autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Wzięlibyście udział w marszu w obronie konstytucji?
Autor Wiadomość
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Sob Gru 19, 2015 17:21   

Marta w łóżku a tam tusk ;D a tak na poważnie u nas sporo ludzi chetnych było na taki marsz
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Sob Gru 19, 2015 17:54   

Marta napisał/a:
Lincoln, ja bym poszła a dlatego, że nie podoba mi się to co się teraz dzieje.


No OK, ale w jakim aspekcie jest Ci gorzej?
 
 
 
Marta
Kierowca Skutera



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 470
Skąd: STG
Wysłany: Pon Gru 21, 2015 10:32   

Krzysztof napisał/a:
Marta, .a co.sie.dzieje.bo.z.tym luzkiem mnie zainteresowalas :) mozesz rozwinac :)


Krzysiek, w moim łóżku dzieje się dobrze :P Ale jeśli chcesz o tym porozmawiać to osobiście a nie na forum :wink:

Lincoln napisał/a:
Marta napisał/a:
Lincoln, ja bym poszła a dlatego, że nie podoba mi się to co się teraz dzieje.


No OK, ale w jakim aspekcie jest Ci gorzej?


Póki co nie jest mi gorzej ale obawiam się, że będzie i nie tylko mi ale też innym ludziom. To nie jest normalne, żeby po nocach wkraczać do Urzędów i robić swoje porządki, żeby podważać opinie TK tylko po to by umożliwić sobie działania dla swoich interesów, żeby znosić obowiązek rozpisywania konkursów na stanowiska służby cywilnej (osoby bez wykształcenia a jedynie popierający PIS), itp, itd..
Z demokracji przechodzimy w dyktaturę, naszym krajem rządzi mały człowiek z wielkim ego.
Nie chce się za dużo rozpisywać bo na samą myśl się denerwuje.
_________________
Die Young Stay Pretty...
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Gru 21, 2015 22:56   

http://k_sidorczuk.republika.pl/deklar.htm

czy to nie właściwy dokument :)

To tylko urywek bo oglądam Skarb Narodów na Polsacie i tak mi się rzuciły słowa

Cytat:
jeżeli kiedykolwiek jakakolwiek forma rządu uniemożliwiałaby osiągnięcie tych celów, to naród ma prawo taki rząd zmienić lub obalić i powołać nowy, którego podwalinami będą takie zasady i taka organizacja władzy, jakie wydadzą się narodowi najbardziej sprzyjające dla szczęścia i bezpieczeństwa.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Pon Gru 21, 2015 22:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Tomix
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1933
Skąd: Pączewo
Wysłany: Wto Gru 22, 2015 15:00   

 
 
Jaca!
Kierowca Rajdowy
Manufaktura Italia



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Gru 2011
Posty: 1506
Skąd: Siwiałka
Wysłany: Wto Gru 22, 2015 18:44   

Lemingoza karmiaca się papką z tvn, to co ten cały kod wyczynia to jakieś nieporozumienie...
_________________
Forza Italia!
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Gru 22, 2015 19:23   

to mi się spodobało
https://www.youtube.com/watch?v=pH5BBKHKlQ8
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Wto Gru 22, 2015 19:24   

Nie ma co się śmiać, mają przecież zakaz opuszczania kraju :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Marta napisał/a:

Póki co nie jest mi gorzej ale obawiam się, że będzie i nie tylko mi ale też innym ludziom


Aha, czyli tylko obawy - rozumiem. Ale jak kazali CI pracować 5lat dłużej, brali Nam kase z OFE (przy okazji gubiąc kilka mld), nabijali się z tych co zarabiają ponizej 6tyś (sorry, nie wiedzieli że tacy istnieją) to spałaś spokojnie?
 
 
 
Marta
Kierowca Skutera



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 470
Skąd: STG
Wysłany: Wto Gru 22, 2015 20:02   

Ale o co Ci teraz chodzi? Wybór między PO a PISEM to był wybór mniejszego zła. Każdy może mieć swoje zdanie i się go trzymać. Spytałes się czy bym poszła i odpowiedziałam. I tak, wolałam rządy Platformy pomimo ich wpadek niż rządy PISU bo pomimo wszystkiego co się stało złego (i zaznaczam że nikt nie jest idealny) to wolałam to co było niż to co jest. W przyszłych wyborach nie zagłosuje tez na PO. Jest inna partia, której postulaty najbardziej mi odpowiadają i jeśli przez te 4 lata mi nie podpadna to na nich zagłosuje.
_________________
Die Young Stay Pretty...
 
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Wto Gru 22, 2015 21:08   

Nie sprowadzaj tego do płaszczyzny partyjnej.
Po prostu ze względu na obawy (bo nic złego Cię nie dotknęło) byś uczestniczyła w marszu, gdy Nas/Cię okradano pupci nie ruszyłaś tak?
 
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Wto Gru 22, 2015 21:14   

Nie, bo mam gdzieś ten kraj który kopie nas na każdym kroku. Dopóki nie wymieni się cała władza nic się nie zmieni. Niestety nie dożyjemy takiej chwili ;)
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Gru 22, 2015 22:55   

patrząc na wszystko to PO powinno sobie dać spokój PIS został wybrany demokratycznie i trzeba dać im szansę,
Ja też nie popierałem PIS jednak patrząc na to jak tamta strona się upiera przy jakiś tam sprawach, które nie mają wpływu na moje życie to w zasadzie nie wiem o co chodzi.

Wszystko to jedna wielka manipulacja,

Poczekajmy, dajmy się im wykazać, czasami nowego pracownika się zwalnia bo coś tam a czasami daje się mu szansę i może być najlepszy.

Poczekajmy na spokojnie jak zrobić coś wbrew nam to wyjdziemy.

Ja coraz bardziej obawiam się Ustawa 1066, jeżeli do tego dojdzie to winą obarczę tu PO ponieważ jako opozycja powinni się przyglądać a nie stwarzać sytuację w której legalnie mogą do nas jakieś służby i obce wojsko wejść.

Nie znam się na polityce, takie są jednak moje odczucia.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Wto Gru 22, 2015 23:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Marta
Kierowca Skutera



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 470
Skąd: STG
Wysłany: Wto Gru 22, 2015 23:26   

Lincoln ale o co Co teraz chodzi? Zadałeś pytanie wiec odpowiedziałam. To chyba moja sprawa kiedy chce a kiedy nie chce wychodzić na ulicę. Ty byś nie wyszedł - ok, Twoja sprawa, ja Cie nie potępiam z tego powodu. Każdy ma swoje zdanie i swoje potrzeby. Ja osobiście czuje, że to jest ten czas. Tak jak Ty masz swoje zdanie na temat życia prywatnego, spraw służbowych, kościoła i polityki, tak ja też mam. I proszę nie mieszać do tego mojej "pupci". A jeśli chcesz tak do mnie pisać chociaż nie wiem skąd te uprzedzenia to poprostu napisz to nie będę się wypowiadać w tematach bo nie potrzebuje spin a ja się szybko denerwuje ostatnio.
.
_________________
Die Young Stay Pretty...
 
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Wto Gru 22, 2015 23:50   

Wybacz, zdziwiłem się że teraz byś poszła, a gdy Nas okradano nie.
Z pupcia to był zwrot grzecznosciowy absolutnie bez złośliwości.
 
 
 
Marta
Kierowca Skutera



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 470
Skąd: STG
Wysłany: Śro Gru 23, 2015 00:07   

Prawda jest taka, że większość polityków nas okrada działając tylko i wyłącznie dla swoich korzyści. Może gdyby zarabiali najniższą krajową lub max do 2 tys. zł netto to działaliby dla kraju a nie dla siebie. Najgorsi są starzy wyjadacze, którzy bez polityki nie istnieją, zarabiają kilkanaście tys złotych, nie płacą za hotele, transport i dodatkowo chroni ich immunitet. Żyć nie umierać. Dlatego wg. mnie poseł powinien zasiadać w sejmie max 2-3 kadencje. Wystarczająco długo żeby zrobić coś dobrego dla kraju a nie za długo żeby przykleić się do stołka.
Ogólnie ciężki temat. Zobaczymy co będzie.
_________________
Die Young Stay Pretty...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12