autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Krzysztof
Wto Lut 02, 2021 13:37
Golf mk3 by Mały
Autor Wiadomość
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Pon Mar 04, 2019 21:59   

Bo tam łatwiej wrzucić foto i "fejm" większy.
 
 
 
Mały
Kierowca kat. B
mk3 gti


Dołączył: 10 Mar 2014
Posty: 287
Skąd: starogard gdanski
Wysłany: Pon Mar 11, 2019 13:19   

Nie chodzi tu o fejm ani o łatwość tam poprostu kogoś interesuje to co robie a tu w autach które olej wymienią wiecej komentarzy jak by ktoś nitro do gulfa wsadził :mrgreen: oczywiście nie urażając nikogo :smile:
Do niedawna aktualizowałem temat i tak chyba najdłuzej z posiadaczy vw ale odpuściłem :wink:
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Mar 11, 2019 13:32   

Mały napisał/a:
Nie chodzi tu o fejm ani o łatwość tam poprostu kogoś interesuje to co robie a tu w autach które olej wymienią wiecej komentarzy jak by ktoś nitro do gulfa wsadził :mrgreen: oczywiście nie urażając nikogo :smile:
Do niedawna aktualizowałem temat i tak chyba najdłuzej z posiadaczy vw ale odpuściłem :wink:


niewdzięcznik :P ja tam jak widać jestem aktywny :)
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Mały
Kierowca kat. B
mk3 gti


Dołączył: 10 Mar 2014
Posty: 287
Skąd: starogard gdanski
Wysłany: Pon Mar 11, 2019 15:18   

Wiem Krzysztof akurat kto jak kto ale Ty zawsze "powiesz" "napiszesz" jakieś słowo :wink:
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Mar 11, 2019 16:53   

Mały napisał/a:
Wiem Krzysztof akurat kto jak kto ale Ty zawsze "powiesz" "napiszesz" jakieś słowo
zawsze dobre słowo :) krytykować najczęściej potrafią Ci co nic nie robią :)
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Mały
Kierowca kat. B
mk3 gti


Dołączył: 10 Mar 2014
Posty: 287
Skąd: starogard gdanski
Wysłany: Pon Mar 11, 2019 19:32   

Masz racje najwięcej przeważnie mają do powiedzenia Ci co nie mają auta lub jezdzą nudną serią 😁
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Wto Mar 12, 2019 00:15   

Ja tam nie uważam, że mam nudne auto mimo że blisko serii :wink:
Patrząc na statystyki Twoich postów - może warto czasem zajrzeć na inne auta forumowiczów i coś skomentować, sądzę że by się tym samym odwdzięczyli.
 
 
 
Mały
Kierowca kat. B
mk3 gti


Dołączył: 10 Mar 2014
Posty: 287
Skąd: starogard gdanski
Wysłany: Wto Mar 12, 2019 09:51   

Lincoln nie bedę sie z Tobą licytował bo nie ma sensu nie zależy mi na tym by ktokolwiek tu coś komentował jak widać .
Ps. Czytaj ze zrozumieniem "nudną serią " czyli nie odbiegającą od całej reszty a sam wiesz ze emek amg czy tam erek zbyt duzo nie ma więc niezbyt mogą być nudne . Mimo ze i tak mnie nie robią poza paroma gadzetami i tym jak jadą 😉
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Wto Mar 12, 2019 10:35   

Jeśli by Ci nie zależało, to po co zakladałeś temat?
Mimo że mam auta dużo bardziej nietypowe niż Golf III nigdy nie powiedziałbym o innych forumowiczach że jeżdżą nudnymi wozami. Nie robi Cie moje auto którym nie jechaleś - spoko, ale różne VW z naklejkami i glebą owszem - szanuje, bo każdy ma swoją wizję.
 
 
 
Mały
Kierowca kat. B
mk3 gti


Dołączył: 10 Mar 2014
Posty: 287
Skąd: starogard gdanski
Wysłany: Wto Mar 12, 2019 13:58   

Lincoln kupie Ci wtedy te naklyjki i tego golfa czy w mojej wersji orginalnej i je naklyjisz i zobaczym czy bedzie podobny 😁
A jeżeli chodzi to czym jezdzilem to pare emek się przewinęło przez warsztat w którym pracuje amg erek ersek itp. Więc wiesz 😉

Jezeli chodzi o zakładanie tematu to conpres i Tomix swego czasu mi mówili bym założył wiec postanowilem opisywać co i jak ( ile tych naklyjek nakleilem) ale jak widzisz z biegiem czasu odpuscilem i tyle w temacie
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Śro Mar 13, 2019 18:17   

Kurcze, to Cie chłopaki zmusili mówisz :wink:

Biały golf z naklejkami i gleba będzie podobny do białego golfa z naklejkami i glebą - tego nie unikniesz. Ja nie raz syłyszałem - "pacz, koleś ma pełen M-pakiet" :mrgreen:
Mi wygląd nie robi specjalnie, bo nie po to kupiłem sedana którego wyprodukowano w setkach tysięcy egzemplarzy, żeby teraz na siłe upiększać/zmieniać.
Ja też golfami, GTI: I, II, a sąsiad miał III, jeździłem, ale każdy egzemplarz był inny, dlatego wiem, że nie wolno wszystkich wrzucać do jednego worka.
 
 
 
Mały
Kierowca kat. B
mk3 gti


Dołączył: 10 Mar 2014
Posty: 287
Skąd: starogard gdanski
Wysłany: Śro Mar 13, 2019 21:10   

Akurat ja jestem z tych co oznaczenie i pakiet musi się zgadzać z tym pod maską lub pod maską musi być ponadto bo inaczej bym nie wrzucał np. Hebli wartości zwyklego golfa 3 w dobrym stanie 😉

Wiem wiem możnabylo wrzucić nakladki brembo na zaciski 😂🤣

Pamiętaj ze nie sztuką jest mieć "coś" tylko sztuką jest zrobić "coś' z niczego 😉
Ostatnio zmieniony przez Mały Śro Mar 13, 2019 21:12, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Mar 13, 2019 21:44   

Mały napisał/a:
Pamiętaj ze nie sztuką jest mieć "coś"
wybacz a tu ja się nie zgadzam, mieć coś to też sztuka :) umiejętność zrobienia czegoś samemu a umiejętność zarobienie by zlecić usługę jest równa.
Mały napisał/a:
tylko sztuką jest zrobić "coś' z niczego 😉
z tym się zgadzam coś z niczego to też sztuka :)
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Czw Mar 14, 2019 23:03   

Zgadzam się z Krzysztofem, jeśli potrafisz zarobić na marzenia, żeby mieć coś wyjatkowego to nie ma w tym żadnej ujmy. OK, a powiedz mi co jest takie "coś" z Twoim aucie?
 
 
 
Mały
Kierowca kat. B
mk3 gti


Dołączył: 10 Mar 2014
Posty: 287
Skąd: starogard gdanski
Wysłany: Pią Mar 15, 2019 09:21   

Lincoln nie bd Ci tego tłumaczył bo nie jest mi to potrzebne i nie musze sie dowartościowywać tym ze Ci opisze co mam nadzwyczajnego
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14