autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Wzięlibyście udział w marszu w obronie konstytucji?
Autor Wiadomość
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Gru 23, 2015 00:17   

Lincoln napisał/a:
Z pupcia to był zwrot grzecznosciowy absolutnie bez złośliwości.


raczej chciał nawet pochwalić ale jest wstydliwy :D

Marta napisał/a:
Może gdyby zarabiali najniższą krajową lub max do 2 tys. zł netto to działaliby dla kraju a nie dla siebie

to dopiero mieli by powody y działać dla siebie :) posłowie powinni zarabiać x 2 a ich ilość powinna być 50% tego co obecnie :)

Marta napisał/a:
poseł powinien zasiadać w sejmie max 2-3 kadencje


o tym decyduje LUD :) niestety ten system się nie sprawdza :)

Marta napisał/a:
Zobaczymy co będzie.


też tak uważam, niech się wykażą bo teraz to jakieś chore szopki. Naród ich wybrał i koniec innej woli ludu nie było.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Śro Gru 23, 2015 00:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Barley
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1668
Skąd: Skórcz
Wysłany: Śro Gru 23, 2015 01:39   

od 25 lat wszysty kradną obiecują gruszki na wierzbie. Zaczęło się od 100 milionów dla każdego, poprzez 3 miliony mieszkań, na zielonej bogatej wyspie kończąc. Teraz mamy kolejny rząd z milinem obietnic i niepokojącą władzą absolutną. PIS ma większość w sejmie i nie potrzebuje opozycji, ma swojego prezydenta, a za chwilę będą mieli swoich ludzi w każdej spółce państwowej. Normalnie mają pełne pole do popisu, ale z pustej kasy to i Salomon nie naleje.
_________________
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno”
 
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Śro Gru 23, 2015 10:03   

Krzysztof napisał/a:


też tak uważam, niech się wykażą bo teraz to jakieś chore szopki. Naród ich wybrał i koniec innej woli ludu nie było.

marne 20% narodu czego nie można być pewnym do końca, niby mamy demokracje ale czasami jakoś jej nie widać. Przykład posła Stanisława Piotrowicza jak oni mogą brać takiego człowieka w swoje szeregi?? przecież to niepoważne, dawny komuch z odznaczeniem PZPR i on jeszcze się wypiera tego baran jeden i tacy ludzie rządzą Polską w tym kraju nigdy nie będzie dobrze. Nie wiem jak wy ale ja już wiadomości nie oglądam bo w kółko jest to samo i kiedy byś nie włączył można zgadnąć o czym będą rozmawiać
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
Ostatnio zmieniony przez cimar Śro Gru 23, 2015 10:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Gru 28, 2015 03:08   

https://www.youtube.com/watch?v=EJXUY3M_HPk

cimar napisał/a:
marne 20% narodu


ludzie którzy nie poszli na wybory nie powinni być liczeni, im chyba wszystko jedno.
Fakty mamy takie, wybory wygrali.
cimar napisał/a:
Nie wiem jak wy ale ja już wiadomości nie oglądam bo w kółko jest to samo i kiedy byś nie włączył można zgadnąć o czym będą rozmawiać


od dawna nie oglądam, za to oglądam to co masz wyżej,
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Marcin
Kierowca Rajdowy
I tak będzie Alfa


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 651
Skąd: Wielki Bukowiec
Wysłany: Sob Lut 06, 2016 16:56   

Konstytucję jak najbardziej trzeba zmienić. Wszyscy oczekują by Kościół szedł z duchem czasu więc czemu nie prawo które jest zapisane jeszcze przez pańszczyźnianą szlachtę, która gardziła chłopami.
_________________
Przyjaciół w biedzie się poznaje, to powiedzenie autopsją się staje.
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Nie Lut 07, 2016 13:26   

Marcin napisał/a:
Konstytucję jak najbardziej trzeba zmienić. Wszyscy oczekują by Kościół szedł z duchem czasu więc czemu nie prawo które jest zapisane jeszcze przez pańszczyźnianą szlachtę, która gardziła chłopami.


a myslałem że konstytucja trzeciomajowa z 1791 roku obowiązywała góra 4 lata.. do IIIgo rozbioru :roll: :razz:
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Marcin
Kierowca Rajdowy
I tak będzie Alfa


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 651
Skąd: Wielki Bukowiec
Wysłany: Nie Lut 07, 2016 23:08   

A teraz co masz? Myślisz że w 19 wieku nie było takiego podziału? dopiero teraz to zanika, sory zamienia sie na bogatych i biednych i tylko taka różnica. Więc nie filozuj tu nie ma znaczenia historia tylko teraźniejszość.
_________________
Przyjaciół w biedzie się poznaje, to powiedzenie autopsją się staje.
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Lut 07, 2016 23:20   

Marcin napisał/a:
zamienia sie na bogatych i biednych i tylko taka różnica


ale Świat od zawsze dzielił się na biednych i bogatych.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Pon Lut 08, 2016 14:14   

Marcin napisał/a:
A teraz co masz? Myślisz że w 19 wieku nie było takiego podziału? dopiero teraz to zanika, sory zamienia sie na bogatych i biednych i tylko taka różnica. Więc nie filozuj tu nie ma znaczenia historia tylko teraźniejszość.


coś mylisz fakty Marcinie... po pierwsze w XIX w Polska jako taka nie istniała.. ale jeśli brać pod uwagę pseudopaństwowy Twór.. to Konstytucja Księstwa Warszawskiego z 1807 roku podyktowana przez Napoleona znosiła wszelkie nierówności społeczne, dawała wolność chłopom - znosząc ich poddaństwo, równość wszystkich wobec prawa.. była też "konstytucja" z 1815 roku nadana przez cara Rosji.. ale te pominę milczeniem..

świat bogatych i biednych? tak zawsze było jest i będzie!!! mimo że systemy komunistyczne próbowały siłą wręcz zrównać statusy społeczne ludzi to i tak zawsze paliło na panewce.. i dobrze, bo karać mądrych i zaradnych ludzi a obdarowywać głupich i leniwych to utopia!! ŻADNĄ KONSTYTUCJĄ tego nie zmienisz!!! ..swój status społeczny MOŻESZ ZMIENIĆ CO NAJWYŻEJ SWOIM MYSLENIEMi idącym za nim DZIAŁANIEM!! (tu polecam książkę autorstwa Harv'a T. Eker'a)
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Lut 08, 2016 14:29   

conpress napisał/a:
swój status społeczny MOŻESZ ZMIENIĆ CO NAJWYŻEJ SWOIM MYSLENIEMi idącym za nim DZIAŁANIEM!! (tu polecam książkę autorstwa Harv'a T. Eker'a)


a jak chcesz siebie przekonać Marcinie do czytania to możesz zacząć od przesłuchania tego audiobooka

Earl Nightingale - Najdziwniejszy Sekret
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Marcin
Kierowca Rajdowy
I tak będzie Alfa


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 651
Skąd: Wielki Bukowiec
Wysłany: Pon Lut 08, 2016 19:45   

Historia jest nie istotna w tym temacie. temat jest o Konstytucji.
_________________
Przyjaciół w biedzie się poznaje, to powiedzenie autopsją się staje.
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Lut 08, 2016 20:34   

Marcin napisał/a:
Historia jest nie istotna w tym temacie. temat jest o Konstytucji.


no dobrze tylko nadal mamy dyskusję o niczym bo co sądzisz, że da Ci zmiana konstytucji.
Jak byś tak w podpunktach na szybko :)
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Marcin
Kierowca Rajdowy
I tak będzie Alfa


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 651
Skąd: Wielki Bukowiec
Wysłany: Pon Lut 08, 2016 20:45   

Nie znam konstytucji na pamięć uważam że kościół ma iść z duchem czasu to i prawo.
_________________
Przyjaciół w biedzie się poznaje, to powiedzenie autopsją się staje.
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Lut 08, 2016 20:52   

Marcin napisał/a:
Nie znam konstytucji na pamięć uważam że kościół ma iść z duchem czasu to i prawo.


Reasumujac chcesz by zmienili ale nie wiesz po co bo nie znasz konstytucji :-)

Jakie z tego nasuwaja sie wnioski:
Spoleczenstwo czegos chce ale nie wie w sumie czego :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Dobre
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Marcin
Kierowca Rajdowy
I tak będzie Alfa


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 651
Skąd: Wielki Bukowiec
Wysłany: Wto Lut 09, 2016 00:24   

Pytanie jest czy chcę- więc chcę, czy teraz za poglądy polityczne dasz mi ostrzeżenie? Bo sobie za Off powinieneś.
_________________
Przyjaciół w biedzie się poznaje, to powiedzenie autopsją się staje.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13