autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Sytuacja na drogach w miescie Starogard Gdański
Autor Wiadomość
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Czw Cze 03, 2010 04:29   Sytuacja na drogach w miescie Starogard Gdański

Myślę temacik się przyda można wpisywać gdzie obecnie występują utrudnienia w ruchu po mieście, teraz najbardziej popularny jest objazd ulicą tczewska na kanałową nowa budowa mostu w godzinach szczytu ciężko tam jeździć. Od niedawna za czeli remontować tory koło polmosu i objazd jest wiaduktem, kiedy nie jadę na Derdowskiego policja w skórach kieruje ruchem takie korki tam powstają.
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
Kolo
Maniak Resoraków
PRALKA || VIRKA



Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 100
Skąd: Zblewo
Wysłany: Czw Cze 03, 2010 14:29   

no słyszałem, że obok sądu to tragedia
_________________
ホンダ & ヤマハ
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Cze 03, 2010 23:52   

Starogard nie powinien byc dotykany do czasu wybudowania obwodnicy niestety nie doczekamy się Pelplin nawet ma swoją obwodnicę,

Generalnie kierowanie ruchem to jakaś pomyłka nie wiem ale Pan chyba nie kumam że od strony Derdowskiego korek niech sobie jest nawet większy tam jeździ mało samochodów a jak on Derdowskiego puszcza kosztem głównej drogi to korkuje się przy okazji miasto,
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Pią Cze 04, 2010 15:17   

Krzysztof napisał/a:
Starogard nie powinien byc dotykany do czasu wybudowania obwodnicy niestety nie doczekamy się Pelplin nawet ma swoją obwodnicę,

Generalnie kierowanie ruchem to jakaś pomyłka nie wiem ale Pan chyba nie kumam że od strony Derdowskiego korek niech sobie jest nawet większy tam jeździ mało samochodów a jak on Derdowskiego puszcza kosztem głównej drogi to korkuje się przy okazji miasto,

też jestem tego zdania że kierowanie tam ruchem to jest wielka pomyłka korki są w jedna i drugą stronę i się robi porażka.. w całym mieście
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
tuptus
Kierowca Rajdowy
Demotywator



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1394
Skąd: że znowu
Wysłany: Pią Cze 04, 2010 15:59   

ja lubie jezdzic sobieskiego w dół - jest teraz tam zmiana pierwszenstwa i duzo osob jezdzi jeszcze na pamiec. mozna by zarobic na stluczce, bo akurat mam progi do wymiany :D ale zawsze przede mną jedzie jakis oćmon (najczesciej na GTC) i sie zatrzyma na dawnym "ustąp" bo sam jedzie na pamiec. a juz kilka razy mialbym caly bok przerysowany...

co do remonty przejazdu kolejowego - masakra jak chce sie jechac w godzinach szczytu np na łapiszewo. na gdanskiej korek siega od swiatel az do wiaduktu...

slyszalem ze za jakis czas mają remontowac most w Bobowie - wtedy bedzie objazd przez Dąbrówkę. ciekawe jak to bedzie...
_________________

USŁUGI TRANSPORTOWE - WIECZORAMI I W WEEKENDY
tel. 884-821-333


Trzymaj się ramy i gaci mamy :P
 
 
 
Kolo
Maniak Resoraków
PRALKA || VIRKA



Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 100
Skąd: Zblewo
Wysłany: Nie Cze 06, 2010 14:11   

tuptus napisał/a:
ja lubie jezdzic sobieskiego w dół - jest teraz tam zmiana pierwszenstwa i duzo osob jezdzi jeszcze na pamiec. mozna by zarobic na stluczce, bo akurat mam progi do wymiany :D ale zawsze przede mną jedzie jakis oćmon (najczesciej na GTC) i sie zatrzyma na dawnym "ustąp" bo sam jedzie na pamiec. a juz kilka razy mialbym caly bok przerysowany...


Noo bardzo dobry pomysł, ostatnio też tamtędy pomykałem i dalej puszczają ludzie. Nic tylko trąbiki się odzywają non stop, bo z tego co wiem jeszcze nikt nie puknął tam nikomu.. Póki co.. :razz:
_________________
ホンダ & ヤマハ
 
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Nie Cze 06, 2010 18:19   

powiem tak.
Rzadko bywam w starogardzie w mieście a już w ogóle za dnia
ostatnio tak sobie pojechałem.
Same objazdy, zamknięte drogi, ale to uj, w Gdańsku jest tak samo ale wykańczyły mnie samochody ze znakami TDI w czerwieni jadące po 45 km/h
co oni mają tam jakieś dzipiesy co im mandaty drukują
następnym razem biorę kałacha i będę strzelał SZAŁU IDZIE DOSTAC na naszych ścieżkach
FAK
_________________
NIE MA TAKIEGO USERA !!!!!
 
 
badred
Kierowca Skutera
v2000 kiedys bylo :(


Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 477
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 10:23   

Krzysztof napisał/a:
Starogard nie powinien byc dotykany do czasu wybudowania obwodnicy niestety nie doczekamy się


co do obwodnicy to juz cos w tym stylu powstaje tylko jestem zdziwiony jak a mianowicie jest juz po wycince drzew i wyrownywaniu terenu zaczyna sie na ulicy lubichowskiej (w miejscu jak sie skreca na "piaski" kolo krzyza i idzie w kierunku jablowa (ale gdzie dokladnie bedzie wchodzic w ta droge nie wiem)

ale pytanie jak dalej chca ta droge pociagnac ?? a kierunku wylotu na chojnice perzeciez nie pzez kotoze a czy miedzy kotezami a przylesiem jest na tyle miejsca nie sadze moze ktos zna plany ??
_________________
Nie wiesz ! Nie wiesz ! Nie rozumiesz nic !
Nie wiesz ! Nie wiesz ! Nie rozumiesz nic !
 
 
Daria
Kierowca Rajdowy
Rozważny kierowca :)


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1380
Skąd: z Łosiolandii :-)
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 23:43   

Starogard to jedna wielka porażka. Jednej naprawy nie skończą to już drugą zaczynają. :???: :shock:
_________________
Kiedyś traktowalam ludzi dobrze.
Teraz - z wzajemnością.
 
 
Marek
Kierowca Rajdowy



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 812
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 23:46   

oni nawet nie kończą tylko cały czas robią to samo wkoło
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 23:56   

Marek napisał/a:
oni nawet nie kończą tylko cały czas robią to samo wkoło


...a to oni coś robią :?: :?: :neutral: :roll: :???:

wydawało mi się że łatają gipsem tylko półmetrowej głębokości dziury, w które mogliby wpaść radni miejscy z prezydentem na czele.. na trasie przejazdu dom-praca-carefour-dom :twisted:
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Marek
Kierowca Rajdowy



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 812
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Cze 08, 2010 00:00   

masz racje przyznaje się do błędu :razz:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11