autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
czy potraficie wskazać wady waszych samochodów ????
Autor Wiadomość
CukS
Kierowca kat. B


Dołączył: 18 Wrz 2016
Posty: 268
Skąd: Nowe Gołębiewko
Wysłany: Wto Gru 06, 2016 21:30   

Halk napisał/a:
Lancia ( uuu.... :D ) :

- płyn od spryskiwaczy, lecący do kabiny. Nawet nie wiecie jak może taki pierdół wkurzać! Jedziecie sobie i stwierdzicie. O! Brudne szyby to sobie "psikne". Wycieraczki zbiorą i co? Reszta płynu przy otwartym oknie wpływa wam do środka. A środek dzisiaj czyściliście i plama zostaje. !@#$$%%^


- Problemy z szybami i centralnym zamkiem ( akurat w moim przypadku)

- Okropnie słabe audio. Nadaje się do muzyki poważnej i dla ludzi którym słoń na ucho nadepnął i jeszcze nie zszedł :)


To ja mam podobne w Pugu wręcz takie same..
Z tym płynem mam tak samo! Albo jedziesz masz czyste auto i zabrudzona szybę jakimś cudem bo coś na niej masz psikasz i potem leci na boczne szyby od kierowcy i auto pomazane..
chociaż spryskiwacze są dobre! Bo na wycieraczkę przypada po 3 wiec naprawdę to jest fajne!

U mnie do Audio podobnie jak w Lancii.. masakra..
 
 
Halk
Kierowca Rajdowy
Stig z Włoch



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Gru 2011
Posty: 709
Skąd: okolice Czeczewa
Wysłany: Wto Gru 06, 2016 21:45   

Wiesz, audio jest rzeczą wymienną, można zmienić. Tylko Włosi powinni się powiesić po wcześniej chłoście. Jak w aucie premium w aucie droższym od Omegi B z tamtego okresu gdzie audio w Oplu bije ich na głowie, zamontowali tak badziewny zestaw nagłośnienia? Nie rozumiem tego. O! Łącze się z Tobą w bólu odnośnie zamazanych szyb [*]
_________________
"Dopóki nie podjąłeś decyzji i jeszcze się wahasz to jednocześnie nie dajesz z siebie 100%. Jesteś tym facetem, który na autostradzie jedzie lewym pasem 50 km/h i nie dość, że sam nie czerpie przyjemności z jazdy, to jeszcze wkurza wszystkich dookoła."
 
 
CukS
Kierowca kat. B


Dołączył: 18 Wrz 2016
Posty: 268
Skąd: Nowe Gołębiewko
Wysłany: Śro Gru 07, 2016 00:18   

Halk napisał/a:
Wiesz, audio jest rzeczą wymienną, można zmienić. Tylko Włosi powinni się powiesić po wcześniej chłoście. Jak w aucie premium w aucie droższym od Omegi B z tamtego okresu gdzie audio w Oplu bije ich na głowie, zamontowali tak badziewny zestaw nagłośnienia? Nie rozumiem tego. O! Łącze się z Tobą w bólu odnośnie zamazanych szyb [*]


[*]

Mam na to sposób myję szybę jak stoję na światłach :D

Co do Audio to chciałbym dorzucić głośniki + jakiś sub ale ja się na tym nie znam kompletnie a nikogo jakoś nie mogę jak na razie znaleźć, żeby mi to zrobił..
 
 
Halk
Kierowca Rajdowy
Stig z Włoch



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Gru 2011
Posty: 709
Skąd: okolice Czeczewa
Wysłany: Śro Gru 07, 2016 01:36   

Tylko jak Ci owad jakiś "pacnie" na szybę to ja z domu do jakichkolwiek świateł mam 12 kilometrów, a ja niestety muszę mieć idealnie czystą szybę. Bańka na miesiąc! :)


Zakładaj temat odnośnie Car Audio. Coś wspólnie wymyślimy z ludźmi z forum.
_________________
"Dopóki nie podjąłeś decyzji i jeszcze się wahasz to jednocześnie nie dajesz z siebie 100%. Jesteś tym facetem, który na autostradzie jedzie lewym pasem 50 km/h i nie dość, że sam nie czerpie przyjemności z jazdy, to jeszcze wkurza wszystkich dookoła."
 
 
Marynarz
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 1161
Skąd: Z kątowni
Wysłany: Śro Gru 07, 2016 02:30   

Omega ma tyle wad że sam się dziwię że nią jeżdżę ale jak się wyeliminuje najbardziej dokuczliwe tzn. Cieknące pokrywy zaworów i inne nieszczelności, wadliwe sterowniki pompy ABS, no i ruda która sobie nie żałuje i Szaleje na całego 😂
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Śro Gru 07, 2016 19:36   

Krzysztof napisał/a:
(..)

u mnie w Compact tak samo po spryskaniu szyb i otwartym oknie płyn leciał do środka :) i to ostro te rynienki to dopiero po jakimś czasie wpadły w samochodach :)


o co chodzi z tymi rynienkami? nie kumam, gdzie po jakimś czasie wpadły?
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Gru 07, 2016 21:11   

conpress napisał/a:
o co chodzi z tymi rynienkami? nie kumam, gdzie po jakimś czasie wpadły?


w sumie odnosiłem się do własnych doświadczeń mianowicie pasata, murano, peugeoty 307 407 508 308 posiadały tak wyprofilowane uszczelki szyby przedniej, że płyn od spryskiwaczy nie leciał prosto do samochodu podczas jazdy z otwartą szybą.
Nie mam pojęcia jak to wygląda w każdym samochodzie.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11