autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Wiejski tuning to najwspanialszy tuning na świecie
Autor Wiadomość
Marcin
Kierowca Rajdowy
I tak będzie Alfa


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 651
Skąd: Wielki Bukowiec
Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 23:09   

badred napisał/a:
chyba nie wszyscy znaja to uczucie samozadowolenia ja takie mialem 2 razy w zyciu


badred napisał/a:
teraz niedawno czyli 30 sierpnia jak urodzila sie mi coreczka


tego to się nigdy nie dowiesz czy to twoja robota :lol: czy nie :mrgreen: , tego żaden facet nie może być pewien! :evil: :cry:
_________________
Przyjaciół w biedzie się poznaje, to powiedzenie autopsją się staje.
 
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 23:11   

badred napisał/a:
i jesli ktos uwaza mnie za wiesniaka z racji tego ze nie mam czasu na zrobienie all od reki to powiem tak TAK JESTEM WIESNIAKIEM


Mylisz pojęcie wieśniak z pojęciem "leń" a to jest różnica :D ;)
Ja też nie mam oryginalnej lotki,oryginalnego zderzaka ani oryginalnego wydechu a to przecież nie wiecha.Co innego wstawić zderzak od Calibry do E36 tak żeby odstawał po 10cm z każdej strony, podmalować go szprejem od dołu i wstawić siatkę ogrodzeniową tak jak zrobił to jeden łepek z Żabna na foto niżej :D Też niby chciał być oryginalny, też stracił na to czas i hajs ale co z tego jeśli to wygląda jak z dupy i chyba każdy w okolicy śmieje się na widok tego auta, dla tego uważam że wiejski tuning NIE jest najwspanialszy na świecie.Oczywiście potrzeba go na naszych drogach by podnieść się na duchu że nasze auto jednak wygląda lepiej chociaż jest gorszej klasy lub słabsze :mrgreen:

_________________

 
 
badred
Kierowca Skutera
v2000 kiedys bylo :(


Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 477
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 23:23   

hmmmm leń chcialbym miec tyle czasu by spokojnie sobie moc przyjechac na spota kiedy bylem .... no 2 razy nie pamietam kiedy :) i jesli brak czasu to lenistwo to normalnie szok :) a na fotce ktora wstawiles nie liczy sie to ze zderzak jest smieszny bo jest tylko to jak jest spasowany ile ktos czasu spedzile by wogole to cudo zamontowac o to w tym temacie chodzi pewnie widziles auto cebulki z tczewa (czarna vectra B ok m-c temu na spocie na rynku znam osoby ktorym to auto sie nie podoba a znam tez takie co sa w nim zakochane ale czy ktos pomyslal o cebulce ile ona serca i pracy w to wlozyla ?? jakikolwiek tuning prowadzi do czegos lepszego a nie do tego by wypatrywac inne auta by sie tylko smiac
_________________
Nie wiesz ! Nie wiesz ! Nie rozumiesz nic !
Nie wiesz ! Nie wiesz ! Nie rozumiesz nic !
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 23:29   

badred, co ma tutaj do czynienia auto dziewczyny która zrobiła z Vectry cudo na kołach, skoro to jest temat o Wiejskim tuningu? :P
Jeśli uważasz że zderzak w E36 jest super i podoba Ci się to Twoje zdanie i masz do niego prawo ale osobiście uważam że jest to przerost formy nad treścią i do tego zrobiony najtańszym kosztem,zły model zderzaka bo nie jest on dedykowany nawet do tego auta a nawet jakby się koleś uparł to mógłby go tak pociąć by pasował ale tego nie zrobił,siatexy i soczewki do auta które ma stalówki i wszystkie kolory tęczy na każdym elemencie karoserii to dla mnie wiocha i tyle :)

P.S. o tym lenistwie to był żart o czym świadczy ta minka ";)" więc nie czepiaj się bo wiem że chodziło o brak czasu :mrgreen:
_________________

Ostatnio zmieniony przez Bushido Pią Wrz 17, 2010 23:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Marek
Kierowca Rajdowy



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 812
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 23:33   

Nie wiem czy widziałeś VW POLO które jeździ po STG i każdy element ma w innym kolorze to też jest wiocha (jesli nawet tak wyszła z fabryki) :?: :?: :?:
 
 
 
badred
Kierowca Skutera
v2000 kiedys bylo :(


Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 477
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 23:41   

osobiscie na temat takich kolorowanek nie mam zdania ale ja bym se przemalowal :)


wiem ze to zart

a mi chodzi o to zebys zrozumial ze ktos kto wstawil ten zderzak ktory mi tez sie nie podoba wsadzil do tego tyle samo serca co np cebulka ze swoim cudem ale tego kogos byla na tyle akurat stac finansowo intelektualnie i manualnie mi chodzi o sam fakt zrobienia czego kolwiek ( a moze wczesniej mial mala stluczke i ten zdezak jest lepszy od tego co byl polamamy w 66 miejscach) czasem trzeba sie doszukac formy w tresci lub na odwrot
_________________
Nie wiesz ! Nie wiesz ! Nie rozumiesz nic !
Nie wiesz ! Nie wiesz ! Nie rozumiesz nic !
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 23:56   

Podobno te wersje Polówek kolorowych to taka seryjna sprawa i tak już wychodziły bo już nie jedną taką widziałem i dla mnie to nie jest wiocha tylko wesołe autko bo dalej przypomina seryjną polówkę :)

Ja też rozumiem że chodzi Ci o to ile koleś się musiał napracować by to nic mądrego zamontować na swoim aucie ale chodzi o to że to wiocha, bo te same starania mógł przeznaczyć na dzieło którego dokonała Cebulka i każdy by podziwiał jego działo a nie wyśmiewał :) Bardzo dobrze że podałeś w tym temacie tą Vectrę bo to idealny przykład tego że ciężka praca może przynieść tak wspaniałe efekty a i również ciężka praca może przynieść efekt w postaci nie spełnionego marzenia z dzieciństwa jakim może była Calibra a realia zmusiły go by kupił E36 1.6 (bez obrazy do BMW).Mimo wszystko facet postanowił że jednak to będzie Calibra a że kasy zabrakło i oryginalnych pomysłów to jest jak jest Calibra E36 :D
_________________

 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Sob Wrz 18, 2010 10:17   

wiem o którą ci polówkę marek chodzi mi się wydaje że ona była tak robiona :wink:
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
Marek
Kierowca Rajdowy



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 812
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Wrz 18, 2010 10:38   

wiem ze tak byla robiona
 
 
 
Jankes
Mistrz Kierownicy
Papież



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 2622
Skąd: Rywałd
Wysłany: Sob Wrz 18, 2010 18:46   

Byla i nazywa sie arlekin czy jakos tak.
_________________


Go Hard or Go Home... tutaj nikt
nie jara się springami Eibacha -40 i
oponą 205/45, tutaj tnie sie
kolektory na części i składa na
nowo żeby urwać jeszcze pół
centa...
 
 
 
tuptus
Kierowca Rajdowy
Demotywator



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1394
Skąd: że znowu
Wysłany: Nie Wrz 19, 2010 01:53   

Jankes napisał/a:
Byla i nazywa sie arlekin czy jakos tak.

Harlekin (czy hgw jak sie to pisze :P )
_________________

USŁUGI TRANSPORTOWE - WIECZORAMI I W WEEKENDY
tel. 884-821-333


Trzymaj się ramy i gaci mamy :P
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Sie 17, 2011 23:21   

z Bushido w sout box zaczęliśmy dyskutować na temat wiejskiego tuningu, a ja mam pytanie co to oznacza dla was wiejski tuning, bo ja jak widzicie w sumie zgadzam się z tym co napisałem w pierwszym poście tego tematu,

Więc co to oznacza wiejski tuning dla ciebie Gość
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
zolo
Kierowca Rajdowy
zongolongo :D



Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 766
Skąd: Bobowo k.Starogardu
Wysłany: Śro Sie 17, 2011 23:41   

ogromne spojlery, duze czesto zle spasowane zdezaki, ogolnie przepych w modyfikacjach
_________________

 
 
 
KOSA
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 1706
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Sie 18, 2011 00:18   

Są zwolennicy jak i przeciwnicy "wieś tuningu" i tego nikt z nas nie zmieni i nie będę się spierał czy komuś się jakiś "inaczej ozdobiony"vw ,zaporożec,Logan,Hummer etc. podoba czy nie,po prostu każdy na swój sposób "jara" się swoim lub czyimś autem lub innych wyśmiewa.
Powracając do znanego wszystkim Tedego z TVN'u dla mnie jest to nieodpowiednia osoba do prowadzenia programu motoryzacyjnego skoro na łamach sam się przyznaje,że nie ma pojęcia co gość ma zamontowane lub zmodyfikowane w aucie, nawet po wyjaśnieniach przez właściciela prezentowanego pojazdu sprawia wrażenie,że i tak nie "kuma",ale fajnie wygląda czy tam ma fura fajny styl...
chyba,że się mylę... :roll:
 
 
Martyn
Kierowca kat. A


Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 175
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Sie 18, 2011 00:49   

Dla mnie to przerost formy nad trescia. Spojlery, ktore zazwyczaj nic nie daja, wielkie zderzaki, ktore maja optycznie obnizac auta, leksusy, rynny w zderzakach :mrgreen:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11