autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Kebab Sułtan
Autor Wiadomość
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
  Wysłany: Pią Gru 10, 2010 20:29   Kebab Sułtan

Szczerze polecam kebab mojego kuzyna.
Mieści się on koło ulicy Gdańskiej, nie daleko marketu Kasia. Jest bardzo uczciwy bo tyle mięsa ile on daje to jeszcze w żadnym kebabie nie widziałem. Sosy są zawsze świeżę a warzywa przyrządzane na miejscu. Łatwo rozpoznać ten lokal po dużym czerwonym neonie ledowym na dachu.



Ceny jak widać normalne.
Baaardzo polecam tortillę jeśli jest się mocno głodnym :D

TELEFON
790 - 532 - 951


_________________

Ostatnio zmieniony przez Bushido Śro Sty 26, 2011 01:00, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Pią Gru 10, 2010 21:08   

..OK, na pewno spróbuję.. ;-)
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Pią Gru 10, 2010 21:32   

jak przebije hassana to może tam zagoszczę
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
Eurochip
Maniak Resoraków
Master of Power


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 49
Skąd: Starogard / Londyn
Wysłany: Pią Gru 10, 2010 22:35   

Hmmmm dawno tam nie bylem ale jak trzymaja poziom to szczerze moge polecic :!:
_________________
Profi Chiptuning, Hamownia 4x4, Indywidualne programy do Sportu i na ulice.Elektronika i Diagnostyka Samochodowa z wykorzystaniem oryginalnego sprzetu BMW OPPS, VAG VCDS, MERCEDES STAR DIAGNOSIS itp.
+44 7545250979
 
 
 
SLIVKA
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 650
Skąd: STG/Koszalin/Houston
Wysłany: Pią Gru 10, 2010 23:03   

cimar napisał/a:
jak przebije hassana to może tam zagoszczę


my byliśmy fanami Hassana przez długi czas, ale ostatnio coś jest nietak... bo już dwa razy pod rząd mieliśmy problemy żołądkowe po wizycie w Hassanie... i ja i Conpress... więc coś się chyba tam zepsuło...

a Sultan... hmm... na pewno spróbujemy, jak będzie słabo, to będziemy zabierać ze sobą Bushido, żeby mieć względy u wlaściciela i jakieś zniżki może :wink:
_________________
Marzenia są po to by je spełniać...
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Pią Gru 10, 2010 23:16   

SLIVKA napisał/a:
(..) to będziemy zabierać ze sobą Bushido, żeby mieć względy u wlaściciela i jakieś zniżki może :wink:


chyba zwyżki... w porcjach mięsa :lol:
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Gru 10, 2010 23:32   

Wypowiedź Karola


Karol napisał/a:
Ja niestety już próbowałem i się zawiodłem. Kebab był śmiesznie mały (duży w bułce), a smakowo to tak w kit. No i tam jest to samo mięso co w Hassanie, czyli ta ohydna mielonka... Ja wolę jednak mięso drobiowe...

SLIVKA problemy żołądkowe po jedzeniu w Hassanie to norma... .
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
bartasVW
Kierowca kat. B


Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 316
Skąd: Koteże
Wysłany: Sob Gru 11, 2010 00:01   

ponoć przy oś.60-lecia jest najwiekszy i wgl ;D
 
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Sob Gru 11, 2010 01:59   

cimar, Hassan to najgorsze zlo. Dziewczyna ktora pracuje na weekendy u mojego kuzyna w Sultanie mowila ze te koncowki miesa kebaba ktore zostaja to oni tna i wrzucaja do tortilli dla tego ludzie tak rzygaja. Polecam sprawdzic, a to ze sa male porcje to wg mnie nie realne bo bylem u kuzyna i sam widzialem, moze nie mowimy o tym samym kebabie bo kuzyn ma go od niedawna
_________________

 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Sob Gru 11, 2010 08:05   

SLIVKA napisał/a:
cimar napisał/a:
jak przebije hassana to może tam zagoszczę


my byliśmy fanami Hassana przez długi czas, ale ostatnio coś jest nietak... bo już dwa razy pod rząd mieliśmy problemy żołądkowe po wizycie w Hassanie... i ja i Conpress... więc coś się chyba tam zepsuło...

a Sultan... hmm... na pewno spróbujemy, jak będzie słabo, to będziemy zabierać ze sobą Bushido, żeby mieć względy u wlaściciela i jakieś zniżki może :wink:

hmm w sumie długo nie byłem ale dobrze wiedzieć :shock:Co do Sultana dużo tam jest miejsca ?
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
Ostatnio zmieniony przez cimar Sob Gru 11, 2010 08:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Sob Gru 11, 2010 13:37   

W Sułtanie jest mało miejsca jeśli myślisz o zorganizowaniu spota, ale z koleżankami można śmiało się przejść bo duża ława jest do siedzenia ;)
_________________

 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Gru 11, 2010 17:05   

bardzo proszę nie mieszać w jednym temacie dwóch nazw firm jak kogoś odradzacie to proszę w odpowiednim dziale, ja na szczęście nie mogę jeść kababów bo mój żołądek nie jest w stanie tego strawić, jest zbyt wrażliwy
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Daria
Kierowca Rajdowy
Rozważny kierowca :)


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1380
Skąd: z Łosiolandii :-)
Wysłany: Sob Gru 11, 2010 17:16   

to jest tam gdzie był złotnik? hmm to nie wielkie pomieszczenie jak na spot.
_________________
Kiedyś traktowalam ludzi dobrze.
Teraz - z wzajemnością.
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Sob Gru 11, 2010 17:50   

Dlatego mówię że na spoty się nie nadaję przecież :P Ale jeśli jest się głodnym to jak najbardziej :)
_________________

 
 
Huragan
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1453
Skąd: Starogard
Wysłany: Sob Gru 11, 2010 20:44   

Hassan ma kebba z normalnego miesa a nie jak wszyscy z kurczaka najtańszego swinstwa -ostatnio jadlem i jakos nie rzygalem .A co do twojego kuzyna to z czego on mam mieso? bo lubie kebeb i chetnie spróbuje
_________________
ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA 504-074-873
huragan.sierrafan.pl
NAPEŁNIANIE KLIMATYZACJI (czyszczenie ukladu,wymiana oleju w układzie) 120PLN
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12