autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Powrót do żywych czyli wybór auta do zabawy i nietylko
Autor Wiadomość
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Pią Wrz 09, 2016 13:13   Powrót do żywych czyli wybór auta do zabawy i nietylko

Siema jak wiecie lub też nie od długiego czasu nie mam zbytnio czhm wozić mojej dupy i nie chodzi mi o przemieszczanie się z A do B tylko o jazdę jak za dawnych lat , obecnie mam MG ZS180 niby limitowana edycja niby 2,5 v6 i lekka buda jednak dla mnie to nie to i chyba będę musiał zerwać związek z MG na rzecz czegoś z większym jajem pod maską bądź może lepszych osiągach

Zależy mi na aucie typu sleeper czyli wilk w owczej skórze nie mam wymagań co do zasilania może byc pb on czy lpg a nawet no2 a co tam :)

Mimo iż siedzę czesto na portalach aukcyjnych mało tam tego typu aut niestety

Znalazłem fajnego lanosa ( o ile lanos może być fajny ) z silnikiem x30xe na osprzecie od 2,5 nie wism co w języku fanów opli to oznacza ale podobno ma 190km czyli mniej jak seria ale chyba można by coś z tego ulepic ogolnie kasa nie duża a auto takie "inne" chociaż wolał bym corse z tym silnikiem bo lanos waży tonę

Co sądzicie o tym pomyśle ?? Może macie jakieś propozycje mi się nie pali mam czas tylko jedynie co to musi być to auto do 10tys pln.
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Wrz 09, 2016 13:41   

Kędzior napisał/a:
Znalazłem fajnego lanosa ( o ile lanos może być fajny ) z silnikiem x30xe na osprzecie od 2,5 nie wism co w języku fanów opli to oznacza ale podobno ma 190km czyli mniej jak seria ale chyba można by coś z tego ulepic ogolnie kasa nie duża a auto takie "inne" chociaż wolał bym corse z tym silnikiem bo lanos waży tonę


na GP Wilcze były kiedyś dwa Lanosy i dwa były mega szybkie, mój Fiat za nimi nie dał rady :)

Ogólnie o był by sleper jak nic :) wiesz potem ktoś jadący BMW z mitycznym silnikiem 2,8 musiałby na forum napisać objechał mnie Lanos :) to aniołom w niebie puściły by zwieracze i spadł by na nas gó......ny deszcz :) (Chłopaki nie płaczą)
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Marynarz
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 1161
Skąd: Z kątowni
Wysłany: Pią Wrz 09, 2016 15:06   

Kędzior napisał/a:
Znalazłem fajnego lanosa ( o ile lanos może być fajny ) z silnikiem x30xe na osprzecie od 2,5
osprzęt z jakieś złomegi 3.0 i przypuszczam że wynik poprawił by się o jakieś 20 koni bo skoro przy osprzecie 2.5 ma 190 km to całkiem zdrowy motor
 
 
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Pią Wrz 09, 2016 16:36   

Krzysztof, hehe dobrze to ująłeś ;)

Marynarz, czyli słaby wynik to wina osprzętu tak ? zastanawia mnie tylko czemu zrobili to na 2,5 a nie dali od razu osprzętu z 3,0
 
 
Karol
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3344
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Wrz 09, 2016 16:48   

Kędzior napisał/a:
Krzysztof, hehe dobrze to ująłeś ;)

Marynarz, czyli słaby wynik to wina osprzętu tak ? zastanawia mnie tylko czemu zrobili to na 2,5 a nie dali od razu osprzętu z 3,0


Może wcześniej siedziało tam 2.5 i to właśnie może być przyczyna. Zadzwoń, popytaj ;) Na naszym forum jest sporo ludzi, którzy mają pojęcie o silnikach Opla w układzie "V", także nie ma co się obawiać zakupu.
 
 
 
Marynarz
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 1161
Skąd: Z kątowni
Wysłany: Pią Wrz 09, 2016 20:04   

Boni najlepiej gdyby na silniku były Alu pokrywy bo dopóki u mnie ich nie było to mogłem już je uszczelniać z zamkniętymi Oczami średnio co 2 tygodnie 😂
 
 
Barley
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1668
Skąd: Skórcz
Wysłany: Pią Wrz 09, 2016 22:38   

W tym lanosie jest ten problem co ja mam. Silnik jest 3.0, sterownik i wiązka z 2,5. Mi też pokazało 190 kucy na hamowni.
_________________
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno”
 
 
 
arti
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 683
Skąd: z okolic
Wysłany: Pią Wrz 09, 2016 23:01   

Niezły byłby sliper :wink:
 
 
grzeszak
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 20 Lut 2014
Posty: 1368
Skąd: Tczew
Wysłany: Sob Wrz 10, 2016 00:19   

Przesiadka z BMW na Lanosa :) może być ciekawie. Na pewno w tym koreańskim wynalazku nikt nie spodziewa się takiej mocy. Pogadaj z Lincolnem z czym to się je.
 
 
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Sob Wrz 10, 2016 00:42   

Barley, czyli że lipa ??
 
 
Barley
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1668
Skąd: Skórcz
Wysłany: Sob Wrz 10, 2016 00:53   

potrzebna wiązka z x30xe i będzie git
_________________
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno”
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11