autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
CONPRESS- wszystkie byłe auta
Autor Wiadomość
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Czw Gru 08, 2011 00:00   

Conpress jaki masz zamiar z nowym nabytkiem ? :cool: silnik ma zajebiaszczy :o
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Czw Gru 08, 2011 00:00   

Conpress jaki masz zamiar z nowym nabytkiem ? :cool: silnik ma zajebiaszczy :o
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
KOSA
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 1706
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Sty 20, 2012 22:58   

Masz jakieś foto tych digitali z Senatora? Mega wypas w tamtych latach :shock:
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Sob Sty 21, 2012 13:02   

KOSA napisał/a:
Masz jakieś foto tych digitali z Senatora? Mega wypas w tamtych latach :shock:


gdzieś na dyskach mam.. mam też filmik z przyśpieszenia... chyba.. poszperam na dniach to wkleje..
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Nie Mar 18, 2012 13:25   

..tak tylko dla informacji - E30 M42B18 :arrow: po 5 latach obecności w naszym domu/garażu zmienił właściciela :sad:

ale z tego co mi wiadomo - będę go od czasu do czasu widywał :cool:
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Nie Mar 18, 2012 13:26   

najważniejsze że został w klubie :D
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Nie Mar 18, 2012 13:29   

cimar napisał/a:
najważniejsze że został w klubie :D


no też mnie to cieszy.. nowy właściciel, nowe plany z świeżym zapałem.. ;-)

teraz szukam czegoś nowego.. :roll: a od tej pory będę poruszał się jakiś czas chyba MX-3.. :razz:
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

Ostatnio zmieniony przez conpress Nie Mar 18, 2012 13:30, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Nie Mar 18, 2012 13:32   

coś wróbelki ćwierkają że jesteś posiadaczem saaba, jakiś plan co do auta?
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Nie Mar 18, 2012 13:39   

..ćwierkają.. :roll:

na razie w fazie planów.. wstępnie coś upatrzone, ale trzeba go dokładnie sprawdzić i ocenić czy spełni moje oczekiwania.. bo taka scorupa za chiny ludowe nie chciała spełnić moich wybujałych oczekiwań i ... poszła do rzeźni.. (zresztą sam byłeś przy uboju :twisted: )

w każdym bądź razie szukam cały czas nadal.. :grin:
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Nie Mar 18, 2012 13:41   

conpress napisał/a:
zresztą sam byłeś przy uboju


dobrze, to nazwałeś .. Aczkolwiek jak bym to nazwał mordownią, jak można deskę wyrywać :P

Tak mi wróbelki ćwierkały :roll:
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
tom
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 674
Skąd: z miasta
Wysłany: Nie Mar 18, 2012 14:43   

conpress napisał/a:
..tak tylko dla informacji - E30 M42B18 :arrow: po 5 latach obecności w naszym domu/garażu zmienił właściciela :sad:

ale z tego co mi wiadomo - będę go od czasu do czasu widywał :cool:


no to widze ze Karol kupil beemke :D
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Mar 18, 2012 14:56   

conpress napisał/a:
poruszał się jakiś czas chyba MX-3.


a co żona na to :D
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Nie Sty 26, 2014 19:42   

..długo nie aktualizowany temat..

do działu byłe zaliczam:

FORD SCORPIO vel WIELORYB


MODEL: Ford Scorpio TOURNIER BOB engine powered :???: 1997 rok 2.9 24V Ghia fiolet z łuszczącym się klarem

SILNIK: BOB, 2.9 24V z rozsypaną wiązką, którą po 2 letnim unieruchomieniu auta u poprzedniego właściciela Huragan zreanimował w 15 minut :-P

UKLAD DOLOTOWY: seria N/A z podtlenkiem CnH2n+2

UKLAD WYDECHOWY: był

ELEKTRONIKA i ELEKTRYKA: full wypas, pełna elektryka, posrany na maxa jak to w wielorybie.. nieliczne elementy zalegają w kartonach u mnie w garażu

UKLAD NAPĘDOWY: był, silnik po odpaleniu i sprawdzeniu poszedł w świat do innego, ładniejszego Scorpio. skrzynia automat A4LD gdzieś jeszcze jest..

ZAWIESZENIE: było.. rozdane potrzebującym w caritasie

UKLAD HAMULCOWY: było, jw. rozdane

ŚRODEK: był.. ładna skórka jeszcze została u mnie w garażu.. może zaadoptuję do sierry :-? :-P

CAR-AUDIO: nie było..

Auto kupiłem chyba w stanie wskazującym na spożycie, jak było ciemno, zimno i padało, po obejrzeniu w świetle dziennym stwierdziłem że było tak brzydkie, że wstyd tym było po węgiel do GSu jechać.. więc żywot auta był krótki :mrgreen:






======================


Renia w klekocie


MODEL: Renault Laguna I phII 1999 rok polift 1.9dTI

SILNIK: 1.9 klekot z bezpośrednim wtryskiem 98KM, bardzo fajnie się zbierało, nawet głośno nie warczało.. palił tyle co nic.. <6L/100km

UKLAD DOLOTOWY: seria tj. cieknące turbo @ intercooler

UKLAD WYDECHOWY: seria zawieszona na trytrytki

ELEKTRONIKA i ELEKTRYKA: standard.. klima manualna (do nabicia była, nie miałem czasu tego zrobić :-P ), elektryka przednich szyb, central

UKLAD NAPĘDOWY: seria, manual 5 bieg.. FWD

ZAWIESZENIE:francuskie.. tj. miękkie, ale w miarę precyzyjne auto w prowadzeniu

UKLAD HAMULCOWY: seria..

ŚRODEK: po francusku.. miękkie, welurowe.. nawet ładne jak lata w których wychodził ten model.. dużo miejsca i spory bagażnik..

CAR-AUDIO:seria, ori radio Philips sygnowane przez RENAULT

auto całkiem fajne i tanie (w zakupie i eksploatacji).. idealny dupowóz na codzień.. zero emocji, jeśli w przypadku laguny I w dieslu możemy mowić o jakichkolwiek emocjach.. :twisted: mega rekordowo niskie spalanie.. zawsze poniżej 6litrów na 100km.. niestety auto było już mega wyeksploatowane, więc dalsza eksploatacja nie miała sensu, poszło za tyle co kupiłem..





======================


MAZDA MX-3


MODEL: MAZDA MX-3 1994 polift z clarem wykonanym przez domorosłego lakiernika w stodole

SILNIK: 1.6 16V B6D 107PS.. ale wrażenie sprawiało zgoła odmienne

UKLAD DOLOTOWY: seria N/A

UKLAD WYDECHOWY: seria + końcowa puszka REMUS

ELEKTRONIKA i ELEKTRYKA: standard.. żadnego wypasu poza tym, że auto kupiłem niesprawne - jak się później okazało, padnięty był sterownik silnika

UKLAD NAPĘDOWY: FWD, postukujący przegub..

ZAWIESZENIE: coś tam było.. sprężyny chyba jakieś chińskie albo cięte, bo auto skakało jak piłka od ping-ponga

UKLAD HAMULCOWY: seria.. przód tarcze z tyłu chyba były bębny..

ŚRODEK: jakiś był.. fajna niska pozycja za kierownicą.. deska kształtem i ogólnym designem wybiegąca na kilka lat w przód w stosunku do ówczesnych aut europejskich..

CAR-AUDIO:coś było.. JVC na USB i MP3.. głośniki 2 drożne ALPINE'a chyba 16cm

Auto posiadałem chyba prawie 2 lata.. z czego 2 miesiące straciłem na szukanie usterki a potem konkretnego sterownika silnika.. potem rok jeździła nią moja mama, a w ostatnim okresie od czasu do czasu jeździłem nią sam.. poszła latem 2013 w okolice Słupska..
nie wiem czemu, ale admin mi zawsze dosrywał że to damskie auto :razz:



_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Sty 26, 2014 22:45   

conpress napisał/a:
ale admin mi zawsze dosrywał że to damskie auto :razz:


no cóż dosrywałem :D ale ogólnie podobają mi sie te mazdy, a szczególnie jak się dowiedziałem że za niewielkie pieniądze można tam wsadzić inny szybki silnik,
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Tomix
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1933
Skąd: Pączewo
Wysłany: Pon Sty 27, 2014 00:04   

jak babskie ! :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12