autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
W 2018 warto byłoby się wybrać większą grupą na tor
Autor Wiadomość
Lechu
Kierowca kat. B


Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 214
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Lis 20, 2017 23:58   

Cupra na ćwiartki się nie nadaje, chyba żebym na semi startował po rozgrzaniu to co innego :razz: ale suma sumarum auto było kupowane typowo pod torowe zmagania gdzie liczy się sprawność, zawieszenie i balans auta. Wiem że większość z forum nastawione jest na rolkę i ćwiartki ew, start z pod świateł ale każdy woli co innego i wie w czym jego auto jest dobre więc sami wiecie :cool:
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Lis 21, 2017 00:08   

Lechu, chyba nie do końca, na ćwierć mili ja jeżdżę bo to jedyny sport na jaki mnie stać, jak bym miał kasę na tor to pewnie, że bym zasuwał tylko brak mi na taką zabawę funduszy i strach przed rozbiciem auta.
A na forum nie wiem by ktoś by na cokolwiek nastawiony, robimy to co się da. Sam napisałeś wypad na tor to 300 pln wiesz trochę dużo. Za 250 można chyba wynająć na godzinkę.

Więc tak łatwo nie przyczepiaj łatek :P
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Wto Lis 21, 2017 00:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Lechu
Kierowca kat. B


Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 214
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Lis 21, 2017 00:34   

To wszystko zależy od toru... w Koszalinie miesiąc temu płaciłem za cały dzień 150 zł więc da się :razz: :razz: Fakt, faktem dojazd ale jako treningowy tor nadaje się...
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Lis 21, 2017 00:37   

Lechu napisał/a:
To wszystko zależy od toru... w Koszalinie miesiąc temu płaciłem za cały dzień 150 zł więc da się :razz: :razz: Fakt, faktem dojazd ale jako treningowy tor nadaje się...


nadal nie przyklejaj łatek, każdy robi to i ma to na co go stać,
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Lechu
Kierowca kat. B


Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 214
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Lis 21, 2017 00:44   

Dobra koniec tematu... ten kto będzie chciał to i tak pojedzie ale kto nie chce nie musi, tyle OT :razz:
 
 
domin
Maniak Resoraków


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 38
Skąd: starogard
Wysłany: Śro Lis 22, 2017 00:19   

ECHU masz racje, kazdy zna swoje auto i to do czego sluzy. Mój szrot nie nadaje sie na ten tor, za ciezki za duza turbo dziura, caly tor przejezdzam miedzy 1 bieg a drugi bieg, geometria zawieszenia musi byc ustawiona na ciasne wolne winkle itd.. Bylem tam 7 razy i nawet instruktorzy jezdzili moim autem :P (polecam autodrom bo jest super zabawa), ale tez polecam tor w Poznaniu, bo to jedyny w polsce normalnej homologowanej wielkosci tor. Tam auto duuuuzo lepiej sie spisywalo, chociaz brakuje poli w zawieszeniu. Caly dzien w Poznaniu 500zl od 7 rano do 17 w tym obiad. Niestety kazdy sport motorowy jest bardzo drogi, najtaniej jest cwiartka, a i tak swoje kosztuje i nie mowie tu o kosztach wstepu, tylko eksploatacja. W tej chwili auto sluzy tylko na co dzien,LPG :) Długa skrzynia z diesla 345km\h Licznik zamykam na 5 biegu potem wrzucam 6tke. Na koniec BOMBA Od dzisiaj nie mam prawo jazdy o godz 18.20 dostalem 5 punktow znowu od insigni. Mozecie sie zapytac ARTIEGO widzial mandat. Auto idzie do garazu, albo na zlom. musze innym szrotem jezdzic do egzaminu. Najlepsze jest to ze w czwartek na 17.00 w gdansku jestem zapisany na zbicie punktow. Poprostu super az zyc sie che. Tak sobie mysle ze zamkne tą moja bude i pojde do urzedu pracy po socjal i bede co dziennie piwo pod sklepem pil, bo pracowac widze sie nie oplaca.
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Lis 22, 2017 00:29   

domin napisał/a:
ECHU masz racje, kazdy zna swoje auto i to do czego sluzy

miało być Krzychu ? Bo to ja napisałem,
domin napisał/a:
Caly dzien w Poznaniu 500zl od 7 rano do 17 w tym obiad. Niestety kazdy sport motorowy jest bardzo drogi, najtaniej jest cwiartka, a i tak swoje kosztuje i nie mowie tu o kosztach wstepu, tylko eksploatacja

Mam kolegów z Poznania i tam sobie czasami pomykają, też twierdzą, że zabawa super :)
domin napisał/a:
Na koniec BOMBA Od dzisiaj nie mam prawo jazdy o godz 18.20 dostalem 5 punktow znowu od insigni

współczuję, na jak długo zabierają prawo jazdy, i jak to wygląda jak byś im ich nie dał, czy istnieje szansa pójść do Starosty bo to on te prawo jazdy zabiera i z nim pogadać, to taki kraj płacisz podatki to Cię uje....... masakra jakaś,
domin napisał/a:
Poprostu super az zyc sie che. Tak sobie mysle ze zamkne tą moja bude i pojde do urzedu pracy po socjal i bede co dziennie piwo pod sklepem pil, bo pracowac widze sie nie oplaca.


jutro Ci przejdzie, ostatecznie wolisz akcję niż powolne oczekiwanie na śmierć, działaj i się nie poddawaj.
Zorientuj jak wygląda sprawa tych samochodów bez prawa jazdy, i pogadaj ze Starostą czy tym co faktycznie to prawko zabiera.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
grzeszak
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 20 Lut 2014
Posty: 1368
Skąd: Tczew
Wysłany: Czw Lis 23, 2017 19:28   

Nie łam się Dominik, takie drobne niepowodzenie to nie powód do rezygnacji z planów czy marzeń. Picie browarka pod sklepem szybko by Ci się znudziło :) Jak coś to mogę przyjąć audiczkę do mojego garażu na czas Twojej absencji na drodze :)
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Czw Lis 23, 2017 20:03   

Cholera , mogli Cię lepiej za prędkość w terenie zabudowanym zatrzymać i zabrać prawko na 3 miechy..
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
Ostatnio zmieniony przez OSKA Czw Lis 23, 2017 20:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11