autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Transmiter fm do samochodu
Autor Wiadomość
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Gru 07, 2017 19:45   Transmiter fm do samochodu

Od dawna chcę kupić transmiter do Nissana, bo nie działa cd, taki dość duży już mam i się nie sprawdza bo wyrwał gniazdo. Inny poszcza zawsze piosenki od początku.
Macie jakieś patenty, że będzie to mini wersja transmitera i będzie działało poprawnie.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
grzeszak
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 20 Lut 2014
Posty: 1368
Skąd: Tczew
Wysłany: Czw Gru 07, 2017 21:02   

Miałem kiedyś taki za 5,99 z allegro. Ogólnie bardzo słaba jakość muzyki. A nie myślałeś o wymianie całego radia albo o naprawie cd?
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Gru 07, 2017 22:11   

grzeszak napisał/a:
Miałem kiedyś taki za 5,99 z allegro. Ogólnie bardzo słaba jakość muzyki. A nie myślałeś o wymianie całego radia albo o naprawie cd?


Myslalem w kazdym przypadku trzeba auto komus oddac na dzien czy dwa a ono wyczerpalo lub mit stania u mechanika 😁

Kiedys moze kupie inne chodzi o rozwiazanie na okres przejsciowy
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Karol
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3344
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Gru 07, 2017 22:58   

Czemu CD nie czyta ? Zmieniarka padła ? Mi jak w BMW siadła to kupiłem druga za 60zl i sam wymienilem w kilka minut. Caly czas smiga az miło. ;)
 
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Czw Gru 07, 2017 23:00   

Szkoda kasy i uszu na transmitery .. lepiej napraw to CD , ktoś z forum napewno pomoże Ci wymienić radio ;)
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Gru 08, 2017 01:22   

cd nie działa od początku jak mam auto, naprawa nie bedzie prosta bo to jest bose radio 2 tyś nowe montaż 400 pln a jeszcze trzeba dokładnie trafić w radio i jego rozmiary,

jak by ktoś jednak znał jakieś dobre rozwiązanie z tymi transmiterami niech da znać.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
tom
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 674
Skąd: z miasta
Wysłany: Pią Gru 08, 2017 01:27   

Miałem kiedyś transmiter za około 70zl słaba jakość w miarę coś tam słychać jak piosenki są bardzo dobrej jakości
Kiedyś oglądałem na tvn turbo test transmiterow to ten najtańszy był najlepszy Ale nie pamiętam jakiej firmy
 
 
Tomix
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1933
Skąd: Pączewo
Wysłany: Pią Gru 08, 2017 11:52   

Korzystam z transmiterów bluetooth firmy Xiaomi modele Roidmi S2 i S3
(łączą sie z telefonem, brak dodatkowego wejścia aux i odczytu z dodatkowego nośnika)



-Jakość naprawdę super (jak za takie pieniądze)
-Jest malutki i wygląda jak zwykła ładowarka samochodowa na usb
-Posiada wbudowany mikrofon i opcje zestawu głośnomówiącego, ale niestety przez spory hałas w aucie służbowym wgl się nie sprawdza (po prostu słabo mnie słychać). Co nie oznacza ze w dobrze wygłuszonym aucie będzie to samo

Dziennie po 10 godzin transmiter praktycznie jest uruchomiony bez przerwy .I jest bez awaryjny
Ostatnio zmieniony przez Tomix Pią Gru 08, 2017 16:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sQk
Kierowca kat. B



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 30 Sie 2015
Posty: 201
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Gru 08, 2017 18:40   

Kupiłem ostatnio Xiaomi Roidmi 3s za 80zł na allegro z przesyłką, jakość muzyki na poziomie płyt CD. 2x wejście usb ładujące niby 3,4A. Polecam, na najbliższym spocie możesz zobaczyć jak to gra ;)
_________________
Ogarnianie wnętrz aut kompleksowo - pisz, dzwoń :)
 
 
Tomix
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1933
Skąd: Pączewo
Wysłany: Pią Gru 08, 2017 19:08   

Mam S2 i S3

Jakość dźwięku powiedział bym ze jest zdecydowanie lepsza w starszej wersji ,
Z kolei w niektórych zapalniczkach samochodowych które są mocno wyeksploatowane , starsza wersja nie posiada "cypków" przez to czasami nie styka i się rozłancza .
Kombinowanie z papierkami itp :)

Już długo korzystam z tego transmitera i po mnie kupiło go jeszcze kilku moich znajomych. Nawet tu na forum :D
Ostatnio zmieniony przez Tomix Pią Gru 08, 2017 19:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MICHAŁ
Mistrz Kierownicy
OPEL



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 2348
Skąd: okolice Gtc
Wysłany: Pią Gru 08, 2017 22:06   

ja ma transmiter na pendriwa peiying i uzywam go z najwiekszą przyjemnoscia https://www.wasserman.eu/...BoCsu4QAvD_BwE. jedna sprawa jest tylko ze by głosnośc transmitera byla ustawiona na 3/4 mozliwosci wtedy dzwiek jest spoko .
_________________
kompleksowe usługi hydrauliczne.kotłownie gazowe ,olejowe,weglowe , instalacjie gazowe.instalacjie grzewcze .
 
 
 
Marynarz
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 1161
Skąd: Z kątowni
Wysłany: Śro Gru 13, 2017 21:25   

Tomix napisał/a:
Korzystam z transmiterów bluetooth firmy Xiaomi modele Roidmi S2 i S3
(łączą sie z telefonem, brak dodatkowego wejścia aux i odczytu z dodatkowego nośnika)

Obrazek

-Jakość naprawdę super (jak za takie pieniądze)
-Jest malutki i wygląda jak zwykła ładowarka samochodowa na usb
-Posiada wbudowany mikrofon i opcje zestawu głośnomówiącego, ale niestety przez spory hałas w aucie służbowym wgl się nie sprawdza (po prostu słabo mnie słychać). Co nie oznacza ze w dobrze wygłuszonym aucie będzie to samo

Dziennie po 10 godzin transmiter praktycznie jest uruchomiony bez przerwy .I jest bez awaryjny

Może i ja bym się w końcu pozbył tego kabla i kasety ż radia🤔
 
 
jutymon
Jestem Nowy

Dołączył: 10 Sty 2018
Posty: 1
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Sty 11, 2018 19:01   

sQk napisał/a:
Kupiłem ostatnio Xiaomi Roidmi 3s za 80zł na allegro z przesyłką, jakość muzyki na poziomie płyt CD. 2x wejście usb ładujące niby 3,4A. Polecam, na najbliższym spocie możesz zobaczyć jak to gra ;)


Ja mam wersję ROIDMI 2S i również jestem zadowolony, co prawda ładowarka to 2,4A ale w moim przypadku wystarcza. Zakupiłem pod koniec roku na aze.com.pl/pl/c/Ladowarki-i-kable-USB/76 i zapłaciłem 70 złotych + KW. Rzeczywiście jakość muzyki nie jest najlepsza, ale przecież jeśli chcemy dobrej jakości muzyki, to raczej w domu, a nie w samochodzie.
Wrzucam zdjęcie poglądowe, gdyby ktoś był zainteresowany jak takie urządzenie wygląda.


_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13