autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Volvo S80 2.5T
Autor Wiadomość
MICHAŁ
Mistrz Kierownicy
OPEL



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 2348
Skąd: okolice Gtc
Wysłany: Śro Lut 03, 2021 23:58   Volvo S80 2.5T

A więc dziś zakupiłem Volvo S80
Rok produkcji 12.2007
Przebieg 205tys km.
Silnik. 2.5T benzyna
Skrzynia biegów . Automatyczna, napęd na przednie koła
Nadwozie. Sedan
Wyposażenie. Skóra jasna, grzane fotele przód tył, klimatyzacja dwustrefowa, czujnik deszczu i zmierzchu, szyby lusterka sterowane elektrycznie,,czujniki parkowania, halogeny przód, lampy xenon. Tylne lampy led. I pewnie wiele inny rzeczy o których jeszcze nie mam pojęcia. Zdjęcia dodam jutro jak pogoda pozwoli.
Po pierwszych kilometrach jestem miłe zaskoczony precyzją prowadzenia i wygoda. Bez porównania do mojego poprzedniego auta. W planach jest ale puki co nie koniecznie montaż lpg.ciemne szyby i lampy tył. Może też grill bez chromu.


. Umyłem dziś trochę to jakieś tam foty są.
_________________
kompleksowe usługi hydrauliczne.kotłownie gazowe ,olejowe,weglowe , instalacjie gazowe.instalacjie grzewcze .
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Sob Lut 06, 2021 13:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Lut 04, 2021 19:36   

byś jakieś zdjęcia wstawił, mogą być z modelkami :) samo auto widziałem tylko na innych fotkach muszę przyznać, ze to kawał samochodu w rozsądnej cenie. Podoba mi się. Bezawaryjności.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
MICHAŁ
Mistrz Kierownicy
OPEL



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 2348
Skąd: okolice Gtc
Wysłany: Pią Lut 05, 2021 16:17   

. Umyłem dziś trochę to jakieś tam foty są.
_________________
kompleksowe usługi hydrauliczne.kotłownie gazowe ,olejowe,weglowe , instalacjie gazowe.instalacjie grzewcze .
 
 
 
Barley
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1668
Skąd: Skórcz
Wysłany: Sob Lut 06, 2021 13:20   

Bardzo ciekawe i niepozorne auto
_________________
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno”
 
 
 
grzeszak
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 20 Lut 2014
Posty: 1368
Skąd: Tczew
Wysłany: Pon Lut 08, 2021 20:57   

Auto ładne, aleeeee...
Od paru miesięcy wożę dzieci do przedszkola i czasem gdzieś tam pojadę moim Volvo S80 I generacji, 2.9 benzyna, 204 konie.
Pali toto 17 benzyny na setkę, osiągi ma średnie, jakość wykonania i wykończenie wnętrza nijak się ma do BMW. Na pewno volvo to nie jest marka, którą kiedykolwiek jeszcze zakupię.
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Pon Lut 22, 2021 10:47   

grzeszak napisał/a:
Auto ładne, aleeeee...
Od paru miesięcy wożę dzieci do przedszkola i czasem gdzieś tam pojadę moim Volvo S80 I generacji, 2.9 benzyna, 204 konie.
Pali toto 17 benzyny na setkę, osiągi ma średnie, jakość wykonania i wykończenie wnętrza nijak się ma do BMW. Na pewno volvo to nie jest marka, którą kiedykolwiek jeszcze zakupię.


też mam do VOLVO coś, co nazywa się mieszane uczucia.. ale.. z doświadczenia wiem, że jak VOLVO jest w doładowanej benzynie to jedzie całkiem fajnie.. a wykonanie S80 IIgen jest znacznie lepsze niż I gena.. inna rzecz, że jakikolwiek "skandynawski wynalazek" jakoś sam z siebie zniechęca do dynamicznej jazdy.. one raczej zachęcają do leniwego toczenia się.. ;-) :-P
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Sob Lut 27, 2021 23:23   

S80 II gen mi się podoba, jeszcze jak ma pod maską więcej jak 4 gary na benzynę to już w ogóle bajka. Szerokości.
 
 
 
MICHAŁ
Mistrz Kierownicy
OPEL



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 2348
Skąd: okolice Gtc
Wysłany: Śro Mar 03, 2021 17:06   

Autko aktualnie nie mobilne zakład się instalacja podtlenku LPG. Długo się zastanawiałem nad montażem. Bo autko defakto nie pochłania jakiś wielkich ilości paliwa. Ale mimo wszystko montaż instalacji zwróci się po około roku.
_________________
kompleksowe usługi hydrauliczne.kotłownie gazowe ,olejowe,weglowe , instalacjie gazowe.instalacjie grzewcze .
 
 
 
Barley
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1668
Skąd: Skórcz
Wysłany: Pią Mar 05, 2021 00:25   

Ty montujesz, ja sie pozbylem. Nie mam milych wspomnien z gazem w tym silniku
_________________
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno”
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Mar 05, 2021 12:09   

Barley napisał/a:
Ty montujesz, ja sie pozbylem. Nie mam milych wspomnien z gazem w tym silniku
ogólnie lpg to najlepiej zakładać samemu jak się kupi już z instalacją to przeważnie auta mocno wyeksploatowane.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
MICHAŁ
Mistrz Kierownicy
OPEL



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 2348
Skąd: okolice Gtc
Wysłany: Pią Kwi 09, 2021 08:18   

Puki co Volvo sprawuje się dobrze. LPG również. Spalanie mam dość fajne w cyklu mieszanym nie wychodzi wyżej niż 14l na sto. Tryb autostradowy z mniej więcej dopuszczalna prędkością schodzi nawet do 12 l. Ale czy mamy magika co ogarnia Volvo elektronicznie. Chodzi o skasowanie adaptacji skrzyni biegów.poniewaz autem jeździła kobieta i wychodzi na to że nie dociskala gazu. I skrzynia teraz nie wie zbytnio co ma że sobą zrobić po kick down-ie. (Tak samo miałem w vc przed kasowaniem adaptacji)
_________________
kompleksowe usługi hydrauliczne.kotłownie gazowe ,olejowe,weglowe , instalacjie gazowe.instalacjie grzewcze .
 
 
 
Barley
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1668
Skąd: Skórcz
Wysłany: Pią Kwi 09, 2021 08:34   

Jesli chodzi o volvo to moge polecic znajmoego, ktory ogarnial mi silnik w STku
_________________
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno”
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Kwi 09, 2021 10:28   

MICHAŁ napisał/a:
Chodzi o skasowanie adaptacji skrzyni biegów.poniewaz autem jeździła kobieta i wychodzi na to że nie dociskala gazu
w mercu i murano po rozpięciu akumulatora się zerowało,
Barley napisał/a:
Jesli chodzi o volvo to moge polecic znajmoego, ktory ogarnial mi silnik w STku
podasz miejscowość dokładnie czy chodzi o teko niedaleko Skórcza Bolaszewo czy coś ? Bo znam dwóch niezadowolonych klientów.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Barley
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1668
Skąd: Skórcz
Wysłany: Pią Kwi 09, 2021 17:43   

Krzysztof napisał/a:
Barley napisał/a:
Jesli chodzi o volvo to moge polecic znajmoego, ktory ogarnial mi silnik w STku
podasz miejscowość dokładnie czy chodzi o teko niedaleko Skórcza Bolaszewo czy coś ? Bo znam dwóch niezadowolonych klientów.


Tak ten z Boraszewa. Ja tam nie narzekam na niego. Robil mi dwa auta zawsze szybko i za dobry pieniadz.
A co do niezadowolonych klientow to jeszcze niespotkalem mechanika ktorego by kazdy klient chwalil
_________________
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno”
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Kwi 09, 2021 21:42   

Barley napisał/a:
Tak ten z Boraszewa. Ja tam nie narzekam na niego. Robil mi dwa auta zawsze szybko i za dobry pieniadz.
mam dokładnie odwrotne doświadczenia :) drogo długo i i tak nie działało :)
Barley napisał/a:
A co do niezadowolonych klientow to jeszcze niespotkalem mechanika ktorego by kazdy klient chwalil
to wiadomo ogólnie nie ma nawet żadnych firm gdzie się niezadowolony klient trafi. Prawda taka, że błędy się zdarzają wszędzie po prostu pytanie jak ktoś podchodzi o reklamacji.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12