autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Krzysztof
Czw Sty 26, 2017 20:46
Przegląd Auto Elite

Najlepszy z najlepszych MAJ 2018
Mercedes CLK 55 AMG W208 by Krzysztof
27%
 27%  [ 5 ]
BMW E36 R6 - Tomix
0%
 0%  [ 0 ]
Audi B3 by arti
22%
 22%  [ 4 ]
Huragan coupe monster
16%
 16%  [ 3 ]
BMW M5 - Lincoln
33%
 33%  [ 6 ]
Biały turas by Kosa
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 10
Wszystkich Głosów: 18

Autor Wiadomość
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Paź 06, 2017 01:34   

Jaca! napisał/a:
Krzychu nie rób z siebie ofiary, ja już nie ogarniam całego tego zamieszania. Nie lepiej spotkać się przy piwie i pogadać? Nie siej fermentu, że jak ktoś sobie zaglosował na AMG to zaraz fałszywy i nie jest kolegą. Wyluzujmy :D

Moje auto w tym roku dwa razy na spocie było i ch... bo trza znów motor wyciągać i do wiosny sobie postoi i pewno już nie będzie elite, nie będzie niczego :D


weź przestań z tekstami o jakiś ofiarach, nie wiem o co Ci chodzi.

AMG już dawno wywaliłem z Elite i nie beczę z tego powodu. Ja po prostu liczyłem na pewnego rodzaju wsparcie od kilku osób a tego nie dostałem. OK każdy żyje wg swoich zasad.

Wiadomo, że nie chcę by ktoś naginał swoje żelazne zasady dla mnie, życie wg jakiś zasad to świętość.

A fałszywa osoba to taka co gada ze mną normalnie miło sympatycznie jak coś chce a za plecami fiu fiu :) przypadkiem się dowiedziałem, o pewnych sprawach. Nie mam też pretensji jestem normalny. Uczę się jednak na błędach to wszystko.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Pią Paź 06, 2017 08:49   

grzeszak napisał/a:
EDI napisał/a:
Nie ma co się spinać :D mnie też obgadują że wysoki przystojny i wesoły chłopak ale mam to gdzieś :D


Bierz połowę tego co łykasz :)


albo się podziel :mrgreen:
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
EDI
Mistrz Kierownicy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2376
Skąd: się biorą czopki
Wysłany: Pią Paź 06, 2017 10:15   

cimar napisał/a:
grzeszak napisał/a:
EDI napisał/a:
Nie ma co się spinać :D mnie też obgadują że wysoki przystojny i wesoły chłopak ale mam to gdzieś :D


Bierz połowę tego co łykasz :)


albo się podziel :mrgreen:

Nie znam pana :D
 
 
Marynarz
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 1161
Skąd: Z kątowni
Wysłany: Pią Paź 06, 2017 14:22   

EDI napisał/a:
cimar napisał/a:
grzeszak napisał/a:
EDI napisał/a:
Nie ma co się spinać :D mnie też obgadują że wysoki przystojny i wesoły chłopak ale mam to gdzieś :D


Bierz połowę tego co łykasz :)


albo się podziel :mrgreen:

Nie znam pana :D

Jest jeszcze opcja bierz dwa razy więcej bo obecna dawka nie pomaga 😂
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Pią Paź 06, 2017 19:35   

EDI napisał/a:
cimar napisał/a:
grzeszak napisał/a:
EDI napisał/a:
Nie ma co się spinać :D mnie też obgadują że wysoki przystojny i wesoły chłopak ale mam to gdzieś :D


Bierz połowę tego co łykasz :)


albo się podziel :mrgreen:

Nie znam pana :D

No jak mieszkasz w Anglii to nie ma się co dziwić 😀
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
EDI
Mistrz Kierownicy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2376
Skąd: się biorą czopki
Wysłany: Pią Paź 06, 2017 20:45   

cimar napisał/a:
EDI napisał/a:
cimar napisał/a:
grzeszak napisał/a:
EDI napisał/a:
Nie ma co się spinać :D mnie też obgadują że wysoki przystojny i wesoły chłopak ale mam to gdzieś :D


Bierz połowę tego co łykasz :)


albo się podziel :mrgreen:

Nie znam pana :D

No jak mieszkasz w Anglii to nie ma się co dziwić 😀

Ja znam ino ślimaka :D
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Paź 06, 2017 22:24   

ankieta zakończona,

zostają bmw i audi sama najwyższa półka :)

mam nadzieję, że chłopaki pojawicie sie teraz na jakimś spocie co by można furki oblukać.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Pią Paź 06, 2017 22:54   

..i po co cały ten kwas i gównoburza w miejskim szalecie? rzadziej ostatnio wchodzę na forum bo i obowiązków przebyło.. :roll: i w tygodniu zaczepił mnie w robocie Mały i pytał mnie się co o tej posranej ankiecie myśle.. co myślę o dziale.. odpowiadam tak samo zanim ten dział powstał.. że to całkowicie niezgodne z pierwotną ideą i tyle.. zdania nie zmieniłem..

mamy na forum demokrację.. taką teraz modną kaczo-demokrację.. mała społeczność.. każdy każdego inwigiluje i naprowadza na właściwą drogę.. OK.. róbta jak chceta.. w tych elitowych ankietach praktycznie zawsze nie biorę udziału.. bo i po co.. ale dziś, żeby nikt nie musiał się domyślać, oddałem 3 głosy, a czemu nie! namówiłem nawet domowników do udziału.. bo to wielki dzień.. pseudodemokracji :razz:

moje typy:

- Audi 80 - bo to auto jest jak na razie brzydkie i ma jakąś dziwną ekoligiczną funkcję odłączania cylindrów - jak Arti to zmieni - będę na TAK

- BMW E30 318i - bo ma ohydną, niezałataną dziurę w progu i Kosa ostatnio stwierdził że jest nie godzien tego "eksluzywnego" działu (sic!)

- Lancia - bo.. i tu muszę przyznać że zrobiłem to dla jaj.. sorry Jaca.. pewno sie kur... obrazisz jak admin.. :-P pojawiło się tyle pretendentów do Eliteexitu.. a Tobie zabrakło jednego głosu.. :twisted: - a po drugie Twoja AR w dieslu mi sie bardziej podoba.. :mrgreen:
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Tomix
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1933
Skąd: Pączewo
Wysłany: Sob Paź 07, 2017 12:11   

Jestem za tym by zrobić kolejna ankietę za usunięciem tego działu. Ja wiem ze statystyki się podnoszą bo co miesiąc jakieś głosowania kto ma być kogo usunąć. Ale przez to jak widać robią się niepotrzebne kłótnie. Poza tym nie kumam wczoraj tylko Mercedes miał 8 głosów dziś nagle wychodzi na to że 6 aut musi odpaśc masakra.
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Paź 07, 2017 12:21   

po prostu moje auta wzbudzają najwięcej emocji :) jak to auta sportowe :)

Skoro dział jest kontrowersyjny to na pewno zostaje bo nie będziemy tu tworzyć klubu ludzi głaskających się po głowie.
Co do głosowania to widocznie raptem 3 czy 4 osoby zagłosowały dokładnie wczoraj przy tak licznym klubie to chyba nic zadziwiającego.

Tomix, a skoro Twoje auto zostało docenione to w końcu byś nim przyjechał, :D
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Jaca!
Kierowca Rajdowy
Manufaktura Italia



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Gru 2011
Posty: 1506
Skąd: Siwiałka
Wysłany: Sob Paź 07, 2017 16:22   

Teraz to już jakiś kabaret się robi. p******e, tak p******e te całe elite bo to tylko grupa wzajemnej adoracji, a głosowania to jakiś żart. Wczoraj ankiety już nie było, nagle 3 auta dostają po 3 głosy i wypadają z działu.

DLA DOBRA FORUM USUNCIE TEN DZIAŁ BO SAMOWOLKA ADMINÓW ZRAŻA INNYCH UŻYTKOWNIKÓW DO JAKIEJKOLWIEK AKTYWNOŚCI... Dziękuję za uwagę. To był mój ostatni udział w jakiejkolwiek ankiecie.
.
_________________
Forza Italia!
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Paź 07, 2017 16:37   

Jaca!, wyluzuj nie bierz tego tak do siebie po co ta spina 😀😀😀😀😀😀😀 uwazasz ze 3 osoby to tak wiele 😀
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
grzeszak
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 20 Lut 2014
Posty: 1368
Skąd: Tczew
Wysłany: Sob Paź 07, 2017 18:25   

Jaca! napisał/a:
Teraz to już jakiś kabaret się robi. p******e, tak p******e te całe elite bo to tylko grupa wzajemnej adoracji, a głosowania to jakiś żart. Wczoraj ankiety już nie było, nagle 3 auta dostają po 3 głosy i wypadają z działu.

DLA DOBRA FORUM USUNCIE TEN DZIAŁ BO SAMOWOLKA ADMINÓW ZRAŻA INNYCH UŻYTKOWNIKÓW DO JAKIEJKOLWIEK AKTYWNOŚCI... Dziękuję za uwagę. To był mój ostatni udział w jakiejkolwiek ankiecie.
.


Życie Jacuś, życie :)
 
 
tom
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 674
Skąd: z miasta
Wysłany: Sob Paź 07, 2017 19:03   

Admin chodzi chyba jeszcze do gimbazy
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Paź 07, 2017 19:05   

tom napisał/a:
Admin chodzi chyba jeszcze do gimbazy


A po Polsku ??? O co Ci chodzi bo nawet slowa nie znam.

I dlaczego ponownie przytyk do mnie nie kumam cos ci zrobilem ??
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Sob Paź 07, 2017 19:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14