autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Opinie na temat stylizacji aut
Autor Wiadomość
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Lip 14, 2010 00:23   

generalnie jak na rynku się spotykacie to te różowe felgi wyglądają dobrze, ale tak jako facet powiedz sobie sam różowy kolor skąd ta moda przywędrowała i kto to zaczął,

Wiesz różowy kolor na pewno męski nie jest jak by na niego nie patrzeć

ale jeszcze raz podkreślam wasze VW jak się ogląda na spotach wyglądają dobrze i w sumie róż nie bije po oczach
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Śro Lip 14, 2010 00:25   

Powinni łamac nogi w kostkach za takie spasowanie, pasuje to jak koziej dupie siodło, ale jak kolega wspomniał wczesniej, jak ktoś chce za mała kase zwrócić na siebie uwage nie wazne w jakim stylu to taniej niz puszka farby w "spreju" się nie da..
Ostatnio zmieniony przez Lincoln Śro Lip 14, 2010 00:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
bigor
Kierowca kat. A


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 156
Skąd: Stg
Wysłany: Śro Lip 14, 2010 01:22   

Lincoln napisał/a:
Powinni łamac nogi w kostkach za takie spasowanie, pasuje to jak koziej dupie siodło


O gustach się nie dyskutuje :razz:

Lincoln napisał/a:
ale jak kolega wspomniał wczesniej, jak ktoś chce za mała kase zwrócić na siebie uwage nie wazne w jakim stylu to taniej niz puszka farby w "spreju" się nie da..


Na przykładzie tego BMW które pokazał ector raczej wątpliwe że ktoś chciał coś "po taniości" zrobić. Są różne style i po prostu taki nie trafia do Ciebie.
 
 
Jankes
Mistrz Kierownicy
Papież



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 2622
Skąd: Rywałd
Wysłany: Śro Lip 14, 2010 01:46   

Ludzie tuning jest po to zeby wyruznic swoje auto sposrod tlumu a nie po to zeby komus sie podobalo a komus nie i kazde BMW musialo byc na ''germana'' a kazdy VW na ''culta''. Co to za tuning jak np w BMW Trends pokazują w jednym numerze 10 na pozor takich samych e36 w stylu german. Felgi AC Schnitzer Rennsport typ1 gleba i mpakiet. To juz jest po prostu nudne. Moze jakies poszpachlowane zderzaki i spoilery sa troche wiejskie ale przynajmniej ktos wlozyl w to duzo pracy i czasu a nie poszedl na latwizne i kupil mpaka do BMW albo GTI pakiet do golfa 2.
_________________


Go Hard or Go Home... tutaj nikt
nie jara się springami Eibacha -40 i
oponą 205/45, tutaj tnie sie
kolektory na części i składa na
nowo żeby urwać jeszcze pół
centa...
 
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Śro Lip 14, 2010 10:33   

Jankes, masz rację, również popieram wkład własny a nie gotowiznę z biedronki ale mowa o tym że ludzie przesadzają ze szpachlą i siatexem który staje się szpecący
_________________

 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Lip 14, 2010 10:54   

ja generalnie popieram wszystko co ktoś robi ze swoim autem, najważniejsze by właścicielowi się podobało, a to że jedni uważają coś za wiejski tuning no cóż, ich sprawa. Nie będę oceniał i staram się nie wyśmiewać, bo o gustach sie nie dyskutuje.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Śro Lip 14, 2010 11:07   

O gustach się nie dyskutuje ale chyba każdy może stwierdzić że jeśli widzi się auto z którego wystają diody,płomienie,plastikowy chrom,drewno,futerko,kołpaki malowane szprejem,siatka ogrodzeniowa poszarpana itp to raczej nie jest to rzecz gustu
_________________

 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Lip 14, 2010 12:22   

Bushido napisał/a:
O gustach się nie dyskutuje ale chyba każdy może stwierdzić że jeśli widzi się auto z którego wystają diody,płomienie,plastikowy chrom,drewno,futerko,kołpaki malowane szprejem,siatka ogrodzeniowa poszarpana itp to raczej nie jest to rzecz gustu


nadal jest rzecz gustu przecież są takie stylizowane auta na pordzewiałe komuś się to podoba, w baroku był kult brzydoty o ile dobrze pamiętam z lekcji historii,

wiec jeżeli ktoś plastikowe części promuje jako chrom to jemu chyba się to podoba, ja sam nie piszę że jestem zwolennikiem takiego stylingu ale nie przeszkadza mi to,
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Śro Lip 14, 2010 12:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
ector
Maniak Resoraków



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 79
Skąd: pomorze
Wysłany: Śro Lip 14, 2010 12:37   

Jankes napisał/a:
poszedl na latwizne i kupil mpaka do BMW albo GTI pakiet do golfa 2.

znasz ceny i dostępność tych rzeczy? jeśli nie, to nie pisz, że to łatwizna w przypadku pakietu GTI do mk2 :]
Ostatnio zmieniony przez ector Śro Lip 14, 2010 12:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Śro Lip 14, 2010 12:47   

Krzysztof napisał/a:
w baroku był kult brzydoty o ile dobrze pamiętam


No to trzeba zmienić definicję pojęcia Agro tuning na Barok tuning i już to brzydkie słowo "wieśniactwo" zamienia się na auto w stylu barokowym :lol:

ector, zawsze można wziąć zderzak od Golfa III, pociąć go i doczepić do IIgen i wtedy też będzie "tuning" ale ekonomiczny :mrgreen:
_________________

 
 
Daria
Kierowca Rajdowy
Rozważny kierowca :)


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1380
Skąd: z Łosiolandii :-)
Wysłany: Śro Lip 14, 2010 13:42   

Krzysztof napisał/a:
ja generalnie popieram wszystko co ktoś robi ze swoim autem, najważniejsze by właścicielowi się podobało, a to że jedni uważają coś za wiejski tuning no cóż, ich sprawa. Nie będę oceniał i staram się nie wyśmiewać, bo o gustach sie nie dyskutuje.


Mi się w pełni podoba ten rozowy kolor :mrgreen: ładnie się prezentuje, ale to pewnie dlatego, że jestem kobietą i lubię takie kolory :twisted:
ja sobie zrobię na różowo szprychy w rowerze :mrgreen: , bo mnie na auto nie stać jeszcze ;]

a no i popieram Krzysia oczywiście. :wink:
_________________
Kiedyś traktowalam ludzi dobrze.
Teraz - z wzajemnością.
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Śro Lip 14, 2010 22:01   

powiem szczerze że mi ten różowy się widzi, szczególnie te fele jakie ma Marzena dla Darii chętnie bym je zakupił :wink:
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Czw Lip 15, 2010 01:20   

A ja nie wyobrażam sobie do eleganckiego czarnego stroju założyć różowych "adków" i być jeszcze z siebie dumnym.
Co do dostępności i cen cześci, ogolnie do VW sa śmiesznie tanie, a że ktoś jakąś tam klamke czy listwe z ABS nazwie "kultową" i zarząda za to chorych pieniędzy i znajdą się na to chętni to aboslutnie nie oznacza, żę są warte dużych pieniędzy - jakość, materiał, technologia (coś w stylu cen paliw, co z tego, ze wszytko kosztuje 2zł, skoro frajerzy zapłacą 4.5)
Ostatnio zmieniony przez Lincoln Sob Lip 17, 2010 23:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
bigor
Kierowca kat. A


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 156
Skąd: Stg
Wysłany: Czw Lip 15, 2010 12:48   

Nie tylko do VW ale do większości marek aut części które są bardzo trudno dostępne mają jak to ująłeś "chore ceny"
 
 
Daria
Kierowca Rajdowy
Rozważny kierowca :)


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1380
Skąd: z Łosiolandii :-)
Wysłany: Sob Lip 17, 2010 22:40   

Marzena, nie chcesz sprzedać? haha :mrgreen:
_________________
Kiedyś traktowalam ludzi dobrze.
Teraz - z wzajemnością.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12