autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
budowa obwodnicy starogardu
Autor Wiadomość
badred
Kierowca Skutera
v2000 kiedys bylo :(


Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 477
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 10:31   budowa obwodnicy starogardu

jak juz napisalem w innym temacie ruszyla budowa wycinak drzew i wyrownanie terenu od ul lubichowskiej w strone jablowa juz zrobiona

ale czy ktos ma jakas wiedze mapke czy cos jak bedzie to przebiegac bo z tego co widzialem to przy ulicy lubichowskiej strasznie krete to bedzie

tu cytatz z XI 2008 z artykulu zamieszczonego w http://starogardgdanski.naszemiasto.pl

zastanawia mnie tylko ktoredy puszcza jezdnie miedzy lubichowska a zblewska bo narazie jestesmy przy krzyzu jak sie skreca na piaski a czy jest ktoredy puscici droge miedzy kotezami a przylesiem ??
_________________
Nie wiesz ! Nie wiesz ! Nie rozumiesz nic !
Nie wiesz ! Nie wiesz ! Nie rozumiesz nic !
 
 
wald30
Maniak Resoraków



Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 96
Skąd: GST GTC
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 23:26   

Cos Starogard się zapuścił w inwestycjach.Nic sie nie dzieje i najgorsze ze ani się nie zapowiada.
_________________

 
 
Marek
Kierowca Rajdowy



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 812
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 23:31   

i pewnie tak zaostanie :???:
 
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 23:37   

nie ma kasy przez ten most co teraz nowy budują kasa idzie z budżetu samego miasta bez dotacji z państwa czy tam z uni
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
tuptus
Kierowca Rajdowy
Demotywator



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1394
Skąd: że znowu
Wysłany: Wto Cze 08, 2010 00:43   

Starogard mialby juz dawno obwodnicę z prawdziwego zdarzenia, bo o budowę z funduszu panstwa albo UE walczylo kilka miast. Jednak wladze STG spóźnily sie z wyslaniem papierow, i obwodnicę dostały Chojnice.
_________________

USŁUGI TRANSPORTOWE - WIECZORAMI I W WEEKENDY
tel. 884-821-333


Trzymaj się ramy i gaci mamy :P
 
 
 
badred
Kierowca Skutera
v2000 kiedys bylo :(


Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 477
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Cze 08, 2010 13:09   

ja twierdze ze sie buduje nawet w tej chwili rozmawialem wczoraj z kuzynka co pracuje w PBDiM starogard i trochu mi powiedziala

wykonawca nowobudowanej drogi jablowo - koteze jest firma skanska

plan jest taki wybuduja ten odcinek a dalej zostanie puszczony ruch wlasnie przez moja miejscowośc czyli koteze do rokocina lecz cale szcescie zostanie tam ograniczenie do 12 ton zwieksy to napewno ruch przez koteze ale co tam jakos w tygodniu moze pojade jakies foty zrobic i zobaczycie jak prace ida
_________________
Nie wiesz ! Nie wiesz ! Nie rozumiesz nic !
Nie wiesz ! Nie wiesz ! Nie rozumiesz nic !
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Lip 14, 2010 13:03   

miałem nadzieję że doczekamy się takiej obwodnicy jak mają Chojnice tam widać rozmach działania, sa dwa pasy a tam gdzie nie starczyło kasy jest po jednym pasie ale wszystko przygotowane na dwa pasy. Jak byśmy się doczekali w końcu jakiejkolwiek drogi z dwoma pasami było by super, można by trochę poszaleć było by gdzie.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Ada$
Kierowca kat. B


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 283
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Sie 16, 2010 12:08   

W Stg słowo obwodnica znaczy lepsza szosa gdzieś dookoła miasta.
Zresztą wszystko robimy inaczej, nawet autostrada jest zrobiona do d.py bo powinna mieć 3 pasy a nie 2. Ta autostrada to jest po prostu obwodnica tyle tylko że płatna nie wiadomo z jakiego powodu. Tak samo u nas w mieście budują. Bezsensowne drogi.... trasa jabłowo koteże to ma być niby obwodnica, a raczej szosa która ma za zadanie odciążyć miasto. Bo to ani szerokie ani nic. Jedyne co w niej dobre to to że idzie przez las i jest dobry, bo nowy asfalt :P
_________________

 
 
 
D2
Kierowca kat. B
Forever Eclipsed



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 367
Skąd: Stg/Warszawa
Wysłany: Pon Sie 16, 2010 12:48   

Wydaje mi się, że autostrada ma jakąś rezerwę w projekcie na trzeci pas, ale natężenie ruchu tego nie wymaga.. no i niestety płatna.. tu nie ma co wiele komentować, ale bezpłatne autostrady są tylko w Niemczech.. Francja, Hiszpania, Włochy - wszędzie trzeba płacić...

a ta obwodnica starogardu chyba będzie miała 2 pasy w każdym kierunku, co?
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 13:26   

To jest ciekawe, że musimy płacić za drogi powstające z "naszych" pieniędzy..
Płacić można, ale np abonament na cały rok za rozsadna kase, a nie jakieś drakońskie kwoty, ale skończy się to bo cały ten biznes trzymały wieniety...
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 13:41   

Lincoln napisał/a:
To jest ciekawe, że musimy płacić za drogi powstające z "naszych" pieniędzy..
Płacić można, ale np abonament na cały rok za rozsadna kase, a nie jakieś drakońskie kwoty, ale skończy się to bo cały ten biznes trzymały wieniety...


też uważam że 5 pln za przejazd z Swarożyna do Gdańska to jakaś pomyłka,

a co z winietami ma się stać,
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 14:19   

Krzysztof napisał/a:
Lincoln napisał/a:
To jest ciekawe, że musimy płacić za drogi powstające z "naszych" pieniędzy..
Płacić można, ale np abonament na cały rok za rozsadna kase, a nie jakieś drakońskie kwoty, ale skończy się to bo cały ten biznes trzymały wieniety...


też uważam że 5 pln za przejazd z Swarożyna do Gdańska to jakaś pomyłka,

a co z winietami ma się stać,

Pomyłka to mało powiedziane, ja ostatnio się wqurzyłem i nie jechałem do gdańska :mrgreen:
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 14:58   

Winiety mimo, że kosztuja około 3000zł nie kalkuluja sie państwie ktore musi dopłacać zarządcom autostrad (Ci skrupulatnie przeliczają ile pojazdów przekracza brameczki z winietą i wtedy wystawiają rachunek, ktory rocznie sporo przekracza wspomnianą wyżej kwotę), a na ciężarówke przejazd GD-STG to koszt 20zł, więc ciężaróweczki wrócą sobie na nasze wspaniałe drogi międzymiastowe, a autostrady będą bardziej jak atrakcja tursytyczna, co mam nadzieje ostro da popalić zdziercom na bramkach!!!
Ostatnio zmieniony przez Lincoln Wto Sie 17, 2010 14:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 15:03   

jest taka szansa, jednak nie wiem czy słyszałeś że wiele drug zostanie zamkniętych dla tirów i już sie nie bój coś wymyślą by z nas zedrzeć kolejny raz kasę,
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Ada$
Kierowca kat. B


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 283
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 23:05   

Co do trasy Koteże- Jabłowo nie zapowiada się rzeczy miała 2 pasy w jednym kierunku. Jest za wąska i to o wiele, jakby się miały minąć 2 tiry to słabo to widze chyba że to jeszcze nie koniec. Co do kasowania za przejazdy to fakt jak nie tak to znajdą inny sposób żeby zdzierać z nas kase. Bo to są złodzieje i tyle.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11