autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Krzysztof
Sob Lip 30, 2011 16:05
Wheel whores - jak to się je..

co sądzisz o stylu wheel whores?
podoba mi się
18%
 18%  [ 7 ]
generalnie to mi lotto
24%
 24%  [ 9 ]
przerost formy nad treścią
13%
 13%  [ 5 ]
mam ochotę na kiełbaskę a'la Edi
43%
 43%  [ 16 ]
Głosowań: 27
Wszystkich Głosów: 37

Autor Wiadomość
krzyskot89
Maniak Resoraków
kat. B, B+E, C, C+E.


Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 139
Skąd: Osiek
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 18:23   

Tak więc po długiej i wyczerpującej dyskusji można wysnuć wniosek że naklejka odnosi się do nietypowych felg i fanów posiadania takowych przy autach.
Tak więc wszyscy w golfach się załamali bo myśleli że to jest styl tuningu VW hahahahaha.
A moim skromnym zdaniem wieśtuning to właśnie naklejanie naklejek myśląc że to doda autku koników.
I kończąc mój wywód na ten temat cytując wieszcza "róbta co chceta" :D
_________________
Mam hopla na punkcie mojego OPLA :D

Czy się to komuś podoba czy nie :D
 
 
 
Dawid9268
Jestem Nowy

Dołączył: 09 Cze 2011
Posty: 3
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 18:28   

+1 dla Alana_1996

a tak od siebie:

1. Ostatnimi czasy czym bardziej "oczojebne" dodatki - tym ładniej. Czy się to komuś podoba? Sprawa dyskusyjna i jak najbardziej indywidualna. Moda na kolorowe dodatki raczej z japońskich projektów się wzieła a nie z VW.

2. Każdy robi auto tak, aby mu się podobało - czy to "szpójlery" czy "bbs'y za 7 kafli"
Drugiej osobie nie musi się podobać.

3. Starajmy się oceniać serce włożone w auto a nie to czy ktoś wydał 50 tyś na auto bo go stać na najdroższe pozłacane pierdoły, czy zrobił ładne auto, którego mu nie rozkręcą jak pójdzie do sklepu.

4. Nie klasyfikujmy kierowców ze względu na posiadaną markę. Są ludzie którzy nie trawią posiadaczy innych marek i są tacy, którzy chcieli by tworzyć społeczność - klub, najpiękniejszych aut.
 
 
Martyn
Kierowca kat. A


Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 175
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 18:36   

bigor napisał/a:
Bartek napisał/a:
Swieca stg napisał/a:


przed carre stoi na zlotach pare e30 i to cały zlot

za to pod stadionem stoją zawsze najróżniejsze modele vw oprócz golfa 2 i 4 :roll:
Obrazek


takie samo zróżnicowanie jak na spotach BMW , e30 , e36 i tyle by tego było :mrgreen:


To dlaczego swieca sie czepia spotow bmw, mowi ze tylko jakis kilka e30 a u was nie inaczej .

Swieca rejestrujesz sie na autostarogard, a czepiasz sie i mowisz o bmwstarogard, dlaczego????


Jest jeden plus, wiecej uzytkownikow ;p
Ostatnio zmieniony przez Martyn Wto Lip 26, 2011 18:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Alan_1996
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lip 26, 2011 18:44   

nyga napisał/a:
bigor napisał/a:
Bartek napisał/a:
Swieca stg napisał/a:


przed carre stoi na zlotach pare e30 i to cały zlot

za to pod stadionem stoją zawsze najróżniejsze modele vw oprócz golfa 2 i 4 :roll:
Obrazek


takie samo zróżnicowanie jak na spotach BMW , e30 , e36 i tyle by tego było :mrgreen:


To dlaczego swieca sie czepia spotow bmw, mowi ze tylko jakis kilka e30 a u was nie inaczej .


Pare razy przejeżdżałem obok spotów bmwstarogard to stało tam od 3-7 aut i to jest dużo u nas jak by popatrzeć w temat cykliczne spoty to widać że jeździ więcej osób a wy mówicie że same MkII i MkIV, ale na forum są również Jetty, MkIII, Audi, Seaty i skody. Ktoś wstawił fotke z zimowego spota kiedy dużo osób swoimi Vag-ami nie jeździ bo je w tym czasie modzi na sezon! I to narazie tyle ode mnie :twisted:
 
 
Daria
Kierowca Rajdowy
Rozważny kierowca :)


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1380
Skąd: z Łosiolandii :-)
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 18:44   

drugi plus taki, że postów tyle, że człowiek nie nadąży czytać.. szkoda tylko, że przykre te posty.
_________________
Kiedyś traktowalam ludzi dobrze.
Teraz - z wzajemnością.
 
 
krzyskot89
Maniak Resoraków
kat. B, B+E, C, C+E.


Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 139
Skąd: Osiek
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 19:13   

Troche się nam rozwinął temat :)
A tak niewinnie się zaczęło :D
_________________
Mam hopla na punkcie mojego OPLA :D

Czy się to komuś podoba czy nie :D
 
 
 
SLIVKA
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 650
Skąd: STG/Koszalin/Houston
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 19:31   

krzyskot89 napisał/a:
Tak więc po długiej i wyczerpującej dyskusji można wysnuć wniosek że naklejka odnosi się do nietypowych felg i fanów posiadania takowych przy autach.
Tak więc wszyscy w golfach się załamali bo myśleli że to jest styl tuningu VW hahahahaha.
A moim skromnym zdaniem wieśtuning to właśnie naklejanie naklejek myśląc że to doda autku koników.
I kończąc mój wywód na ten temat cytując wieszcza "róbta co chceta" :D


hahaha zajebiste, ciekawa jestem czy ci wszyscy z naklejkami byli na tej stronie i tak świetnie posługują się angielskim, są zalogowani na forum i w nim uczestniczą... bo ja bym raczej nie nie nakleiła sobie na auto VW mania czy naklejki bmwstarogard, gdybym nie była członkiem tej społeczności

ale każdy może robić z autem co mu się podoba, mi to wszystko jedno, chciałam zapytać o filozofię tego znaczka i rozpętałam burzę na forum, ale może to i dobrze, bo proszę jaka gorąco dyskusja, aż się łącza rozgrzały do czerwoności i ujawniły się osoby, które do tej pory nie zabierały głosów... 3/4 osób w tej dyskusji widzę pierwszy raz, że zabrały głos... hahaha więc może trzeba więcej wrzucać tematów typu "uderz w stół a nożyce się odezwą"
_________________
Marzenia są po to by je spełniać...
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 19:55   

od wczoraj dużo przegapiłem
Moje podsumowanie:
Teraz wiem co znaczy napis na naklejce, a tak ogólnie dużo się niektórzy czepiają, każdy ma prawo sobie zrobić na samochodzie co chce, resztę zostawiam bez komentarza bo szkoda słów. I tyle. Dla mnie każdy jest równy.
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
Ostatnio zmieniony przez cimar Wto Lip 26, 2011 19:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Martyn
Kierowca kat. A


Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 175
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 20:43   

A ja chcialem jeszcze wtracic, ze nie dziwne jest to, ze na waszym forum/spotach jest wiecej samochodow poniewaz VAG to koncern a nie jedna marka, wiec... wiadomo :roll:

Mimo to i tak sie nie zgodze, ze kilka BMW tylko stoi na kerfurze :evil:
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 21:19   

..kurcze, ale lotny temat się zrobił.. :mrgreen:

a wszystko za sprawą różowego koloru pewnej naklejki, której kolor drażni Lincolna jak płachta byka a mnie i Slivke zaintrygował napis na błotniku Golfa MKIII pewnego pochmurnego wieczora, jak staliśmy na rynku czekając na Krzysztofa..

z powodu koloru wybuchła masa różnych śmiesznych i mniej śmiesznych wypowiedzi.. każdy lubi co mu się podoba i tyle.. nie żyjemy na Białorusi (na szczęście!), mamy wolność słowa i wypowiedzi, mamy fora do przekazywania swoich mniej lub bardziej ciekawych wypowiedzi..

podpytywałem kilka osób co u diabłą znaczą te naklejki (tak jak kiedyś rozwalały mnie stickery miłośników aut z "H" na masce.. z małą różnicą że tamci od kitajców rzeczowo podali mi źródło i clou przedmiotu, a tu jak zapodałem bądź co bądź jajcarski cytat z pewnego forum, w przeciągu niecałych 24h wylało się morze mniej lub bardziej sensownych postów niekoniecznie dotykających samego tematu, ale wszystkiego w stylu "co mnie gryzie i dlaczego ja gryzę, mimo że nie mam świadectwa szczepienia"

szkoda że niektórych emocje biorą, odbiegając przez to od tematu..
..czytanie ze zrozumieniem, też kuleje.. ale.. fajnie że coś się dzieje i duch wolności słowa żyje nadal..

najbardziej jednak cieszy fakt, że z pomocą wyjaśnienia tematu, pośpieszyły osoby, które wykazywały do niedawna nikłą aktywność na forum, a przy okazji ściągnęły do dyskusji nowych użytkowników..
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 22:18   

Swieca stg napisał/a:
Alan_1996 napisał/a:
Bushido napisał/a:
czepiam się fanatyków którzy wieśniaczą auta


Czy tu uważasz że vag wieśniaczy auta?? Bynajmniej nie stg! Jesteś taki mądry a znasz styl OEM+ chyba nie to powiem ci co to znaczy:

OEM+(Original Equipment Manufacturer) - przywędrował z USA. OEM czyli oznaczenie seryjne wzbogacone, stąd +. Polega to na dokładaniu dodatków, które na pierwszy rzut oka wyglądają jak fabryczne. Cały samochód buduje się tak, by dla kogoś kto nie zna modelu lub wersji wyglądał jak nietuningowany. Wykorzystuje się rzadkie seryjne części z unikalnych wersji lub limitowanych edycji.

Jestem na forum vagstg(lovelas :mrgreen: ) i nikt nie robi autka na wieś tylko właśnie dodają oryginalne części z limitowanych edycji więc się nie czepiaj!!!


i tu Cie popieram masz piwoo:D


Ten którego popierasz nie może jeszcze nawet piwa kupić bo ma 15 lat i kopiuje informacje prosto z neta a czytanie ze zrozumieniem nie istnieje u Was obojga, bo temat jest o naklejkach a Ty się zgrywasz i na forum piszesz że nie jestem lubiany a w oczy NIKT mi tego nie powiedział a wręcz była normalna atmosfera więc nie cyrkuj na odległość kabla od neta i takie wywody możesz mi na PW napisać lub osobiście jeśli stać Cię na to i tak Cię to gryzie.

Alanku VAG nie wieśnaiczy auta bo VAG to nie firma tuningowa lecz skrót połączonych marek więc nawet błysk Ci się nie udał i także nawet nie jesteś w temacie a pyskujesz jak kolega wyżej.

Dzięki tej debacie przynajmniej wiemy co kogo gryzie prywatnie i nawet nauczyliśmy się trochę j.angielskiego, a w późniejszym czasie nawet ustaliliśmy sedno tematu " Wheel whores - jak to się je.." bo o to chodziło chociaż nie każdy to skumał :D
_________________

 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 22:21   

Karol napisał/a:
Hoho, jeden temat i się biorą golfiarze nie wiadomo skąd... :lol:

Ogólnie to naklejajcie co sobie chcecie, ja mam to gdzieś. Możecie sobie nawet dyndające ch**e poprzyczepiać do panzerwagenów - też będziecie się wyróżniać z tłumu :mrgreen:



Nie żebym był stronniczy ale Karol tutaj chyba odkryłeś aspekt psychologiczny tjuningowych naklejek i robienia tuningu "na jedno kopyto". Kolega ma bra to i ja muszę mieć bra, ktoś ma kwiaty na lusterku więc i ja muszę mieć kwiaty na lusterku, niski zawias no to wiadomo Bosch lub chiński gwint z alledrogo i jest lans :D
_________________

 
 
Alan_1996
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lip 26, 2011 22:26   

Bushido napisał/a:
Swieca stg napisał/a:
Alan_1996 napisał/a:
Bushido napisał/a:
czepiam się fanatyków którzy wieśniaczą auta


Czy tu uważasz że vag wieśniaczy auta?? Bynajmniej nie stg! Jesteś taki mądry a znasz styl OEM+ chyba nie to powiem ci co to znaczy:

OEM+(Original Equipment Manufacturer) - przywędrował z USA. OEM czyli oznaczenie seryjne wzbogacone, stąd +. Polega to na dokładaniu dodatków, które na pierwszy rzut oka wyglądają jak fabryczne. Cały samochód buduje się tak, by dla kogoś kto nie zna modelu lub wersji wyglądał jak nietuningowany. Wykorzystuje się rzadkie seryjne części z unikalnych wersji lub limitowanych edycji.

Jestem na forum vagstg(lovelas :mrgreen: ) i nikt nie robi autka na wieś tylko właśnie dodają oryginalne części z limitowanych edycji więc się nie czepiaj!!!


i tu Cie popieram masz piwoo:D


Ten którego popierasz nie może jeszcze nawet piwa kupić bo ma 15 lat i kopiuje informacje prosto z neta a czytanie ze zrozumieniem nie istnieje u Was obojga, bo temat jest o naklejkach a Ty się zgrywasz i na forum piszesz że nie jestem lubiany a w oczy NIKT mi tego nie powiedział a wręcz była normalna atmosfera więc nie cyrkuj na odległość kabla od neta i takie wywody możesz mi na PW napisać lub osobiście jeśli stać Cię na to i tak Cię to gryzie.

Alanku VAG nie wieśnaiczy auta bo VAG to nie firma tuningowa lecz skrót połączonych marek więc nawet błysk Ci się nie udał i także nawet nie jesteś w temacie a pyskujesz jak kolega wyżej.

Dzięki tej debacie przynajmniej wiemy co kogo gryzie prywatnie i nawet nauczyliśmy się trochę j.angielskiego, a w późniejszym czasie nawet ustaliliśmy sedno tematu " Wheel whores - jak to się je.." bo o to chodziło chociaż nie każdy to skumał :D


A co cię obchodzi czy mogę pić piwo czy nie i nie kopiuje informacji z neta bo wystarczy inteligencja i czytanie gazet motoryzacyjnych. A pisząc VAG miałem na myśli klub VAG Starogard Gdański, a jak się nie domyśliłeś to jesteś idiotą
 
 
Martyn
Kierowca kat. A


Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 175
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 22:29   

Ej ej nikt Ci tu nie ublize wiec Ty tez nie musisz :roll:
 
 
 
Alan_1996
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lip 26, 2011 22:31   

No to nie idiota tylko wolniej myślący
Ostatnio zmieniony przez Alan_1996 Wto Lip 26, 2011 22:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14