autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Spotkanie 12.09.2009 Gtech niedaleko OKOLA
Autor Wiadomość
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 15:50   

coraz lepsze propozycje, proponuję przenieść dalej ta rozmowę do działu ciekawe miejsca tam jest temat długa prosta w okolicach Starogardu
 
 
 
Ten Zły Tomek
Kierowca kat. B


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 274
Skąd: z garażu
Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 17:14   

Wracając do drogi na okole to miejsce jest po prostu słabe. Za blisko zabudowań, za blisko miasta i misiaków. Trzeba coś znaleźć coś konkretnie oddalonego od jakichkolwiek zabudowań. Bo jakoś tak ja wydechem potrafię przyciągnąć władzę :twisted:
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 17:17   

elchupakabra napisał:
Wracając do drogi na okole to miejsce jest po prostu słabe. Za blisko zabudowań, za blisko miasta i misiaków. Trzeba coś znaleźć coś konkretnie oddalonego od jakichkolwiek zabudowań. Bo jakoś tak ja wydechem potrafię przyciągnąć władzę :twisted:




że tak powiem słyszałem na własne oczy, już myślałem że miski pojechali za Tobą ale pewnie pojechali na Skarszewy bo tam zawsze coś się dzieje.



Co do miejscówki niech się tu juz nikt nie wypowiada jak macie pozycje dobrych miejscówek to proponuję pisać w innym dziale
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11