autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Krzysztof
Pon Lis 16, 2015 23:56
BMW vs Sierra
Autor Wiadomość
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Nie Sie 22, 2010 02:18   

w sierrach też, ale miło popatrzeć jak ktoś się nad tym namęczył a jeszcze milej jak taka sobie zwykła sierra daje baty jakieś eMce
co jak co ale mina grubasów z BMW nie do zastąpienia
a było to jak jeździliśmy kolegi kosą po gdyni, brzydka bytła jak polonez po wypadku
ale za to wsciekła jak jak dzik, wrażenie takie jak by silnik zaraz miał cię w noge urysć a tylko dzięki wysokiemu kubłowi twoja głowa nadal na szyi a nie na tylnej szybie
_________________
NIE MA TAKIEGO USERA !!!!!
 
 
Eurochip
Maniak Resoraków
Master of Power


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 49
Skąd: Starogard / Londyn
Wysłany: Nie Sie 22, 2010 02:26   

Wiele takich statkow mozna spotkac na ulicach i to z roznych stajni. Ostatnio z czym mialem do czynienia to powalilo mnie na kolana Nissan Pulsar GTI-R u nas nieznany bo tylko na japonie robiony i import do GB. Jest to po Polsku Nissan Sunny taki 3 drzwiowy jakich jest u nas sporo tyko ze w aucie wielkosci polo jest silnik ktory w serii ma 230KM a po modyfikacjach dochodzi o 350KM. Poprostu killer jakich malo. Niedowiarkow zapraszam na Youtube i po wpisaniu Nissam Pulsar wszystko bedzie jasne :)
_________________
Profi Chiptuning, Hamownia 4x4, Indywidualne programy do Sportu i na ulice.Elektronika i Diagnostyka Samochodowa z wykorzystaniem oryginalnego sprzetu BMW OPPS, VAG VCDS, MERCEDES STAR DIAGNOSIS itp.
+44 7545250979
 
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Nie Sie 22, 2010 13:14   

widziałem kiedyś w akacji polo 2 z +200 KM
na każdym biegu gubił trakcję
_________________
NIE MA TAKIEGO USERA !!!!!
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Nie Sie 29, 2010 01:30   

Hmm, może i tak, ale jeśli chodzi o projekty o wysokich mocach to BMW kroluje, ponieważ do takiej e30/e34 (a w sumie to konkurenci sierry) to mozna wsadzić kazdy seryjny silnik, od R4 S14 do M73 V12 nie mówiąc o turbieniu itd
Co do objeżdzania eMek, to pewnie z wielkim trudnem, a w dodatku popsuje sie za zakrętem, bo seriee S tych silników poza moca charakteryzuje wysoka wytrzymałość mechaniczna i termiczna, niestety ceny zabijają:)
 
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Nie Sie 29, 2010 02:09   

zgadza się że bmw łatwiej tunningowac
dostępność części w porównaniu do sierr to bajka
_________________
NIE MA TAKIEGO USERA !!!!!
 
 
ADI
Jestem Nowy

Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 14
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Sie 30, 2010 01:49   

Mialem sierre 2.0 dohc HURAGANmial okazje nia jezdzic i kupil ja jego kolega pewnie znacie goscia.... mocy miala nawet dosc to co mi padalo to poducha pod skrzynia..... dobre opony palila do wystrzalu i nic sie nie dzialo......

co do e30 2.4td silnik igielka na 2gim biegu strzal ze sprzegla i jak juz zaczela robic osemki to wcale nie trzeba bylo sprzegla uzywac.....

Z tego jakbym porownywal BMW mocniejszy motor mialo i nie szlo go zadusic ciagle mial sile zeby isc minus taki ze jak polatales 5min bokiem to temp na czerwone wchodzila a sierry nie dalo sie zagrzac....
No i czesci np do bmw filtr oleju 67zl dla porownania do golfa tdi 15zl:/ a do sierry nie wiem nie wymienialem
Ostatnio zmieniony przez ADI Pon Sie 30, 2010 01:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Pon Sie 30, 2010 13:56   

ADI napisał/a:
Mialem sierre 2.0 dohc HURAGANmial okazje nia jezdzic i kupil ja jego kolega pewnie znacie goscia.... mocy miala nawet dosc to co mi padalo to poducha pod skrzynia..... dobre opony palila do wystrzalu i nic sie nie dzialo......


Chyba ja ją teraz mam, niestety silnik nie dał rady :D
ciemna taka, fiolet, granat prawie czarna
Fajna apteczka tam była :lol:
_________________
NIE MA TAKIEGO USERA !!!!!
 
 
Bartek
Mistrz Kierownicy
[(00==()()==00)]



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2987
Skąd: brac hajs na to
Wysłany: Pon Sie 30, 2010 15:29   

mateuh napisał/a:
ADI napisał/a:
Mialem sierre 2.0 dohc HURAGANmial okazje nia jezdzic i kupil ja jego kolega pewnie znacie goscia.... mocy miala nawet dosc to co mi padalo to poducha pod skrzynia..... dobre opony palila do wystrzalu i nic sie nie dzialo......


Chyba ja ją teraz mam, niestety silnik nie dał rady :D
ciemna taka, fiolet, granat prawie czarna
Fajna apteczka tam była :lol:


jaki ten świat mały :mrgreen:
_________________
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Pon Sie 30, 2010 16:46   

to nie świat to sierrafan jest mały
_________________
NIE MA TAKIEGO USERA !!!!!
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Pon Gru 20, 2010 12:12   

Bushido napisał/a:
Mati_87 napisał/a:
Nie nigdy tam nie bylem. nie szukamprzeciwnikow. raczej nowych znajomosci. tez maja BMW???


Gorzej, oni mają Ścierry i nie boją się ich rozwalić bo za koszt lawety mają nowe auta więc nie mają nic do stracenia :mrgreen:


chyba trochę przedsadziłeś z tymi cenami
teraz sierry już nie da się kupić za grosze jak kiedyś
inna sprawa że dostałem jedną za darmo kilka dni temu ;p i ta będzie do katów
a rozwalić szkoda ale trzeba się liczyć z tym ryzykiem niestety to raz a dwa

Bushido napisał/a:
Krejzole to tylko tutaj :D Poczekaj na Huragana, Don Vita i Mateuha to będziesz miał nowych przeciwników/nauczycieli :mrgreen: Myślałem że przeszedłeś od nich do naszego klubu

ja cienias jestem ledwo ogarniam boki ale co to huragana i vita to jak najbardziej
jeszcze jeden Docent (e30 z duuuuużym motórem)

na dniach ogarnę sierrę DOHC i można wpaść poszaleć bo o na nie będzie miala wyglądać tylko zapierdzielać :D h
_________________
NIE MA TAKIEGO USERA !!!!!
 
 
Huragan
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1453
Skąd: Starogard
Wysłany: Wto Gru 21, 2010 13:33   

Bushido napisał/a:
Mati_87 napisał/a:
Nie nigdy tam nie bylem. nie szukamprzeciwnikow. raczej nowych znajomosci. tez maja BMW???


Gorzej, oni mają Ścierry i nie boją się ich rozwalić bo za koszt lawety mają nowe auta więc nie mają nic do stracenia :mrgreen:

Uważam ze troche przesadziłeś -zawieszenie w moim aucie kosztuje wiecej niz cale twoje bmw-nie wspomne juz reszcie gratów i nakładzie pracy włożonej w auto. Wiec nie udzielaj tu fałszywych informacji koledze.Może poza tym ze w zakupie za bmw zaplaciles 10 razy wiecej niz ja za sierre to pochwal sie swoimi modami w aucie.(oczywiscie nie bierzmy pod wzglad wymiany sandy lambda czy sprzęgła) Bo ja mam sie czym pochwalic .
_________________
ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA 504-074-873
huragan.sierrafan.pl
NAPEŁNIANIE KLIMATYZACJI (czyszczenie ukladu,wymiana oleju w układzie) 120PLN
 
 
 
daro_8828
Kierowca Skutera



Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 429
Skąd: Malbork
Wysłany: Wto Gru 21, 2010 13:41   

Wypowiedz Bushida czytałem wczoraj wieczorem i chciałem napisac dokładnie tak samo jak napisał Huragan . Auto Tomka jest przygotowane bardzo profesionalnie i jest w auto wlozone duzo pieniedzy nie wspominajac juz o wkladzie wlasnym . O mnie moglbys powiedziec ze mialem sierre ktorej by nie bylo by szkoda rozbic , ale mysle ze auto Huragana gdyby zostalo rozbite to byla by wielka strata . Mysle jednak ,ze niebieskiej nie zalowal ;)
_________________
Mercedes W210 Kombi 99' 3.0 TD

SKUP AUT !! PŁATNE GOTÓWKĄ !!

509-706-137
Ostatnio zmieniony przez daro_8828 Wto Gru 21, 2010 13:42, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Wto Gru 21, 2010 14:46   

Nie czepiajta się bo przecież wiem że auto Huragana to prawie profi driftowóz i sporo kasy poszło, mówię o Sierrach tak ich jak mówił Mateuh czyli na przykład (jeśli dobrze pamiętam) auto o nazwie "350tka" bo tyle kosztowała :mrgreen:
_________________

 
 
Bartek
Mistrz Kierownicy
[(00==()()==00)]



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2987
Skąd: brac hajs na to
Wysłany: Wto Gru 21, 2010 15:02   

Bushido napisał/a:
Nie czepiajta się bo przecież wiem że auto Huragana to prawie profi driftowóz i sporo kasy poszło, mówię o Sierrach tak ich jak mówił Mateuh czyli na przykład (jeśli dobrze pamiętam) auto o nazwie "350tka" bo tyle kosztowała :mrgreen:


a nie 850tka ?
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Śro Gru 22, 2010 02:25   

ytak srebrna kosztowała 850 zł
ale kasy też w nią poszło troszkę nawet nie licząc 5 silników :P
niebieska kosztowała 300 zł ale ona ma dynammo zamiast silnika jeszcze ale w chwili zakupu spokojnie bym ją po umyciu, wstawieniu okna i posprzątaniu za 2 tys opierdzielił
teraz już nie ma ceny
kolejną sierrę dostałem za free ma 2.0 DOHC i 120 KM
ma gaz i jeździ ale jej losy się jeszcze wahają między żyletki a toy
pozatym my do sierr mamy podejście emocjonalne i nie ważne ile w lesie zajechalliśmy
ne ważne ile pocieliśmy każdą pamiętamy i z każdej coś żyje w innej zacnej sierrce
a co do niebieskiej za 300 poczekaj do wiosny

850 już prawie jest czarna a do silnika niedługo dołączy turbo ale to już zasługi mojego kolegi będzie
sprzedalem ją bo była pechowa :P

a co do sierr których nie szkoda to była np "Choinkowa"
szpera 100% i żadnego elementu (poza LP i LT drzwi) całego
jeździła i uczyła driftu kilka osób łącznie z moją była

zapytaj Huragana on tez ją latał .. wieśniaki z łapiszewa dalej pewnie kurz z pościeli spierają :lol:

ale sierry się kończą i trzeba o nie dbać
za rok, dwa czy 3 to będziemy z huraganem kupować e30 lub e36 za flachę i dopierdzielać w lesie bawiąc się jak dzieci w piaskownicy

The End
_________________
NIE MA TAKIEGO USERA !!!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12