autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Na kogo zagłosujesz w wyborach
Autor Wiadomość
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Nie Sty 10, 2016 16:28   

No tak, przecież Niemcy nam zawsze pomagali w potrzebie :mrgreen:

Cimar nie wiedziałem, że jestes fanem TVP1, TVPKultura :razz:
 
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Nie Sty 10, 2016 17:00   

Hehe nie nie jestem fanem TVP :razz:
Generalnie nie podoba mi się to co się teraz w Polsce dzieje. Tu nigdy nie będzie dobrze. :smile:
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Sty 10, 2016 17:43   

cimar napisał/a:
Hehe nie nie jestem fanem TVP :razz:
Generalnie nie podoba mi się to co się teraz w Polsce dzieje. Tu nigdy nie będzie dobrze. :smile:


A co dokladnie.Ci sie nie podoba ze jakis koles co.zarabia kupe kasy straci robote :-) :-)

Media powinny byc sprywatyzowane i po temacie inaczej co zmiane wladzy bedzie.zmiana ludzi
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Nie Sty 10, 2016 19:41   

Krzysztof napisał/a:
cimar napisał/a:
Hehe nie nie jestem fanem TVP :razz:
Generalnie nie podoba mi się to co się teraz w Polsce dzieje. Tu nigdy nie będzie dobrze. :smile:


A co dokladnie.Ci sie nie podoba ze jakis koles co.zarabia kupe kasy straci robote :-) :-)

Media powinny byc sprywatyzowane i po temacie inaczej co zmiane wladzy bedzie.zmiana ludzi
np. Wprowadzenie podatku bankowego co bardzo odczuje.
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Sty 10, 2016 19:43   

Jezeli ty to.znaczy ze wielu odczuje.ale.w.jaki sposob to odczujemy
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Nie Sty 10, 2016 20:18   

Odczują ci co biorą kredyt powiedzmy na mieszkanie w przeciągu 25 lat kwota większa o 30tys do spłaty.
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Sty 10, 2016 20:22   

cimar napisał/a:
Odczują ci co biorą kredyt powiedzmy na mieszkanie w przeciągu 25 lat kwota większa o 30tys do spłaty.


opłaty i tak są dość wysokie, generalnie zobaczymy co się wydarzy, na obecną chwilę nic się nie zmieniło, jak widać paliwo tanieje ale to nie zasługa rządu.

Co do tego wcześniejszego zdjęcia to nadal sory wielkie ale nie wyglądało to za dobrze.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Nie Sty 10, 2016 22:34   

Zmieniło się jeżeli chodzi o kredyty wzrosły te opłaty i to nie o mało.. Ale mniejsza z tym
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Nie Sty 10, 2016 22:52   

Zmieniło się o 0.49%, czyli od standardowego kredytu to jakieś 3000zł dla Państwa, kto bierze resztę :razz:
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Pon Sty 11, 2016 01:23   

znajdź różnice:




..jakiś mega obiekcji do wybranych z woli cymbałów innych cymbałów nie mam.. niech sobie porządzą.. poprzedni gorszy sort wybierał po części też taki gorszy sort jak ja.. więc.. tyle lat upokorzane PISuary czekaly.. to niech sie wykażą.. w sumie propagandowo byli całkiem fajni, aż naturalni.. że niejeden w moim odczuciu mądry człowiek w nich uwierzył i zaufał.. (sic!) tyle że metody które zastosowalli i stosuja nadal, plus ludzie którzy tego dokonuja.. do tego ta parszywa wszechobecna manipulacja na wszystkie fronty.. :neutral:

jak na razie to co ja zarejestrowałem:

- zamiast odpolitycznić wymiar sprawiedliwości - to go upartyniają bardziej niż poprzednie ekipy
- zamiast sprywatyzować TVP i PR - to je jakimś bublem prawnym z pajacem na czele teraz upolityczniają tworząc tubę propgandową małego prezesa
- namiestnik p.o. prezydenta - maliniak , który chociaż stwarzałby pozory stanowiska, ośmiesza dalej urząd nie gorzej niż jego poprzednicy.. a szkoda z takim kredytem zaufania mógł wykazać trochę samodzielnego myślenia - byłby w powszechnym odczuciu bardzo wysoko.. byłby..
- co do innych ludzi.. - statystka szydło zamiast małego prezesa.. - kiepska atrapa, macierewicz i jego upodobania do młodych chłopców.. plus karykatura kempa i szurnięta pawłowicz..

a teraz co do ich planów na najbliższe dni, tygodnie (noce)
- wg logiki rządzących- sklep wielkopowierzchniowy jest powyżej 250m2 - to chyba jakiś żart :mrgreen:
- pomysł zakazu handlu w niedzielę.. w takim razie i niech knajpy i stacje benzynowe zamkną.. a wystarczyłoby wprowadzić 5 dniowy tydzień pracy.. w przeciwnym wypadku taki dureń jak ja będzie zapier..alał od poniedziałku do piatku plus wybrane soboty a na ponadstandardowe zakupy będę miał 1-max 2 soboty w miesiącu.. :neutral: ..a żeby iść do urzędu nadal bedę musiał brać wolne..
- abonament radiowo telewizyjny w projekcie ma być doliczany do podatku dochodowego.. :evil:
- brak zmiany stanowiska ws emigrantów.. czyli tak samo jak poprzednia ekipa.. a tak się zarzekali..

OK.. poczekamy, zobaczymy.. na razie nie są ani lepsi ani gorsi od wszelkich poprzedników ale..
NADCHODZI DOBRA ZMIANA
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

Ostatnio zmieniony przez conpress Pon Sty 11, 2016 01:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Pon Sty 11, 2016 08:21   

Lincoln napisał/a:
Zmieniło się o 0.49%, czyli od standardowego kredytu to jakieś 3000zł dla Państwa, kto bierze resztę :razz:
policz w skali 25 lat :p
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Pon Sty 11, 2016 11:58   

Lincoln napisał/a:
Zmieniło się o 0.49%, czyli od standardowego kredytu to jakieś 3000zł dla Państwa, kto bierze resztę :razz:


z dostępnych info z ostatniego czasu - ta stawka wynosi albo 0.39% albo 0.44%.. coś zmieniali chwilę temu

prosto licząc - od 100.000zł daje to 390-440zł pytanie jak to liczą .. na miesiąc? na rok??

jak na rok - to jak splunąć.. :razz:

co ciekawe podatkiem tym są objęte też ubezpieczenia.. niby niewiele.. ale od każdej polisy też będzie inkasowane
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Sty 11, 2016 19:28   

conpress napisał/a:
do tego ta parszywa wszechobecna manipulacja na wszystkie fronty..


i to z każdej strony, ja przestałem oglądać wiadomości w TV, oglądam tylko na youtube, niektóre programy i też czuję manipulację.
Więc warto by było zrobić kurs na manipulację (taki podstawowy ma każdy handlowiec)

Z drugiej strony ludzie myślący zdroworozsądkowo i tak będą zawsze w mniejszości a większości będą tacy którzy krzyczą dajcie bo mi się należy.

Stale powtarzany slogan by dać Ci 500 rząd musi zabrać 700 nie przemawia do tej roszczeniowej części społeczeństwa dlaczego tego pojąć się nie da.

conpress napisał/a:
zamiast sprywatyzować TVP i PR - to je jakimś bublem prawnym z pajacem na czele teraz upolityczniają tworząc tubę propgandową małego prezesa


też jestem za prywatyzacją, to
conpress napisał/a:
abonament radiowo telewizyjny w projekcie ma być doliczany do podatku dochodowego..

nie był by potrzebny, jak coś nie zarabia to do likwidacji i tyle,

W Rumuni podobno robią niższe podatki dla przedsiębiorców. Tak samo możliwość budowy domów bez wielkich zezwoleń itp.
Coś czuję jednak, że w naszym kraju tak nie wyjdzie.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Tomix
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1933
Skąd: Pączewo
Wysłany: Pon Sty 11, 2016 21:23   

Sory Cimar ale :D


Nie każ mi szukać po goglach zdjec z podatkami PO bo nie zmiesci się na tej stronie :)

A ile jeszcze było w planach gdyby znowu wygali ,np coś takiego jak podatek katastralny :)
Poczytaj sobie ile wtedy byś stracił na kredycie
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Pon Sty 11, 2016 21:26   

a czy ja napisałem że jestem za PO?
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11