autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomocyy!!
Autor Wiadomość
rusek13
Kierowca Rajdowy
ZIOMAL NIEGODZIWIEC



Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 702
Skąd: Ty mieszkasz?
  Wysłany: Pon Maj 11, 2015 22:32   Pomocyy!!

http://olx.pl/oferta/saab...html#d8dbb49d55

Proszę o wasze opinie, auto trzymane bardzo długo w rodzinie. Poprzednim właścicielem był szwagier sprzedającego. Korozję ogarną bym sam, więc nie gra dla mnie roli. Pytanie czy auto nadaje się do codziennego dojazdu do roboty, korci mnie bo cena jest bardzo spoko. Sprzedający też raczej świadomy człowiek.
_________________
LIFE WILL KILL YOU!
 
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Pon Maj 11, 2015 23:14   

Pogadaj z huraganem. Mial fure, ma silnik do dzis w sierze.
Ja bym bral. Fajna limuzyna :)
_________________
NIE MA TAKIEGO USERA !!!!!
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Maj 11, 2015 23:18   

Conpres i Huragan na pewno podpowiedzą, a fura wygląda fajnie :)
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Karol
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3344
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Maj 11, 2015 23:33   

Wg mnie auto jest niesamowicie paskudne, ale to też kwestia gustu. Jest blisko, to możesz jechać obejrzeć.
 
 
 
broj83
Kierowca kat. B



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 288
Skąd: GST
Wysłany: Wto Maj 12, 2015 00:17   

Silnik fajny, TB i ponad 2l :D
_________________
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą, to jedziesz zbyt wolno”
(Sir Stirling Moss)
Bo nie prędkość zabija,tylko jej gwałtowna utrata :evil:
 
 
Jaca!
Kierowca Rajdowy
Manufaktura Italia



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Gru 2011
Posty: 1506
Skąd: Siwiałka
Wysłany: Wto Maj 12, 2015 01:00   

ja bym sie nie zastanawiał.... :D
_________________
Forza Italia!
 
 
 
pietro
Mistrz Kierownicy
bus driver ;)



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 23 Wrz 2011
Posty: 2732
Skąd: się znamy?
Wysłany: Wto Maj 12, 2015 11:19   

strasznie brzydkie ... ale z potencjałem
_________________
było:

406 Pininfarina 133 PS http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=3444
Passat V6 USA 192 PS http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=4766
Toyota AE92 SI 105 PS http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=5135
Mazda RX-8 193 PS http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=5576
Mondeo ST220 226 PS http://www.autostarogard....p?p=88952#88952
Mercedes CE230 132 PS http://autostarogard.pl/viewtopic.php?t=6426


"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć" Walter Röhl
 
 
Tomix
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1933
Skąd: Pączewo
Wysłany: Wto Maj 12, 2015 11:54   

Wolałbym już auto ładniejsze ale ciut wolniejsze ten saab naprawdę jest brzydki
 
 
SgtR
Kierowca kat. A
Treser Łosi



Dołączył: 13 Mar 2015
Posty: 171
Skąd: Kokoszkowy
Wysłany: Wto Maj 12, 2015 12:03   

Jak do pracy, to wygodniej i bezpieczniej będzie tylko w Volvo ;) . Jeżeli wszystko co mówi jest prawdą, to nie ma się co zastanawiać. Wstawisz jakieś ładne felgi z nowszego modelu i auto będzie nawet niebrzydkie ;)
 
 
 
rusek13
Kierowca Rajdowy
ZIOMAL NIEGODZIWIEC



Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 702
Skąd: Ty mieszkasz?
Wysłany: Wto Maj 12, 2015 17:15   

Tomix, walą mnie ładne auta, prawda jest taka że będę je oglądał od środka który nawet mi się podoba. SgtR, też tak myślałem, jadę oglądać trzymajcie kciuki...
_________________
LIFE WILL KILL YOU!
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Śro Maj 13, 2015 11:03   

..auto może i fajne ale 15-20 lat temu, mimo że wtedy już było technologicznie passe.. stylistyka - rzecz dyskusyjna.. na moje zewnątrz nawiązuje do swoich prehistorycznych braci - Lancii Thema i Fiata Cromy (niestety do Alfy 164 mniej..) wewnątrz - stylizacja a'la IKEA.. tani plastik, pseudo-drewno, ekologiczna skóra lub materiały rodem z worka na kartofle.. w mega minimalistycznym klimacie chłodnej szwedzkiej północy.. i mimo że nie siadziałem za sterami samolotu - raczej do niego nie nawiązuje jak twierdzili marketingowcy z Trollhatan..

pierwsze posty nowych użytkowników na saabotage (forum saaba gdzie lubią je modyfikować) - zaczynają się ..zakochałem się od pierwszego wejrzenia.. po zakupie i zrobieniu "pakietu startowego (w domysle - remont silnika) jazda nim jest zajeb... a jaki wykres mam z hamowni...

na moje - m.in. z doświadczenia własnego - SAAB sportowy nie jest za grosz.. wygodny tak, pewne rozwiązania ma naprawdę OK.. jeżeli jesteś w stanie znieść stylistykę, jazdę starym szwedzkim ogórem FWD i masz w zanadrzu parę kilo PLN na ew. remont jednostki (raczej bardzo prawdopodobne) remont turbiny (również) to bierz..

---------------------------------------
na koniec pewna dygresja, skierowana również do reszty, w sumie większości.. nie wiem jakimi kryteriami kierują się ludzi wybierając sobie kolejne samochody, wiem tylko tyle że to co chwalone jest jako nowe, niekoniecznie musi być takie samo jak ma 10, 20 a czasem i więcej lat.. szukając auta, szukajmy auta w naj najlepszym stanie technicznym.. nie ważna nawet pojemność, ilość kucy, wielkość ogólna - najwazniejszy jest STAN TECHNICZNY.. zadbane auto klasy kompaktowej, z nawet najbardziej słabowitym motorem, da więcej frajdy niż jazda zdezelowanym AUDI, BMW, LEXUSEM..
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Jaca!
Kierowca Rajdowy
Manufaktura Italia



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Gru 2011
Posty: 1506
Skąd: Siwiałka
Wysłany: Śro Maj 13, 2015 21:59   

9000 ma dużo wspólnego z Lancią Kappa... :) w zasadzie oba auta mają podobną płytę podwoziową ze starej Lancii Thema...

Z tego co wiem, Rusek kupił tego "ogóra" i po pierwszych jazdach jest zadowolony. Pewnie jeszcze dziś napisze nieco więcej :)
_________________
Forza Italia!
 
 
 
rusek13
Kierowca Rajdowy
ZIOMAL NIEGODZIWIEC



Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 702
Skąd: Ty mieszkasz?
Wysłany: Śro Maj 13, 2015 22:13   

Tematu na razie nie ma z braku czasu, conpress, dla czego z góry zakładasz najgorsze? Dostałem do auta komplet dokumentów świadczący o oryginalności przebiegu, masę zapasowych części i drugie alusy z nowymi zimówkami. Od przyjazdu do polski nikt tego auta nie pałował, jeździli nim Panowie inżynierowie, wszystko było robione jak trza i na czas. Zobaczymy, plany są na uratowanie blacharki bo innych inwestycji nie przewiduję. Pali się od czasu do czasu ABS (mam zapasowe czujniki) no i komputer gada o przepalonych żarówkach od podświetlania tablicy, więcej grzechów nie pamiętam...
_________________
LIFE WILL KILL YOU!
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Śro Maj 13, 2015 22:24   

rusek13 napisał/a:
Tematu na razie nie ma z braku czasu, conpress, dla czego z góry zakładasz najgorsze? Dostałem do auta komplet dokumentów świadczący o oryginalności przebiegu, masę zapasowych części i drugie alusy z nowymi zimówkami. Od przyjazdu do polski nikt tego auta nie pałował, jeździli nim Panowie inżynierowie, wszystko było robione jak trza i na czas. Zobaczymy, plany są na uratowanie blacharki bo innych inwestycji nie przewiduję. Pali się od czasu do czasu ABS (mam zapasowe czujniki) no i komputer gada o przepalonych żarówkach od podświetlania tablicy, więcej grzechów nie pamiętam...


popytaj Huragana, możesz wpaść do mnie do garażu - pokażę Ci anatomię ogóra z serii B2x4, B2x5.. polecem lekturę forum o którym wcześniej wspomniałem.. na szczęście 9000 ma B2x4, więc odpada problem badziewiastych pierścieni i zrąbanego PVC.. reszta pozostaje wspólna :razz:
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11