autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
bmw e 30
Autor Wiadomość
Artur
Kierowca Rajdowy
Sensej


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 952
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Sie 07, 2012 21:20   bmw e 30

a wiec tak , mam na stanie bmw e30 1.6 benz/gaz 1987r.

nie wiem z jakiego powodu i na benzynie i na gazie na wolnych obrotach chodzi nierowno, podczas jazdy " tryb miejski czy tez patrolowy " strasznie szarpie przy 2tys obr . jednak jak dam w piz** , to zbiera sie jakby nigdy nic, zegary tez czasem przygasna , obroty jak go szarpie tez szaleja , jest to dosyc pilna sprawa , spotkal sie juz ktos z czyms takim ?
_________________
DynoSet Remapping Service
 
 
milosz
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 647
Skąd: Starogard
Wysłany: Wto Sie 07, 2012 22:59   

Mi sie tak robiło jak była luźna klema od masy ale nie wiem..
_________________
 
 
 
Artur
Kierowca Rajdowy
Sensej


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 952
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Sie 07, 2012 23:28   

heh, nie to nie to
_________________
DynoSet Remapping Service
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Wto Sie 07, 2012 23:52   

to jeszcze M10 czy już M40?
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Artur
Kierowca Rajdowy
Sensej


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 952
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Sie 08, 2012 01:08   

nie wiem nawet o co Ci chodzi, nie mam za duzej wiedzy na bmkach
_________________
DynoSet Remapping Service
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Śro Sie 08, 2012 01:33   

Patrząc w opisie: Diagnostyka Wszystkich Aut, to chyba tylko nas sprawdzasz;-)
TAk poważnie, to wskazuje na jakiś problem z cewką, albo okolice ukł zapłonowego, jeśli wystepują kłopoty z obrotomierzem dodatkowo, pewnie reg gazu tez by wiele pomogła.
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Śro Sie 08, 2012 01:58   

Mistrz napisał/a:
nie wiem nawet o co Ci chodzi, nie mam za duzej wiedzy na bmkach



to spróbujmy łopatologicznie.. na pasku czy na łańcuchu ten potwór?

ogólnie to stawiałbym na elektryczno-mechaniczny problem z uwagi na wiek dinozaura.. kiepskie połączenie, zaśniedziałe kostki elektryczne, utlenione połączenia plus lewe powietrze, którega każda beata na motronicu nie lubi.. kichając przy tym zdrowo..
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Artur
Kierowca Rajdowy
Sensej


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 952
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Sie 08, 2012 04:05   

Lincoln napisał/a:
Patrząc w opisie: Diagnostyka Wszystkich Aut, to chyba tylko nas sprawdzasz;-)



na powaznie.. zadalem jakies pytanie zwiazane z tym ? to sluzy bardziej jako reklama , jesli nie mozesz sie obejsc bez jakichkolwiek innych zdan niz stwierdzic badz w jakis sposob pomoc nawiazujac do tematu to poszukaj w innym miejscu. cewke wykluczamm sprawdzalem na 3 innych, wszystkie masy badz styki sprawdzone.. podcisnienia sa baja




conpress napisał/a:
ogólnie to stawiałbym na elektryczno-mechaniczny problem


:shock: :wink:


nagram film co i jak sie dzieje
_________________
DynoSet Remapping Service
Ostatnio zmieniony przez Artur Śro Sie 08, 2012 04:07, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Śro Sie 08, 2012 19:17   

Mistrz napisał/a:

na powaznie.. zadalem jakies pytanie zwiazane z tym ?


Jakiś wojskowy? Ciesze się, że Twoje posty są zawsze na temat i zawierają cenne info.

Mistrz napisał/a:

jesli nie mozesz sie obejsc bez jakichkolwiek innych zdan niz stwierdzic badz w jakis sposob pomoc nawiazujac do tematu to poszukaj w innym miejscu


Jeśli to nie był post ze wskazówką to chyba ktoryś z nas ma problemy ze wzrokiem.


Mam e30 z tego roku od kilku lat i jego największą bolączką jest ukł elektryczny, stare przewody często w środku uszkodzone/przerwane. Kwestia też czy to silnik przedliftowy (gaźnik, łańcuch, praktycznie niezniszczalny) czy czy polift (m40, wtrysk wielopunktowy, pasek rozrządu, jeden z gorszych made by BMW)
 
 
 
Artur
Kierowca Rajdowy
Sensej


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 952
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Sie 09, 2012 00:17   

temat do zamkniecia:)
_________________
DynoSet Remapping Service
 
 
Karol
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3344
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Sie 09, 2012 00:32   

Mistrz napisał/a:
temat do zamkniecia:)


Co było nie tak z autem ?
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
  Wysłany: Czw Sie 09, 2012 01:12   

..no do dupy takie zawracanie gitary.. najpierw zadane pytanie na forum.. w stylu mam silnik (ale nie wiem jaki) i nie bangla jak trzeba.. proszę o rade.. bo nie znam się na autach, na codzień piekę rogaliki i maluję kaloryfery..

wymiana zdań nie do końca w temacie - OK można zamykać już wiem i hu... wam powiem

co to kuźwa www.domowe_przedszkole.pl?? ludzie, forum motoryzacyjne to nie tylko jakieś demoty czy ryjbook na którym sprawa zamyka się po kliknieciu w "lubię to"
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Czw Sie 09, 2012 03:24   

conpress dobrze prawi..

Jak juz ktos zadaje pytanie, toczy sie mala dyskusja i dziwnym trafem po jakims czasie auto zaczyna funkcjonowac tak jakbysmy tego chcieli, to wypadalo by napisac co bylo przyczyna zlego funkcjonowania... Chociazby dla innych, bo przeciez ktos moze tez miec podobny problem, prawda?? I po co zasmiecac forum milionami takich samych tematow..
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
Huragan
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1453
Skąd: Starogard
Wysłany: Czw Sie 09, 2012 18:06   

gorzej jak ktos nie wie dlaczemu auto zaczelo smigać ,historia zna takie przypadki :)
_________________
ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA 504-074-873
huragan.sierrafan.pl
NAPEŁNIANIE KLIMATYZACJI (czyszczenie ukladu,wymiana oleju w układzie) 120PLN
 
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Sob Sie 11, 2012 13:10   

Huragan napisał/a:
gorzej jak ktos nie wie dlaczemu auto zaczelo smigać ,historia zna takie przypadki :)


Zgadzam się, potem nagle się psuje w najmniej oczekiwanym momencie :mrgreen:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11