autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
RedTURBO Civic B16a - by Kukiii
Autor Wiadomość
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Cze 21, 2018 16:34   

ach te filmiki z wewnątrz zawsze fajnie się ogląda, wrażenie jak by auto jechało szybciej :)
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
kuki
Kierowca kat. A


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2016
Posty: 186
Skąd: Tczew
Wysłany: Czw Cze 21, 2018 17:04   

taaaa hahaha :D te filmiki dają dużo , można zerknąć co się zrobiło źle i co można poprawić, wyeliminować ;)
dodatkowo muszę zmienić shift-lighta bo diody, które zamontowałem przed licznikiem sa niewidoczne w słońcu ... znaczy, jak się na nie patrzy ale ciężko jechać całą ćwiarę wpatrując się w licznik :wink:
_________________
 
 
 
Dawid
Maniak Resoraków



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 146
Skąd: Starogard
Wysłany: Pią Cze 22, 2018 23:17   

Ciekawie się ogląda filmiki z wewnątrz. Gratuluję osiągniętego wyniku.
Prędkość na mecie osiągasz mega jak na tą moc samochodu;
Patrząc na starty, to czy masz możliwość wstawienia szerszych opon, dla osiągnięcia lepszej przyczepności na starcie?
Czy to by się wiązało z większymi przeróbkami?
_________________
BMW 523iA
 
 
kuki
Kierowca kat. A


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2016
Posty: 186
Skąd: Tczew
Wysłany: Sob Cze 23, 2018 11:45   

dziękuję ;)
prędkości rzędu 190-195km/h

opony.. można wstawić i 225 ... tylko tak .. ja śmigam w streecie więc nie mogą to być typowe sliki ( do tych chyba musiałbym wycinać nadkola ;) ) można kupić jak wspominałem r888 w szerszym rozmiarze ale to też kupa monet... idąc dalej.. szersza opona , mniej powietrza = większy opór toczenia i tak dalej... doładowanym fwd na streetowej oponie baaardzo ciężko zejść poniżej 2 sekund 60FT .. więc moje 2,1 to bardzo dobry wynik biorąc pod uwagę że opona to 195R15 ;)
_________________
 
 
 
aerofrost
Jestem Nowy

Dołączył: 18 Cze 2018
Posty: 7
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon Cze 25, 2018 19:58   

o nawet się na filmie załapałem :razz:
 
 
kuki
Kierowca kat. A


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2016
Posty: 186
Skąd: Tczew
Wysłany: Wto Cze 26, 2018 10:43   

to Twój Saab z którym się ganiałem ?
_________________
 
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Wto Cze 26, 2018 11:56   

To w sumie ile jest mocy?
Bartek Kadettem robił 12.1s na 418ps przy 2.0 i chińczyku od K64.
 
 
 
kuki
Kierowca kat. A


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2016
Posty: 186
Skąd: Tczew
Wysłany: Wto Cze 26, 2018 13:30   

Lincoln napisał/a:
To w sumie ile jest mocy?
Bartek Kadettem robił 12.1s na 418ps przy 2.0 i chińczyku od K64.

400 z małym haczykiem,
tak zgadza się, on ma chyba życiówkę 12,1 ale wypruty. Kamil mazdą na setupie 400 koni zrobił 11,9 też "bez balastu"... dużo takich przykładów. Ja bardziej szukam odniesienia wśród honda co do czasów. U mnie miło byłoby ...i tu nie ma sensu się wywodzić co jak itp bo zaraz będzie się ktoś do***rdalał że się tłumacze :lol: ... po prostu nie mam na to funduszy. Zmieniły się priorytety i oram setup jaki mam.. jak to mówią jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.
_________________
Ostatnio zmieniony przez kuki Wto Cze 26, 2018 13:32, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
aerofrost
Jestem Nowy

Dołączył: 18 Cze 2018
Posty: 7
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro Lip 04, 2018 20:43   

kuki, tak mój :smile:
 
 
kuki
Kierowca kat. A


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2016
Posty: 186
Skąd: Tczew
Wysłany: Czw Wrz 06, 2018 11:42   

UPPP :)

w niedziele odwiedziłem Olsztyn - KING OF POLAND V Runda.
Rok temu w Olsztynie trakcja siadła słabo wiec nie napalałem się na nic przyzwoitego.. 12.8 byłoby ok ... Okazało się inaczej... trakcja tego dnia była, czasy też przyzwoite bo najlepszy to 12.56 a najgorszy 12.7X. Głównie chodziło mi o wyeliminowanie błędów z Piły, które dostrzegłem na filmikach i w logach EMU. Udało się.. jak się człowiek skupi i będzie sobie powtarzał to widać że można. Jestem z tego wypadu naprawdę zadowolony, a to dlatego że nie zacząłem od 13 sekund schodząc w dół, tylko wszystko było na równym poziomie. Można powiedzieć że były to najlepsze/najrówniejsze moje zawody na przełomie roku z czego jestem bardzo zadowolony.
Lipa jest taka, fotokomórka nie zmierzyła mi drugiego przejazdu gdzie 60FT - 2,1 , 1/8 mili to mój rekord 8.24 i tam ............ na mecie......... mogło.... być............. naprawdę ... MOCNE ZASKOCZENIE... no ale złośliwość rzeczy martwych czasem ma to do siebie... powalczymy o taki wynik przy najbliższej okazji w Pile.

W kwali z 3(?) czasem dostałem się do półfinałów... Tam walka z Patryk i jego Lanos Turbo by nadol ... mega równy pojedynek. LUBIE TO :D wyjście z linii startu oboje na poziomie emeryta i walka, na linię mety wpadam jako pierwszy i finał... Tam czekał Paweł i jego monstrum. Mimo dobrego startu wynik raczej był z góry przesądzony i tak oto kończymy zawody z B.DOBRYM II MIEJSCEM !

Sezon "ćwiartkowy" zakończę zawodami IV runda Fmic.pl Grand Prix Polski 1/4 mili PIŁA .

dodatkowo - dzięki Bartosz za wspólny wypad !

FOTO:







FILMY
Kwali ->
https://www.youtube.com/w...745Zg6NWfg&t=1s

Półfinał ->
https://www.youtube.com/watch?v=EehFto1K-js
_________________
 
 
 
MICHAŁ
Mistrz Kierownicy
OPEL



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 2348
Skąd: okolice Gtc
Wysłany: Czw Wrz 06, 2018 12:48   

Gratuluję wyniku .
_________________
kompleksowe usługi hydrauliczne.kotłownie gazowe ,olejowe,weglowe , instalacjie gazowe.instalacjie grzewcze .
 
 
 
Mały
Kierowca kat. B
mk3 gti


Dołączył: 10 Mar 2014
Posty: 287
Skąd: starogard gdanski
Wysłany: Czw Wrz 06, 2018 21:00   

Gratki 😁
 
 
EDI
Mistrz Kierownicy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2376
Skąd: się biorą czopki
Wysłany: Pon Wrz 10, 2018 00:25   

Pudła nie było w Pile ale chyba czas bardziej cieszy co ?
Graty panie jest petarda
 
 
kuki
Kierowca kat. A


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2016
Posty: 186
Skąd: Tczew
Wysłany: Śro Wrz 12, 2018 13:17   

dzięki chłopaki, tak teraz w Pile pudła nie było, brak podziału na napędy robi swoje... ale ja tam jechałem po czas a nie po pudło ;)

No to jak już Adrian wywołałeś to mała relacja :

jak to rzekł mawiać Juras " ŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO" - tak można podsumować wyjazd na IV runda Fmic.pl Grand Prix Polski 1/4 mili PIŁA !

Przyjechałem mocno niewyspany, rozładunek, zmiana "obuwia", odprawa zawodników i .... i najlepiej poszedłbym spać ... no ale... do dzieła...KAŁABANGA ;)
Pierwszy przejazd, NIE NO CHYBA ŚREDNIO , odpalam wyniki On-line i ... 12.38 ! łoooooo kufffa ZYCIÓWKA, pięknie, w końcu udało się to co powinna pokazać fotokomórka w Olsztynie - strzeliła focha ;) na King Of Poland . Szybkie przeliczenia i przecież do TOP10 klasy street FWD w Polsce brakuje 0.05 sekundy. Było o co walczyć.
Drugi przejazd 12.40 - super bo jest powtarzalność !
Trzeci przejazd i znowu 12.38. Nie no trzeba coś poprawić bo inaczej się nie da.. zmiana ciśnienia w oponach, zmiana z procedurą i kolejka do czwartego przejazdu, międzyczasie pogaducha z kolegą, który był w tej samej klasie i okazuje się że w swoim przejeździe pojechał 12.05 i jak ja miał ochotę na TOP10, i z tym czasem mu się udaje. Co za tym idzie, dziesiąty czas spada z listy i dziewiąty staje się dziesiątym z czasem 12.27. No i trudno, nie do zrobienia. Przychodzi kolej na czwarty przejazd. 12.33 ! Kolejna życiówka tego dnia ! Gdyby nie kolega wcześniej ten czas dałby mi 10 miejsce na liście... no ale .. czas kwali zbliżał się ku końcowi, postanowiłem jeszcze trochę upuścić ciśnienia w kołach + procedura bo nadal nie do końca byłem zadowolony z czasu na 1/8 mili.
Piąty przejazd, rywal dokoksowane RS3... przejazd według odczucia siadł b.dobrze, na powrocie odpalam wyniki on line, chwila cierpliwości i .... ŁOOOOOOOOOOO KU**A! Mam to ... 12.141 ! EUFORIA ! Zjeżdżam już na parking i kończę zawody ! Jaram się strasznie ! Ten czas kwalifikuje mnie do TOP10, a dokładniej na ósmej pozycji. Na imprezie zajmuję 5 miejsce w klasie.

Paru z was wie że TOP10 polskiego Street FWD było celem na rok 2019. W tym roku były to moje drugie zawody. Miałem sporo czasu by uporać się z problemami roku 2017, wyeliminować błędy, które popełniałem i ... i już w Olsztynie było widać tego efekty, a w Pile .. no .. no stało się ! ;)

Filmiki wrzucę na dniach ale dzisiaj najszybszy przejazd w moim wykonaniu ! ;)

Link do filmu | OGLĄDAĆ DO KOŃCA ;) -> https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be

Chciałbym podziękować TekkenFan, Dawidowi od Corsa Geco, Szefo Performance , Kuba, Edi, Sawczen, za kibicowanie podczas imprezy !

Jednocześnie wielkie podziękowania dla tych co dołożyli swoją cegiełkę do tego wyniku w postaci spawania, malowania, użyczania laptopów, dokręcania , odkręcania czy innej pomocy ! Dla mojej żony że lepiej lub gorzej znosi moje garażowe eskapady.

DZIĘKUJĘ !

Foto:





Trochę słabo wycyrklowałem ilość paliwa, tyle mi zostało zbędnych kilogramów po zawodach :D
_________________
Ostatnio zmieniony przez kuki Śro Wrz 12, 2018 13:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Śro Wrz 12, 2018 16:10   

Relanium już wziąłeś :razz:
Graty udanego wyjazdu, szkoda że Ediemu nie podpasowal zmieniony termin, bo była fajna ekipa i każdy by dobry czas zrobił :grin:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13