autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Krzysztof
Pon Lis 16, 2015 23:56
BMW vs Sierra
Autor Wiadomość
Huragan
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1453
Skąd: Starogard
Wysłany: Czw Lip 01, 2010 12:44   

pierd..ić laski -pradziwy orgazm to podczas jazdy na dwoch kolach :) albo długo bokiem i jak trawa sie konczy:) kto nie jechal ten nie wie-po takiej jezdzie czujesz sie wyczerpany jak po seksie-pięękne juz nie dlugo
_________________
ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA 504-074-873
huragan.sierrafan.pl
NAPEŁNIANIE KLIMATYZACJI (czyszczenie ukladu,wymiana oleju w układzie) 120PLN
 
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Czw Lip 01, 2010 12:44   

nie wiem jak narazie jest źle
bo zamiast lasek to młodzi chłopcy sobie zdjęcia razu pewnego przy mojej sierrce robili
ale nie ma chyba większego komplementu niż zainteresowanie młodzieży starym autem :P

albo sobie wkręcam :mrgreen:
a zdjęcia robili na poboczem.pl lub dla tedego
_________________
NIE MA TAKIEGO USERA !!!!!
Ostatnio zmieniony przez mateuh Czw Lip 01, 2010 12:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Sob Lip 03, 2010 01:02   

To e30 z silnikiem od Supry rozbiło sie w OPT:)
co do burakowozów to szczerze ja nie wiem jak karki moga tym jeździć, jest tak wąsko, a z tyłu ciasko, że masakra dla człowkie normalnej "kubatury", ale obecnie auto coraz bardziej poszukiwane i cenione zwłaszcza w wersji z silnikami 2.5 i M3!
DO Sierry nie mam porównania, bo jedyne co moge powiedzieć, to fakt, że Hurragan ma opanowane je po mistrzowsku i po tym wnioskuje, że to dobre auta:)
 
 
 
daro_8828
Kierowca Skutera



Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 429
Skąd: Malbork
Wysłany: Pon Lip 05, 2010 10:52   

co Wy tak z tymi laskami , miałem 7-mke e38 i wtedy moze fakt troche inaczej te dziewczyny patrza ale np na 5 e39 , e36 tez lipa chyba ze e36 uwalona na ziemie na brockach 9x16 ;) .
_________________
Mercedes W210 Kombi 99' 3.0 TD

SKUP AUT !! PŁATNE GOTÓWKĄ !!

509-706-137
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Czw Lip 08, 2010 12:48   

Co do dziewczyn które lecą na samochody to mogę powiedzieć tyle że ciemne szyby są po to by nie było widać spod nich brzydkich dziewczyn :mrgreen: Jeśli ktoś kupuje auto po to że myśli że na niego laski polecą bo ma 200koni i robi piski na 2 biegu to taka osoba powinna jeszcze wyszaleć się w Need for Speed a nie na ulicy :D

Lincoln, widziałem jak poleciał w krzakory i nawet żal mi się zrobiło bo fajne autko :neutral:

Sierra to chyba najlepsze auto do nauki jazdy bokiem bo jak się walnie w coś to płakać się nie będzie a jakby się miało BMW czy Nissana to by się łezki w oczach kręciły :D Co oczywiście nie znaczy że Sierra to auto dla biedaków czy wieśniaków (poza jednego P100 :mrgreen: )
_________________

 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Lip 14, 2010 12:59   

Na opinię o marce też pracują ludzie, a mało gdzie sie spotyka tak wyluzowanych ludzi jak posiadaczy siera :D
Co do walnięcia w latarnię pewnie każdemu zal auta które posiada jak coś mu się przytrafi.

A jazda bokiem to dość droga zabawa niezależnie od marki jaką się człowiek porusza,
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Czw Lip 15, 2010 01:38   

buszido to zależy od sierry i ilości serca które w nią wsadziłeś
to samo ma się hondy i bmw
_________________
NIE MA TAKIEGO USERA !!!!!
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 15:06   

TA, ale zauważcie jak biednie i wiejsko wygladaja te auta zbudowane do półprofesjonalnego driftu, cała kasa poszła na silnik i zawiast oraz przeniesienie napedu, a buda została im podporzadkowana, dlatego wygladają w 90% jak smietnik(zwłaszca e30)
 
 
 
Jankes
Mistrz Kierownicy
Papież



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 2622
Skąd: Rywałd
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 15:08   

Mi np sie podoba taki wyglad. Taki skatowany a taka petarda :p :twisted:
_________________


Go Hard or Go Home... tutaj nikt
nie jara się springami Eibacha -40 i
oponą 205/45, tutaj tnie sie
kolektory na części i składa na
nowo żeby urwać jeszcze pół
centa...
 
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 21:28   

Lincoln, parę różowych naklejek, śmiesznych detali wiochujących na maxa i jest to o vco chodzi w początkowym drufcie
jesli driver sie wykarze to sponsorzy dadza naklejki a potem auto
ale .... nie każdego stać na wypas
_________________
NIE MA TAKIEGO USERA !!!!!
 
 
Eurochip
Maniak Resoraków
Master of Power


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 49
Skąd: Starogard / Londyn
Wysłany: Nie Sie 22, 2010 01:23   

To moze ja sie tez wypowiem.... BMW: sporo tematow jezeli chodzi o modyfikacje tych aut jest szeroko dostepne na polskich forach. Osobiscie znam np. E30 z silnikami 4.4l V8, 3.0D itp. ale szczerze to ktos kto ma pojecie o mechanice to nie jest problem zrobic potwora z kazdego z modeli BMW. Dostepnosc silnikow i rozwiazan powala. Sierra: Problem polega na tym ze u nas w kraju to informacji na temat modyfikacji tych aut jest baaaardzo malo i szczerze kazdy kto dlubie te pojazdy i osiaga pozytywne wyniki to zasluguje na oklaski bo nie ma gotowych danych na te tematy. Znalesc ciekawy silnik do niej lub jakiekolwiek profi tuningowe graty to jak wygrac w Lotto zreszta Huragan wie o tym najlepiej Dodam ze nie jestem zwolennikiem ani jednego ani drugiego poprostu troche sie obracam w tematch i wiem co oznaczaja konkretne modyfikacje. Dla mnie wygrywa Sierra i tyle. A jezeli chodzi o osiagi to jak w kazdej marce ograniczeniem sa PLNy.
_________________
Profi Chiptuning, Hamownia 4x4, Indywidualne programy do Sportu i na ulice.Elektronika i Diagnostyka Samochodowa z wykorzystaniem oryginalnego sprzetu BMW OPPS, VAG VCDS, MERCEDES STAR DIAGNOSIS itp.
+44 7545250979
 
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Nie Sie 22, 2010 02:04   

do sierry silniki??
fordowskich faktycznie nie dużo przez coswortha 2.0T do areostara 4.0
nie licząc tych małych 2.9 12v i innych czwórek

inforamcje są wyłącznie w klubie i są z doświadczeń klubowiczów, z Huraganem sami też zbieramy te doświadczenia (np w weekend wyjęte 3 silniki i 2 wsadzone w 2 sierrach a końcówke widziała część klubu, czy tnąc sierrę na cabrio)

koledzy z 3 miasta wkładają na pokłady silniki np nissana czy volvo (te z turbo) w warszawie kolega pcha tojotę do komory silnika robiąc przy okazji sedana mk1 2drzwiowego (nie było czegoś takiego)

ale z jednym musze sie zgodzić że tylko kasa ogranicza ilość koni pod maską
ale też uważam że nie sztuka jest zawieść auto i powiedzieć "Panie zrób" a później nie potrafić opisać prostego rozwiązania problemu związanego ze swapem.. bo resztę wkuli na pamięć
wiem to ze spotów na maku od userów SRT
_________________
NIE MA TAKIEGO USERA !!!!!
 
 
Eurochip
Maniak Resoraków
Master of Power


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 49
Skąd: Starogard / Londyn
Wysłany: Nie Sie 22, 2010 02:09   

O to mi chodzi ze to BMW gama silnikow niezliczona do Sierry inna bajka ...

Co do modyfikacji to smiesza mnie ludzie ktorzy wypowiadaja sie co oni maja itp. a nawet nie wiedza co piszczy pod maska a niestety sporo takich dzieci bogatych tatusiow.....
_________________
Profi Chiptuning, Hamownia 4x4, Indywidualne programy do Sportu i na ulice.Elektronika i Diagnostyka Samochodowa z wykorzystaniem oryginalnego sprzetu BMW OPPS, VAG VCDS, MERCEDES STAR DIAGNOSIS itp.
+44 7545250979
Ostatnio zmieniony przez Eurochip Nie Sie 22, 2010 02:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Nie Sie 22, 2010 02:10   

ale widziałeś kiedyś BMW z innym silnikiem niż z gamy BMW??

ja tak z cosworthem od sierry :mrgreen:
ale tylko na zdjęciu w necie

i tym samym sierra wygrywa :lol: :lol:

A i zdaję sobie sprawę że ilość koni staje się mała po czasie, ale od dziecka chciałem mieć V
i zacznę od poczciwej 2,9
a kiedyś może zobaczę czy jakis chevrolet 7,2 albo zwykłe Hemi 5.7 się zmieści pod maskę
_________________
NIE MA TAKIEGO USERA !!!!!
Ostatnio zmieniony przez mateuh Nie Sie 22, 2010 02:14, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
Eurochip
Maniak Resoraków
Master of Power


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 49
Skąd: Starogard / Londyn
Wysłany: Nie Sie 22, 2010 02:14   

Niestety widzialem ale tego typu wydmuszki to ewenement na rynku ...

Wiesz dobrze ze wszystko da sie zmiescic pod maska tylko czasami to przerost formy nad trescia...
_________________
Profi Chiptuning, Hamownia 4x4, Indywidualne programy do Sportu i na ulice.Elektronika i Diagnostyka Samochodowa z wykorzystaniem oryginalnego sprzetu BMW OPPS, VAG VCDS, MERCEDES STAR DIAGNOSIS itp.
+44 7545250979
Ostatnio zmieniony przez Eurochip Nie Sie 22, 2010 02:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12