autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
BMW E30 Touring BY Wianeja & Oska
Autor Wiadomość
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Gru 31, 2016 11:40   

Kędzior i Oska mają swoje nowe tematy założyć, w końcu tworzą swoją historię a nie kontynuację kogoś wizji.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Śro Sty 04, 2017 17:10   

Szkoda że nie mogę kontynuować gdyż jest to ciekawie rozwinięty temat a ja nie mam kiedy zrobić zdjęć żeby utworzyć nowy a już trochę zaczęło się dziać ;)
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Sty 04, 2017 19:22   

Kędzior napisał/a:
Szkoda że nie mogę kontynuować gdyż jest to ciekawie rozwinięty temat a ja nie mam kiedy zrobić zdjęć żeby utworzyć nowy a już trochę zaczęło się dziać ;)


w zasadzie to jak klikniesz cytuj to możesz sobie większość skopiować :) nie wiem w czym problem. Coś dopisać od siebie wstawić linka z tego tematu i gotowe. Na moje oko 5 minut.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Czw Sty 05, 2017 11:43   

Myśle ze Kedziorowi chodzi o posty innych użytkowników ;)
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Sty 05, 2017 15:52   

ale co to ma za znaczenie każdy pisze swoją własną historię, jeżeli sądzisz, że ktoś wróci do tematu strony numer 3 to link wystarczy. Kto będzie chciał sobie poczyta.

Nie róbcie problemu z niczego.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Czw Sty 05, 2017 19:34   

Cytat:
Nie róbcie problemu z niczego


Nie zauważyłem by ktoś robił problem :)
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
lokinios
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 735
Skąd: StG
Wysłany: Czw Sty 05, 2017 21:09   

Krzysztof napisał/a:
Kędzior i Oska mają swoje nowe tematy założyć, w końcu tworzą swoją historię a nie kontynuację kogoś wizji.


Kędzior tak na prawdę pragnie kontynuować historię Oski dla tego nie zmienia tematu :D
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Sty 05, 2017 21:31   

czyli około 9 mc i auto trafi na zamianę w klubie :)
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Czw Sty 05, 2017 21:33   

To samo chciałem napisać :p
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Pią Sty 06, 2017 13:50   

heh no nie wiąże z nim dożywocia ja tak już mam ale chce aby auto wyglądało możliwie jak najlepiej chociaż obecnie śmiga na stalówkach i wygląda blee ale już jestem umówiony z tapicerem który postara się odtworzyć tapicerkę foteli i zaszyć kedrę na kanapie oraz naprawi podsufitkę bo chce żeby została oryginalna a po oględzinach usłyszałem że to żaden problem ;) nad blacharką muszę poczekać terminy bardzo dalekie ale podłogę tzw. kwadrat wyspawam sam tylko muszę znależć dawcę tego kwadrata bo chcę żeby wyglądało jak oryginał a nie rzeźba potem konserwacja i działamy z pasem tylnym możliwe że uda się go uratować nie jest on mocno skorodowany jedynie podcięty i uderzony więc jest nadzieja , drzwi będę szukał w kolorze a jak się nie uda to będziemy spawać doły i malować do listwyżeby zostawić możliwie jak najwięcej oryginalnego lakieru potem będziemy myśleć co dalej ale na tą chwilę plany są takie typowo reperacyjne
 
 
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Sob Sty 21, 2017 21:02   

W dniu wczorajszym auto odmówiło posłuszeństwa po raz pierwszy ;) jadąc straciła moc i zgasla więc trafiła na szrot na lince dzisiaj dokonując diagnostyki usterki odkryto główny problem znikania płynu chlodzacego winna jest UPG (smuteczek) no niestety ale to nie była wina że babcia nie odpala więc jedziemy po elektryce na pierwszy ogień sprawdzenie układu paliwa i mamy strZał w 10 ! Pompka paliwa padła jak niska cena w media expert nie czekając długo zabrałem się za jej demontaż okazało się że nie jest oryginalna tylko jakiś zamiennik firmy CEP hehe więc do auta wrzuciłem oryginalną pompe BMW pochodząca z e36 kompakt 318ti ;) nie nie mocy nic nie przybyło hehe ale odpala i jeździ ( jeszcze ) po odpaleniu ruszam a tu pompa wspomy zaczęła mi stekac jak zrznieta w dupe japonka no i takim dniem kończę moje wywody bo żywot silnika czuję że skończy się szybciej niż panowanie PISu a miał pośmigac aż dawcą będzie heh, w sumie mam taki sam silnik ale wrzucanie bociana to dla mnie bezsensowna strata czasu więc babcia musi jeszcze pojeździć aż coś się trafi ;)
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Wto Lut 14, 2017 11:37   

I jak tam wieści z frontu ? Silnik zmieniony ? Widziałem, ze chcesz się pozbyć BMW, ale nie widziałem byś pisał coś o tym ze jest uszkodzone ?

Swoją droga , paliłeś gumę nią ? ;p
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Sob Lut 18, 2017 17:28   

Silnik siedzi na miejscu słupek z e36 ale i tak cyka jak to m40 mocy ma więcej niż poprzedni gdyż Stary to był 1,6 a teraz siedzi 1,8 ;)
Ostatnio zmieniony przez Kędzior Sob Lut 18, 2017 17:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
KOSA
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 1706
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Mar 31, 2017 00:26   

Jak tam Kędzior,beemka jeszcze u Ciebie czy sprzedana?
Ostatnio zmieniony przez KOSA Pią Mar 31, 2017 00:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pawlo
Maniak Resoraków



Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 87
Skąd: Stg
Wysłany: Pią Mar 31, 2017 21:41   

KOSA napisał/a:
Jak tam Kędzior,beemka jeszcze u Ciebie czy sprzedana?

Też jestem ciekawy bo czaiłem się na fotele :P P
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14