autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Golf 3 1.9 TDI by daniel
Autor Wiadomość
daniel9415
Maniak Resoraków



Dołączył: 03 Lut 2014
Posty: 55
Skąd: Młynary
Wysłany: Pią Lut 21, 2014 15:36   

cimar napisał/a:
po pierwsze jak lampy nie były zmieniane z przodu to masz połamane te plasticzki co ustawiają wysokość świecenia, to jest/ był głowny problem.. kiedyś chciałem przerobić światła tak jak piszesz ale chyba konsultowałem to z huraganem i sie nie da nie wiem nie pamiętam zmień może zarówki na długie, te halogeny nadal masz sztukowane tak jak były kiedyś ? elektryczne dupy masz podłączone ? i czy szyba działa od strony pasażera ?


Szyba od pasażera działa, dupy nie grzeją ;/

Nadal sztukowane, nic się nie zmieniło.. Podczas jazdy w nocy gdy trzymam wajchę do długich cały czas to świeci o niebo lepiej :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez daniel9415 Pią Lut 21, 2014 15:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Pią Lut 21, 2014 15:51   

No czasami tez tak robilem, przedni zderzak byl juz malowany czy nadal jest kibel? Hm tylne siedzenia sa juz wytarte?:p
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
Ostatnio zmieniony przez cimar Pią Lut 21, 2014 15:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
daniel9415
Maniak Resoraków



Dołączył: 03 Lut 2014
Posty: 55
Skąd: Młynary
Wysłany: Nie Lut 23, 2014 15:10   

cimar napisał/a:
No czasami tez tak robilem, przedni zderzak byl juz malowany czy nadal jest kibel? Hm tylne siedzenia sa juz wytarte?:p


Przedni zderzak własnie nie zaciekawy, przydałoby się malowanie :) Siedzenia jeszcze spoko są :) Mieliśmy się spotkać i pogadać przypominam :D
_________________

 
 
daniel9415
Maniak Resoraków



Dołączył: 03 Lut 2014
Posty: 55
Skąd: Młynary
Wysłany: Czw Lut 27, 2014 04:25   

Witam. Co do Gofra to nadal jeździ i ma sie dobrze. Wstawilem nowy pasek od wspomagania, nowy od ładowania oraz nową rolkę napinacza. Czekam na jakis zastrzyk gotówki i zamierzam wymienić olej, bo czasami po włączeniu zapłonu potrafi zamigać parę razy kontrolka od oleju. Auto ogólnie niedlugo jedzie do znajomego lakiernika, na razie priorytetem jest maska, idzie pod kolor nadwozia (mowił ze zrobi to za 300zł - dobra cena?) a za jakis czas uzupełnienie ubytków w lakierze, zderzaki, próg, listwy itp. Jak znajdę chwilę czasu pobawię się rownież z fotelami, Cimar nie wiesz czasem czemu nie działały?
_________________

 
 
Bzyk
Kierowca Rajdowy


Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 777
Skąd: Brak informacji
Wysłany: Czw Lut 27, 2014 06:25   

daniel9415 napisał/a:
(mowił ze zrobi to za 300zł - dobra cena?

Szału nie ma.
 
 
daniel9415
Maniak Resoraków



Dołączył: 03 Lut 2014
Posty: 55
Skąd: Młynary
Wysłany: Czw Lut 27, 2014 07:07   

Bzyk napisał/a:
daniel9415 napisał/a:
(mowił ze zrobi to za 300zł - dobra cena?

Szału nie ma.


Rozumiem że dużo? Potem zapytał czy chce malować z dwóch stron czy z jednej, moim zdaniem od wewnątrz nie konieczne jest malowanie skoro i tak jest czarna mata/wygluszenie jak zwał tak zwał no i oczywiscie cena mniejsza będzie :-)
_________________

Ostatnio zmieniony przez daniel9415 Czw Lut 27, 2014 11:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tuptus
Kierowca Rajdowy
Demotywator



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1394
Skąd: że znowu
Wysłany: Czw Lut 27, 2014 21:59   

Bzyk napisał/a:
daniel9415 napisał/a:
(mowił ze zrobi to za 300zł - dobra cena?

Szału nie ma.

drogo w ch.j
_________________

USŁUGI TRANSPORTOWE - WIECZORAMI I W WEEKENDY
tel. 884-821-333


Trzymaj się ramy i gaci mamy :P
 
 
 
daniel9415
Maniak Resoraków



Dołączył: 03 Lut 2014
Posty: 55
Skąd: Młynary
Wysłany: Pią Lut 28, 2014 01:38   

tuptus napisał/a:
Bzyk napisał/a:
daniel9415 napisał/a:
(mowił ze zrobi to za 300zł - dobra cena?

Szału nie ma.

drogo w ch.j



a ile by mogło Waszym zdaniem polakierowanie maski kosztować ? Ja jestem kompletnie zielony co do tego :D
_________________

 
 
Karol
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3344
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Lut 28, 2014 12:37   

U nas średnio lakiernicy biorą 150-200zł od elementu. Jednak jeżeli chodzi o malowanie profesjonalne w komorze to faktycznie trzeba liczyć około 300zł. Jednak w przypadku samej maski, która można przecież zdemontować z auta to płacenie 300zł za pryśnięcie tego to spora przesada...
 
 
 
Daria
Kierowca Rajdowy
Rozważny kierowca :)


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1380
Skąd: z Łosiolandii :-)
Wysłany: Pią Lut 28, 2014 14:16   

I juz nie będzie golfik wyjątkowy.. Będzie taki sam jak inne. No cóż, szkoda. :shock:
_________________
Kiedyś traktowalam ludzi dobrze.
Teraz - z wzajemnością.
 
 
daniel9415
Maniak Resoraków



Dołączył: 03 Lut 2014
Posty: 55
Skąd: Młynary
Wysłany: Sob Mar 01, 2014 04:26   

Daria napisał/a:
I juz nie będzie golfik wyjątkowy.. Będzie taki sam jak inne. No cóż, szkoda. :shock:


Moim zdaniem nadal bedzie wyjatkowy w jakis sposob, z takim lakierem racze :roll: j drugiego takiego nie zobaczymy :-)

A tak nawiasem mowiac, ten Golf za czasu panowania Cimara nie mial czasem przyciemnionych szyb?
_________________

 
 
Daria
Kierowca Rajdowy
Rozważny kierowca :)


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1380
Skąd: z Łosiolandii :-)
Wysłany: Sob Mar 01, 2014 09:11   

Mial, ale pozniej ściągnęliśmy folie, bo miała byc nowa. Niestety nowa nie dotarła :P
Na tylnej szybie tez nie ma? Z tylnej nie sciagalismy chyba..
_________________
Kiedyś traktowalam ludzi dobrze.
Teraz - z wzajemnością.
Ostatnio zmieniony przez Daria Sob Mar 01, 2014 09:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
daniel9415
Maniak Resoraków



Dołączył: 03 Lut 2014
Posty: 55
Skąd: Młynary
Wysłany: Sob Mar 01, 2014 10:23   

Daria napisał/a:
Mial, ale pozniej ściągnęliśmy folie, bo miała byc nowa. Niestety nowa nie dotarła :P
Na tylnej szybie tez nie ma? Z tylnej nie sciagalismy chyba..


No nie ma właśnie, a pytam bo widziałem na którymś z filmików na YT i przyznam że na prawdę ładnie wyglądał z czarnymi szybkami :D

p.s. Po tym co wcześniej napisałaś zacząłem się zastanawiać co do tego malowania maski, w sumie Ona to taki znak rozpoznawczy :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez daniel9415 Sob Mar 01, 2014 10:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Daria
Kierowca Rajdowy
Rozważny kierowca :)


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1380
Skąd: z Łosiolandii :-)
Wysłany: Sob Mar 01, 2014 10:36   

daniel9415 napisał/a:

p.s. Po tym co wcześniej napisałaś zacząłem się zastanawiać co do tego malowania maski, w sumie Ona to taki znak rozpoznawczy :)


No wlasnie to jest jego wyjątkowość. Chcesz go zrobic na zwykłego normalnego szmelcwagena. Na prawdę ładnie wyglada tak jak teraz. Jest inny niż cała reszta.
_________________
Kiedyś traktowalam ludzi dobrze.
Teraz - z wzajemnością.
 
 
daniel9415
Maniak Resoraków



Dołączył: 03 Lut 2014
Posty: 55
Skąd: Młynary
Wysłany: Sob Mar 01, 2014 10:52   

Daria napisał/a:
daniel9415 napisał/a:

p.s. Po tym co wcześniej napisałaś zacząłem się zastanawiać co do tego malowania maski, w sumie Ona to taki znak rozpoznawczy :)


No wlasnie to jest jego wyjątkowość. Chcesz go zrobic na zwykłego normalnego szmelcwagena. Na prawdę ładnie wyglada tak jak teraz. Jest inny niż cała reszta.


Co racja to racja :) Przekonałaś Mnie!
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 15