 wybrało się do Tczewa, tyle że 1/2 z nich gdzieś zaginęła - zapewne dym wydobywający się z sierry Huragana* zakłócił im sygnał GPS i pobłądzili (pewnie nadal szukają Maca gdzieś w okolicach Elbląga) :neutral:

- niejaki Bushido - olał spota i gdzieś po krzakach bratał się z ludowymi vagenami (jednak chłopak musi mieć jakiś kompleks wobec tej marki) :evil:


(*) Huragan przesadził chyba dziś z robieniem swojego silnika na bóstwo - czyli myciem silnika ropą... więc miał przebicie na kopułce, zapłon zgłupiał i tym oto sposobem woda dostała się do turbiny powodując kłęby dymu na 316 kilometrze drogi E22 :mrgreen:
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 02:19   

conpress napisał/a:
..tak było OK.
(*) Huragan przesadził chyba dziś z robieniem swojego silnika na bóstwo - czyli myciem silnika ropą... więc miał przebicie na kopułce, zapłon zgłupiał i tym oto sposobem woda dostała się do turbiny powodując kłęby dymu na 316 kilometrze drogi E22 :mrgreen:

Conpress jest najbardziej rozeznany gdzie poszukiwać wody w mc dolandach :mrgreen:
Hmm Dym był oszałamiający na początku pomyślałem że to mgła albo dym od Dara a tu Huragan nam przyszykował niespodziankę.
Szkoda Krzysiek że musiałeś spadać :!:
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 02:25   

cimar napisał/a:

Conpress jest najbardziej rozeznany gdzie poszukiwać wody w mc dolandach :mrgreen:
(..)


oj tam rozeznany... conpressowa nam podpowiedziała..
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 02:26   

conpress napisał/a:
- niejaki Bushido - olał spota i gdzieś po krzakach bratał się z ludowymi vagenami (jednak chłopak musi mieć jakiś kompleks wobec tej marki) :evil:


Nie olałem tylko się spóźniłem i pozostałem z ludzmi którzy zostali w stg bo o wyjeździe do tcz nie widziałem nic by było ustalane jak wyjeżdżałem.Nie wiem gdzie widzisz przejaw mojego kompleksu co do marki VW skoro napisałem to humorystycznie i miło spędzliśmy czas.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 16