autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przekładka kierownicy z prawej strony na lewą,
Autor Wiadomość
Huragan
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1453
Skąd: Starogard
Wysłany: Nie Kwi 04, 2010 17:24   

a co zlodzieje maja do rejestracji anglikow bo ta wiadomosc raczej powinna ich zmartwic.Ceny spadna i nie bedzie sie oplacilo krasc -to tak jak z radyjkami samochodowymi -dzisiaj raczej kiepski pomysl a zarobek a kiedys to przeciez bylo normalne ze jak zostawiles radio w srodku to tak jak bys sam wyrzucil bo ci zaraz ukradli
_________________
ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA 504-074-873
huragan.sierrafan.pl
NAPEŁNIANIE KLIMATYZACJI (czyszczenie ukladu,wymiana oleju w układzie) 120PLN
 
 
 
wald30
Maniak Resoraków



Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 96
Skąd: GST GTC
Wysłany: Nie Kwi 04, 2010 17:52   

Huragan napisał/a:
a co zlodzieje maja do rejestracji anglikow bo ta wiadomosc raczej powinna ich zmartwic
[quote] A SKĄD CZĘŚCI NA PRZEKŁADKI ? NAJSZYBCIEJ UKRASC Z ULICY WZIASC CO POTRZEBA A RESZTE UTOPIC . I TAK WŁASNIE ROBIA. :roll:
_________________

 
 
Eurochip
Maniak Resoraków
Master of Power


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 49
Skąd: Starogard / Londyn
Wysłany: Nie Kwi 04, 2010 18:25   

[quote="wald30"]
Huragan napisał/a:
a co zlodzieje maja do rejestracji anglikow bo ta wiadomosc raczej powinna ich zmartwic
Cytat:
A SKĄD CZĘŚCI NA PRZEKŁADKI ? NAJSZYBCIEJ UKRASC Z ULICY WZIASC CO POTRZEBA A RESZTE UTOPIC . I TAK WŁASNIE ROBIA. :roll:


Ty chyba nie zrozumiales tematu. Rejstracja anglikow spowoduje ze bedzie mozna zarejstrowac auto z kierownica po prawej stronie i to jak juz spowoduje zmniejszenie kradziezy. Teraz gdy jedynym sposobem zarejstrowania jest przekladka to moze i ma minimalny wplyw na kradzieze. Czytac ludzie ze zrozumieniem !!!!
_________________
Profi Chiptuning, Hamownia 4x4, Indywidualne programy do Sportu i na ulice.Elektronika i Diagnostyka Samochodowa z wykorzystaniem oryginalnego sprzetu BMW OPPS, VAG VCDS, MERCEDES STAR DIAGNOSIS itp.
+44 7545250979
Ostatnio zmieniony przez Eurochip Nie Kwi 04, 2010 18:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
wald30
Maniak Resoraków



Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 96
Skąd: GST GTC
Wysłany: Nie Kwi 04, 2010 20:29   

Eurochip napisał/a:
Ty chyba nie zrozumiales tematu.
No fakt nie zrozumiałem do konca. Ale to i tak raczej nie przejdzie.BO TO NAJBARDZIEJ PORONIONY POMYSŁ. TO TAK JAK BY FACET MÓGŁ SIE ŻENIĆ Z FACETEM
_________________

 
 
Eurochip
Maniak Resoraków
Master of Power


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 49
Skąd: Starogard / Londyn
Wysłany: Nie Kwi 04, 2010 21:30   

wald30 napisał/a:
Eurochip napisał/a:
Ty chyba nie zrozumiales tematu.
No fakt nie zrozumiałem do konca. Ale to i tak raczej nie przejdzie.BO TO NAJBARDZIEJ PORONIONY POMYSŁ. TO TAK JAK BY FACET MÓGŁ SIE ŻENIĆ Z FACETEM


Zrozum ze poroniony to jest ten kraj. W calej europie mozna rejstrowac auta z kierownica po stronie prawej lub lewej tylko wspaniala Polska ktora jest we wladaniu ksiezy i ludzi ktorzy probuja reszte kasy jaka jeszcze mamy wyciagnac zawsze probuje tylko utrudniac zycie normalnym ludziom. Ludzie mamy 21 wiek a co niektorzy zostali w 20 a moze i jeszcze dalej. Moze bryczki i konie sobie kupcie mysle ze bedzie to najlepsze rozwiazanie.
_________________
Profi Chiptuning, Hamownia 4x4, Indywidualne programy do Sportu i na ulice.Elektronika i Diagnostyka Samochodowa z wykorzystaniem oryginalnego sprzetu BMW OPPS, VAG VCDS, MERCEDES STAR DIAGNOSIS itp.
+44 7545250979
 
 
 
M4R!O
Jestem Nowy

Dołączył: 02 Kwi 2010
Posty: 10
Wysłany: Nie Kwi 04, 2010 23:07   

Huragan ja tylko oświadczam że przerabianie anglika jest ingerencją w konstrukcje auta. Oczywiście są pojazdy które wymagają znikomych przeróbek ale większość wymaga cięcia ściany grodziowej (A6,B5,B5FL) co znacząco wpływa na stan techniczny auta. A co z boczkami w dzwiach ? Dobieranie ich koloru i zaślepkami itp. Co z dywanem ? Cięty w połowie pod fotelami aby nie podpadło. Co z elektrycznymi fotelami ? Co z dziurami po przedładce wycieraczek ? Co z lampami ? Po tym wszystkim całe złożone auto to jeden wielki składak. Domyślam sie że nawet osłony przeciwsłoneczne zostaja od angola a dla twojej wiadomości strony te różnią się chodźby instrukcją jak wyłączyć poduche. Jest wiele takich rzeczy które wpływają na stan techniczny auta. A to że jeździłeś przerobionym anglikem a nawet dwoma to mnie nie rusza bo ja TEŻ użytkowałem takie coś. Stąd też pytanie czemu dalej nimi nie jeździsz ? Bo jak się domyślam to masz normalnego LHD a nie angola.
 
 
Eurochip
Maniak Resoraków
Master of Power


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 49
Skąd: Starogard / Londyn
Wysłany: Nie Kwi 04, 2010 23:15   

Dla Twojej wiadomosci jezdze RHD a i napewno nie jedno jeszcze auto bede przerabial. Takie rzeczy jak dywany itp to sie wymienia i nie widze zadnego problemu. Przerabiasz dostawcze auta to pomysl sobie ze sa i osobowe gdzie nie ingerujesz w nadwozie. Zejdz na ziemie i otworz oczy !!! Malo widziales caly czas Ci mowie !!!
_________________
Profi Chiptuning, Hamownia 4x4, Indywidualne programy do Sportu i na ulice.Elektronika i Diagnostyka Samochodowa z wykorzystaniem oryginalnego sprzetu BMW OPPS, VAG VCDS, MERCEDES STAR DIAGNOSIS itp.
+44 7545250979
 
 
 
M4R!O
Jestem Nowy

Dołączył: 02 Kwi 2010
Posty: 10
Wysłany: Nie Kwi 04, 2010 23:50   

Eurochip nie do ciebie te pytanie tylko do drugiego kolego który jest za anglikami. A RHD jeździsz bo w UK jesteś niby dłużej niż ja tam byłem. Jestem też ciekaw czy jak juz wrócisz do kraju to też coś dla siebie przerobisz. Nie odpowiedziałes mi na jedno pytanie: większość aut to na handel było co ?
Na pewno każdy handlarz jak sprzedaje takiego złoma to zataja że auto jest rzeźbione w garażu. A ze zdaniem zejdz na ziemie i otwóż oczy to sobie daruj, bo za mocne słówka jak na taką główkie. ja cie nie obrażam tylko oświadczam jakie jest moje zdanie na temat anglików. A to że przerobiłes jakieś tam auta nie oznacza że jesteś mistrz itp. Domyślam się tez że te wszystkie vectry co po STG brykają to twoje stwory są. A jeśli chodzi jakie różnice techniczne są między autami LHD a RHD to raczej wiedza to projektanci a nie jacyś zwykli elektromechanicy lub blacharze.
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Kwi 05, 2010 00:12   

PANOWIE MOŻNA DYSKUTOWAĆ ALE SOBIE NIE WRZUCAJCIE NA WZAJEM
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Pon Kwi 05, 2010 00:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
granat1
Kierowca kat. A
??



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 168
Skąd: ze wsi
Wysłany: Pon Kwi 05, 2010 12:24   

panowie co do żezbienia aut z prawej na lewą wiem tyle za moj crx sie do tego na pewno nadaje bo ma grodzie przetłoczona ze bez jakichkolwiek cięć by się obeszło :smile: jak ktoś nie wieży to na spocie chętnie pokaże :razz: jeszcze dodam że jeżdżą po naszych drogach dużo dużo bardziej żezbione autka składane z kilku po dachowaniach lub konkretnych dzwonach :roll: więc wiem co jest gorsze...
 
 
 
Huragan
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1453
Skąd: Starogard
Wysłany: Pon Kwi 05, 2010 12:30   

M4R!O ile przerobiles osobówek? mysle ze zadnej ,dales przyklady aut z grupy vag i to na dodatek najgorzych-ale wez pod uwage ze juz w golf 4 czy octawia i nowej a6 nie musisz nic ciąć i spawac.Ne naruszasz nic.Co do oslon i boczkow to raczejsie kupuje taki komplet gdzie wymieniasz wszystkie takie detale,ale jak pisalem wczesniej jak ktos oszczedza przt przeróbce to pozniej tak ma.Przyznaj sie teraz ze wyiegłeś zadaleko w swoich przemysleniach. A po drugie jesli chodzi o scianę to i tak wole jezdzic dobrze przerobionym angolem niz autem po strzale ,bo to dopiero jest ingerencja.Zobacz sobie w testach zderzeniowych na zwolnionym tępie co dzieje sie z autem i wg mnie to ze potem blacharz nawet najlepszy to poskłada to nie znaczy jest dobrze.A ja jeżdżę fordem sierra i to mi pasuje -nie lubie audi i innych podobnych wynalazkow-najbardziej ze względów ekonomicznych,no i taczka-a ja musze miec rwd
_________________
ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA 504-074-873
huragan.sierrafan.pl
NAPEŁNIANIE KLIMATYZACJI (czyszczenie ukladu,wymiana oleju w układzie) 120PLN
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12