autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Kaczyńscy nie żyją
Autor Wiadomość
Dawis88
Jestem Nowy
Mistrz ciętej rip

Dołączył: 16 Kwi 2010
Posty: 7
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 17:44   

Jestem neutralny aby nie robic sobie zwady z ktoryms z forumowiczow. Jakie zdanie mam takie mam. Jednym sie podoba niebieski jednym czerwony a jeszcze innym czarny....:)

Bushido piszesz ze "każdy inteligentny człowiek powinien stanąć po którejś z dwóch stron lub przedstawić swoją trzecią stronę" co oznacza ze jezeli ktos stoi obok tego i tylko sie przyglada to jest osobą ktora nie jest inteligentna. Dziwne. Ale luzik kazdy ma swoje zdanie zyjemy w koncu w panstwie w ktorym wystepuje wolnosć słowa:)
Ostatnio zmieniony przez Dawis88 Pią Kwi 16, 2010 17:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Marcin
Kierowca Rajdowy
I tak będzie Alfa


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 651
Skąd: Wielki Bukowiec
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 18:38   

ja zniesa gwara kocieska i będa mówił pa wiejsku j jaż
_________________
Przyjaciół w biedzie się poznaje, to powiedzenie autopsją się staje.
 
 
 
Karol
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3344
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 19:18   

http://www.to.com.pl/apps...SWIAT/640323398


Obejrzyjcie sobie filmik.
 
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 20:33   

filmik bardzo ciekawy jak zawsze pozostają nam domysły do jakiegoś konkretnego infa
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
Marzena
Kierowca Skutera



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 586
Skąd: Starogard Gd
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 21:34   

najmłodsza stewardessa miała 23 lata :(
_________________
 
 
 
Marzena
Kierowca Skutera



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 586
Skąd: Starogard Gd
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 21:45   

Kaczyński podobno miał zasługi dla naszego Państwa tylko że media nigdy nie pokazywały jego dobrej strony lecz tylko ośmieszały itp
Wypowiadał się jeden starszy profesor o tym właśnie że media ukazywały naszego prezydenta tylko w najgorszych barwach.
A kto tu pisze że Lech kłócił ludzi?
Przecież zezwolił na ponowne wybory do parlamentu a mógł spokojnie ciągnąć te 5 lat.
Ponoć podpisał tez dużo korzystnych umów dla Polski o których oczywiście telewizja nie mówiła.
Jeśli kogoś konkretnie interesuje co, gdzie i jaka umowa to bym już musiał rozmawiać z moim ojcem :wink: . Bo ja upolityczniona nie jestem :P

P.S Moim zdaniem aby wypowiadać się o polityce to trzeba się interesować i być na bieżąco a nie klepać to co się usłyszy w tv :P




Karol napisał/a:
http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100415/KRAJ_SWIAT/640323398


Obejrzyjcie sobie filmik.


Znalazłam to :
http://www.youtube.com/watch?v=n9c0nvv-uFs
Ciekawe jest tylko to, ze była jedna imformacja że 3 osoby przeżyły.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Marzena Sob Kwi 17, 2010 02:03, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
 
fullas
Kierowca kat. B
Kierowiec rajdowy



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 243
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Kwi 17, 2010 13:00   

Przepowiednia Nostradamusa:

(...)I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego
a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą, wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy.
(...)Nad miastem Boga podniesie się wielki zgiełk. Dwaj bracia zostaną unicestwieni, a twierdza nie runie. A wielki władca runie.
Trzecia wojna rozpocznie się, gdy miasto stanie w ogniu.
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Sob Kwi 17, 2010 13:03   

No miasto stanie w ogniu jak będzie zamach na pogrzebie, ostatnio o tym myślałem..
Będzie ważne skupisko ludzi w jednym miejscu. Paraliż 2 miast Krakowa i Warszawy.
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
Ostatnio zmieniony przez cimar Sob Kwi 17, 2010 13:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
fullas
Kierowca kat. B
Kierowiec rajdowy



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 243
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Kwi 17, 2010 13:06   

fullas napisał/a:
wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy


Wiadomo kto będzie sprawcą. Mam nadzieję że pier...le bzdury
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Sob Kwi 17, 2010 13:08   

tak jak napisałeś przytoczę wszystko
Cytat:

Czy Nostradamus przewidział śmierć naszego Prezydenta oraz najważniejszych osób w Polsce? Jedna z jego przepowiedni wydaje się bezpośrednio nawiązywać do wczorajszej tragedii, w której zginął prezydent Lech Kaczyński.

I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego?
a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą, wrogi najeźdzca ze wschodu uderzy.

Interpretacja tych wersetów jest oczywista: “ptak metalowy” to nic innego jak współczesny samolot, którego nie mógł w inny sposób opisać człowiek żyjący w XVI wieku.

“Osoby ważne” – tego nie trzeba tłumaczyć, oczywiście chodzi o prarę prezydencką, władze wojskowe, ministrów oraz posłów znajdujących się na pokładzie samolotu TU-154.

“Kraj niezwyciężony” – Polska, będąca przez większą część swojej historii ofiarą napaści mocarstw, polem bitewnym wojen światowych a w końcu krajem podporządkowanym socjalistycznej Rosji w końcu jest niepodległa. Czy po takich wydarzeniach nie jest godna miana “kraju niezwyciężonego”? Ja nie mam co do tego wątpliwości!

“Kraj ogarnięty chaosem i żałobą” – po stracie najważniejszych osób w państwie, Polska jest w stanie żałoby narodowej. Niewątpliwe, po takim ciosie naszą politykę oraz gospodarkę czeka czas destabilizacji, kraj może pogrążyć się w chaosie. Pamiętajmy, że oprócz Prezydenta, zgineli również dowódcy wszystkich rodzajów Polskich wojsk a także prezes Narodowego Banku Polskiego.

Najbardziej niepokojącą częścią przepowiedni jest jej końcowy fragment. “Wrogi najeźdzca ze wschodu uderzy” – tu nie ma wątpliwości, że Nostradamus ma na myśli Rosję. Czy czeka nas kolejna wojna z naszymi wschodnimi sąsiadami? A może to Rosja jest odpowiedzialna za katastrofę, w której zginęła elita naszego kraju? Módlmy się, aby ta część proroctwa okazała sięnieprawdziwa.


ciekawa lektura..
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
Marzena
Kierowca Skutera



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 586
Skąd: Starogard Gd
Wysłany: Sob Kwi 17, 2010 14:52   

cimar napisał/a:
tak jak napisałeś przytoczę wszystko
Cytat:

Czy Nostradamus przewidział śmierć naszego Prezydenta oraz najważniejszych osób w Polsce? Jedna z jego przepowiedni wydaje się bezpośrednio nawiązywać do wczorajszej tragedii, w której zginął prezydent Lech Kaczyński.

I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego?
a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą, wrogi najeźdzca ze wschodu uderzy.

Interpretacja tych wersetów jest oczywista: “ptak metalowy” to nic innego jak współczesny samolot, którego nie mógł w inny sposób opisać człowiek żyjący w XVI wieku.

“Osoby ważne” – tego nie trzeba tłumaczyć, oczywiście chodzi o prarę prezydencką, władze wojskowe, ministrów oraz posłów znajdujących się na pokładzie samolotu TU-154.

“Kraj niezwyciężony” – Polska, będąca przez większą część swojej historii ofiarą napaści mocarstw, polem bitewnym wojen światowych a w końcu krajem podporządkowanym socjalistycznej Rosji w końcu jest niepodległa. Czy po takich wydarzeniach nie jest godna miana “kraju niezwyciężonego”? Ja nie mam co do tego wątpliwości!

“Kraj ogarnięty chaosem i żałobą” – po stracie najważniejszych osób w państwie, Polska jest w stanie żałoby narodowej. Niewątpliwe, po takim ciosie naszą politykę oraz gospodarkę czeka czas destabilizacji, kraj może pogrążyć się w chaosie. Pamiętajmy, że oprócz Prezydenta, zgineli również dowódcy wszystkich rodzajów Polskich wojsk a także prezes Narodowego Banku Polskiego.

Najbardziej niepokojącą częścią przepowiedni jest jej końcowy fragment. “Wrogi najeźdzca ze wschodu uderzy” – tu nie ma wątpliwości, że Nostradamus ma na myśli Rosję. Czy czeka nas kolejna wojna z naszymi wschodnimi sąsiadami? A może to Rosja jest odpowiedzialna za katastrofę, w której zginęła elita naszego kraju? Módlmy się, aby ta część proroctwa okazała sięnieprawdziwa.


ciekawa lektura..


Jak ktoś mi udowodni że te słowa naprawdę napisał Nostradamus to stawiam piwo. :)
Te przepowiednie zostały zmyślone zaraz po tragedi.
Polecam artykuł:
http://www.to.com.pl/apps...SWIAT/404769350
_________________
Ostatnio zmieniony przez Marzena Sob Kwi 17, 2010 14:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Sob Kwi 17, 2010 15:00   

Wiadomo trudno to udowodnić, bo zawsze po jakiejś tragedii jest wymyślana teoria spiskowa.. możemy pogadać o tym na spocie ;)
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
Marzena
Kierowca Skutera



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 586
Skąd: Starogard Gd
Wysłany: Sob Kwi 17, 2010 15:08   

Ja tam się zawsze trzymam faktów a wierze tylko w Boga.
Ciekawe jest to że ludzie którzy "opluwali" Kaczyńskiego za to że nie podpisał umowy tej a tamtej teraz żegnają się z nim jakby to był najlepszy przyjaciel... czego ludzie nie zrobią aby "pokazać swój dobry wizerunek w mediach" :(
_________________
 
 
 
Huragan
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1453
Skąd: Starogard
Wysłany: Sob Kwi 17, 2010 20:21   

Marzena napisał/a:
Ja tam się zawsze trzymam faktów a wierze tylko w Boga.
Ciekawe jest to że ludzie którzy "opluwali" Kaczyńskiego za to że nie podpisał umowy tej a tamtej teraz żegnają się z nim jakby to był najlepszy przyjaciel... czego ludzie nie zrobią aby "pokazać swój dobry wizerunek w mediach" :(

I tu jest sedno sprawy Marzena .Ale tak u nas to juz jest.Jak dla mnie to takie wszystko za bardzo rozdmuchane -wg mnie nie powinno sie chowac Kaczora na wawelu-a co do samego wypadku to my przecietni zjadacze chleba nie dowiemy sie prawdy -sa powody przypuszczac ze to wina samej glowy panstwa -nie raz juz maly knyp mial sciecia z pilotami -moze to bylo ostatnie -ale to moe takie przymyslenia .Nawet jak tak bylo to nikt nie dowie sie prawdy
_________________
ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA 504-074-873
huragan.sierrafan.pl
NAPEŁNIANIE KLIMATYZACJI (czyszczenie ukladu,wymiana oleju w układzie) 120PLN
 
 
 
fullas
Kierowca kat. B
Kierowiec rajdowy



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 243
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Kwi 17, 2010 21:54   

cimar napisał/a:
tak jak napisałeś przytoczę wszystko


Podałem tylko cytat, każdy potrafi sam sobie dopowiedzieć resztę...
Ostatnio zmieniony przez fullas Sob Kwi 17, 2010 21:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11