autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Co robisz po zniesieniu nakazu zapinania pasów bezpieczeńtwa

Po likwidacji nakazu zapinania pasów bezpieczeństwa
Dalej zapinam pasy bo to dla mojego bezpieczeństwa
68%
 68%  [ 15 ]
Zapinam jak mi się chce
13%
 13%  [ 3 ]
Zapinam poza teren zabudowanym
18%
 18%  [ 4 ]
Nie zapinam bo to moja sprawa
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 22
Wszystkich Głosów: 22

Autor Wiadomość
marasss2
Kierowca Skutera


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 525
Skąd: STAROGARD GD
Wysłany: Nie Mar 11, 2018 22:52   

Krzysztof, dlatego uważam że sytuacja jest patowa i to nie takie łatwe żeby o tym decydował człowiek sam a o tym już nie. Niestety jesteśmy istotami które wszystko potrafia obrócić tak żeby była z tego kasa albo żeby utrudnić życie sąsiadowi :mrgreen: i tak też by bylo jakby zrobić po twojemu :wink: ale wracając do pasów uważam że trzeba je zapinać i powinno to pozostać określone w prawie jak jest teraz.
_________________
Jest TURBO
Jest QUATTRO
jest ZABAWA
 
 
grzeszak
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 20 Lut 2014
Posty: 1368
Skąd: Tczew
Wysłany: Pon Mar 12, 2018 00:06   

Krzysztof napisał/a:

3. lekarstwa kupisz jak masz receptę przecież jesteśmy idiotami i nie możemy kupić sobie lekarstwa


To akurat bardzo, ale to bardzo zły przykład. Przedawkowanie antybiotyku jest bardzo niebezpieczne, szczególnie dla dzieci.

Lincoln napisał/a:
Zawsze zapinam pasy, zwyczaj którego nauczył mnie ojciec, będę go przekazywał dalej. Tak samo pokazał mi o ile lepiej widać auto z zapalonymi światłami jeszcze lata przed tym jak nie było nakazu - też tak robię.


Chyba mamy tego samego ojca, dokładnie takie same wartości mi przekazał :)
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Mar 12, 2018 00:35   

grzeszak napisał/a:
To akurat bardzo, ale to bardzo zły przykład. Przedawkowanie antybiotyku jest bardzo niebezpieczne, szczególnie dla dzieci.
dokładnie jesteśmy idiotami i będziemy się zatruwać antybiotykami, jak ktoś chce się otruć to może się napić domestosa lub przedawkować środki nasenne z przeciwbólowymi zapijając wódką.

Jeżeli zwalniamy ludzi z myślenia to przestają myśleć, wyżej pisałem o super mamusi ona też chce dobrze dla synka.
Ja jednak chcę by ludzie musieli myśleć pomyśl gdzie zmierzamy jak zwalniamy ludzi z myślenia.
O wszystkim za Ciebie mają decydować Panowie z Warszawy lub Brukseli.

Chcesz człowiek demolka ? Ludzie muszą myśleć działać, starać się być aktywni, nie można zabijać w nas podstawowych instynktów.


Panowie ja nigdzie nie pisałem, ze nie mamy zapinać pasów, sam zapinam i już a dzieci przypinam do fotelików z isofix.
Natomiast jak byłem mały to nie miałem tak bogatych rodziców, że pasy były w samochodzie z tyłu fotelików też nie było. Czy to oznacza, że przeżyłem dzięki cudowi :D

Wiecie jak z tych czasów co się mówiło kto nie ryzykuje nie pije szampana :D chcę móc myśleć sam, to co dotyczy mnie sam chcę decydować. Krzywdzenie innych OZNACZA SKRACANIE O GŁOWĘ :)
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Pon Mar 12, 2018 11:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Mar 14, 2018 08:47   

0 zaglosowano na nie zapinam a zatem przepis bzdura
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
marasss2
Kierowca Skutera


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 525
Skąd: STAROGARD GD
Wysłany: Śro Mar 14, 2018 14:59   

Czyli jednak czasem nakaz robienia czegoś wyrabia w nas dobre nawyki
_________________
Jest TURBO
Jest QUATTRO
jest ZABAWA
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Mar 14, 2018 19:17   

marasss2, uwazam dokladnie odwrotnie ludzie sa przekorni jak bym komus nakaz kupowanie moich produktow to efekt dokladnie odwrotny

Chcesz cos sprzedac trzeba ludzi przekonac
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13