autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z odpaleniem mercedes
Autor Wiadomość
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Pią Lip 05, 2019 11:46   Problem z odpaleniem mercedes

Witam, czy moze mi ktoś pomóc szukam warsztatu konkretnego z normalnym podejściem i nie udających bogów którym trzeba płacić w złocie, problem jest taki ze mój merc zostaw wstawiony na warsztat na naprawę nieszczelności wydechu po tym zabiegu wyjechałem autem z warsztatu postawiłem przed bramą gdy chciałem jechać wkładam kluczyk wszystko ok chce odpalić a tu żadnej reakcji rozrusznik nie kręci... Wiec laweta i do elektryka mowi kluczyk ok więc zrobiony kluczyk i nic , potem moze pompa sbc czy jakoś tak, w co wątpię bo błąd moze być spowodowany urwaniem przewodu hamulcowego przez laweciarza i wyciekiem płynu, auto stoi ponad miesiąc ostatnio jadę patrzę stoi przed bramą otwarty!! Każdy moze sobie wejść wziąć co chce lub zniszczyć szok auto za 80tyś a stoi jak złom ... Prosze was o pomoc gdyż ręce mi opadaja już moze znacie dobrego fachowca do którego mogę zawieźć auto moze to być Starogard 3miasto czy Warszawa chce zeby bylo zrobione dobrze i nie potraktowane jak złom
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Lip 05, 2019 14:41   

Tu polecamy

Domin
Arti motoryzacja Mikołajscy

Do Huragan dla żartu możesz zadzwonić :grin: on mędrców nie robi


Zapomniałem o Blawat a ostatnio się nie odzywa to zapomniałem
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Pią Lip 05, 2019 14:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Pon Lip 08, 2019 20:42   

w starogardzie merca można spróbować u Jana ("ojciec" huragana ;-) )
ul. Edwarda Przanowskiego 4, 83-200 Starogard Gdański Telefon: 608 850 176

mozna też spróbować w Rajkowach k.Pelplina - aktualnie nie mam namiaru, moge podeslac jak dostane od znajomego
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12