autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy da się zbudować 14 sto sekundowe auto RWD za 10 tyś
Autor Wiadomość
grzeszak
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 20 Lut 2014
Posty: 1368
Skąd: Tczew
Wysłany: Pon Paź 31, 2016 20:47   

tom napisał/a:
Wystawiaj za 50tys wszyscy tak robią :-D


Tak, zgadza się, ale mi chodzi bardziej o realną wartość auta oraz o realną, możliwą cenę do uzyskania.
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Paź 31, 2016 22:26   

tom napisał/a:
Ale teraz zaje...... Cenę :-D
Promocja?? :-D


wcześniej było 16200 uważałeś że drogo teraz zszedłem z ceny raptem 1300 pln i uważasz, że cena super ?????

Toż to tylko 1300 pln, o co chodzi ????

Skoro tyle bicia piany było i 1300 pln to trzeba było od razu napisać :)
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
tom
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 674
Skąd: z miasta
Wysłany: Pon Paź 31, 2016 22:33   

Ja nigdzie nienapisalem że drogo :-D
Tylko ze za 16200zł ciężko kupić coś szybszego
Czytaj ze zrozumieniem
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Paź 31, 2016 22:54   

tom napisał/a:
Czytaj ze zrozumieniem


jesteś już drugą osobą coi mi tak napisała :)

To wy piszcie ze zrozumieniem :P
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Wto Lis 01, 2016 01:16   

grzeszak, e46 polift 2,0d w kombi i ładnym srodkiem realnie wystawił bym za 22 a za 20 oddal bo potem robi się ciasno z 330d poliftowe które mają jeszcze większe branie ;)
 
 
grzeszak
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 20 Lut 2014
Posty: 1368
Skąd: Tczew
Wysłany: Wto Lis 01, 2016 13:07   

Kędzior napisał/a:
grzeszak, e46 polift 2,0d w kombi i ładnym srodkiem realnie wystawił bym za 22 a za 20 oddal bo potem robi się ciasno z 330d poliftowe które mają jeszcze większe branie ;)


No to mnie trochę zaskoczyłeś. Myślałem o wystawieniu za 12, a oddaniu za 10 :)
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Lis 01, 2016 23:17   

po zejściu z ceny można powiedzieć, że dzisiaj teraz siedzę i odpisuję na maila, wydawało mi się, że opisałem już wszystko a jednak nie :)
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Śro Lis 02, 2016 01:57   

Krzysztof, a widzisz jednak zadziałało ;)
grzeszak, o nie żartuj przecież masz polifta z pieknym wnętrzem i mocnym piecem wydaje mi się że tyle powinieneś wołać a czy by się sprzedał to zależy, patrząc na 320d po 13 14 i 15tys myślę że tak ;)
Ostatnio zmieniony przez Kędzior Śro Lis 02, 2016 01:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Lis 02, 2016 10:57   

Kędzior napisał/a:
Krzysztof, a widzisz jednak zadziałało


wg Twoich obliczeń nie powinno zadziałać, przecież napisałeś, że za 10 tyś można zbudować takie auto ja zszedłem do kwoty w okolice 15 tyś,
Wiesz przecież jak by ktoś dzwonił to bym i tak zszedł z ceny a tak odpisuję, że cena ostateczna.

Raczej też zakładam, że auto sprzeda się najszybciej z początkiem wiosny, a jak tak będzie to i tak raczej cenę podniosę.

Cena promocyjna jest na zimę.

Kędzior swoją drogą musimy się zgadać Ty będziesz mi budował takie auta a ja będę je sprzedawał :)
Czyli budowa 10 tyś + 2 tyś dla Ciebie za fatygę :) jak się sprzeda za 14 tyś to dla mnie też zostaje 2 tyś.
Całkiem dobry biznes. A jak się uda sprzedać drożej to mamy po więcej :)

Co ty na to ?
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Śro Lis 02, 2016 11:02, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Śro Lis 02, 2016 17:35   

Krzysztof, mam zaplecze ale niestety moja wiedza lub inaczej praktyka w przekładce może nie wystarczyć ;) taki swap zrobiony moimi rękoma trwał by zapewne dłużej ale myślę że zmieścił bym się w tej kwocie :)

widzę że nie dowierzasz że można to zrobić ;p powiem Ci że dobrze że jest sporo osób a raczej większość która przy aucie za wiele zrobić nie potrafi i to właśnie dla takich osób są takie gotowe projekty więc spokojnie ja nie mówiłem że nie sprzedaż tylko że można taniej zrobić samemu jak ktoś ma wiedze czas i wolny warsztat ;) więc nie obrażaj się ;p życzę Ci żebyś sprzedał go jak najszybciej i za jak największą sumę co by starczyło na jeszcze mocniejsze czy szybsze auto na nowy sezon :)
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Lis 02, 2016 19:35   

Kędzior napisał/a:
więc nie obrażaj się

spokojnie jak niby mam się obrazić skoro prowadzimy dyskusję ja bronię swojej tezy TY swojej, przecież tak się lepiej gada ja są jakieś odmienne poglądy. Wiesz wielu od razu właśnie się obrazi i koniec dyskusji. Ja tylko nie toleruję obrażania innych reszta dozwolona.

Kędzior napisał/a:
widzę że nie dowierzasz że można to zrobić

dlaczego aż tak uwierzyłem, że chcę Ci zlecić projekt :)
Kędzior napisał/a:
powiem Ci że dobrze że jest sporo osób a raczej większość która przy aucie za wiele zrobić nie potrafi i to właśnie dla takich osób są takie gotowe projekty więc spokojnie ja nie mówiłem że nie sprzedaż tylko że można taniej zrobić samemu jak ktoś ma wiedze czas i wolny warsztat

tą wiedzę ktoś wycenił na 2000 pln więc nawet jak doliczymy do Twoich 10 tyś 2 tyś nadal mamy 12 a za 14-15 to raczej uda się sprzedać. Oczywiście trzeba potwierdzić osiągi samochodu inaczej mamy coś z silnikiem.

Ja zwyczajnie jestem przekonany, że nie da się tego zrobić za 10 tyś. bo u mnie silnik już siedział a wydałem około 10-12 tyś łącznie. Więc wg Twojej teorii powinienem mieć już drugiego Compacta :)
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Śro Lis 02, 2016 20:15   

Kurde gdybym miał wolny hajs to udowodnił bym ci to bo mnie części wyjdą dużo taniej ale niestety nie mam kasy ani czasu obecnie motoryzacja poza pracą zeszła u mnie na dalszy tor ; (
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Śro Lis 02, 2016 20:18   

Kupcie corsę b Gsi , dorzuccie nitro i już będzie zapitalac, a koszt nie przekroczy pewnie dziesięć kafli ;)
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
Ostatnio zmieniony przez OSKA Śro Lis 02, 2016 20:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
grzeszak
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 20 Lut 2014
Posty: 1368
Skąd: Tczew
Wysłany: Śro Lis 02, 2016 22:16   

Kędzior napisał/a:
Kurde gdybym miał wolny hajs to udowodnił bym ci to bo mnie części wyjdą dużo taniej ale niestety nie mam kasy ani czasu obecnie motoryzacja poza pracą zeszła u mnie na dalszy tor ; (


Tylko, że Ty masz dostęp do używanych części w cenach hurtowych, każda pierdoła na miejscu, możesz przypasować, zamienić, oddać, zakombinować. Normalnie takie rzeczy słono kosztują. Zawsze gotowy projekt będzie tańszy, niż zbudowanie go od podstaw. Nikt nie liczy wypalonej benzyny, wypitych piw, testów, hamowni, itp.
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Lis 03, 2016 01:31   

Kędzior napisał/a:
Kurde gdybym miał wolny hajs to udowodnił bym ci to bo mnie części wyjdą dużo taniej ale niestety nie mam kasy ani czasu obecnie motoryzacja poza pracą zeszła u mnie na dalszy tor ; (


czyli wysunąłeś teorię której nie możesz obronić, a ja mam z kolei samych eksploatacyjnych rzeczy na około 10 tyś więc pytanie na co je wydałem skoro compact powinien cały tyle kosztować.

Możesz być pewien, że prosto się wszystko wylicza a w między czasie wychodzi

grzeszak napisał/a:
każda pierdoła na miejscu, możesz przypasować, zamienić, oddać, zakombinować. Normalnie takie rzeczy słono kosztują. Zawsze gotowy projekt będzie tańszy, niż zbudowanie go od podstaw. Nikt nie liczy wypalonej benzyny, wypitych piw, testów, hamowni, itp.


nawet jak nie kupisz w hurcie tylko normalnie to co za różnica.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13