autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
lakiernik w Kolinczu
Autor Wiadomość
tuptus
Kierowca Rajdowy
Demotywator



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1394
Skąd: że znowu
Wysłany: Nie Maj 02, 2010 20:51   lakiernik w Kolinczu

Gościu nazywa się Lipiński, a szałerek mieści się w Kolinczu przy ul. Krętej 8

Kilka dni temu mój ojciec oddal Golfa do domniemanego lakiernika w Kolinczu. nie wiem jaką ma godność, wiem ze ma ok. 24 lat i maluje u siebie gdzies w garażu. Ojciec wybrał wlasnie go bo wszedzie indziej czekalby na swoją kolej ok. miesiąca. Mial do malowania tylny zderzak, gdyż mama raz cofała i nie zauważyla betonowego słupka. Ojciec zostawil samochod bez papierów.

Dany "koleś git" postanowil jechac Golfem po lakier. miał stluczke na rondzie kolo mleczarni. mowil ze to ktos w niego rypnął i uciekł a VW-jem kierowal ktos inny, który też zbiegł. po podaniu danych niby-kierowcy okazało sie ze taki ktos wogole nie istnieje. chyba mial wychlane, bo probowal przekupic policjantów i go przymkneli na 48 h. Ojciec musial odbierac auto z parkingu i skladac jakies zeznania.

Teraz czeka go sądowanie ( może i kilka lat...) a potem pewnie sprawa pojdzie do pana komornika. Bo sprawe i tak napewno wygra.

A uderzenie bylo tak duże że w Golfie wystrzeliły obydwie poduszki. poza tym ma do wymiany błotnik, uszkodzona jest maska, połamany grill, pęknięty zderzak, i błotnik trze o koło.

Niestety na dzien dzisiejszy nie wiem jak typ sie nazywa i gdzie dokladnie mieści się jego "zakład" (bo rzadko teraz przebywam w domu i na necie) ale jak sie dowiem to dopisze do mojego posta.
_________________

USŁUGI TRANSPORTOWE - WIECZORAMI I W WEEKENDY
tel. 884-821-333


Trzymaj się ramy i gaci mamy :P
Ostatnio zmieniony przez tuptus Wto Lip 06, 2010 19:01, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Nie Maj 02, 2010 21:24   

Jakby moją Prelude ktoś tak potraktował to bym był szybciej na miejscu niż policja po takiego śmiecia :evil: Taka historia nadaje się do Turbo Kamery by przestrzegać przed takimi idiotami :evil:
_________________

 
 
Huragan
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1453
Skąd: Starogard
Wysłany: Nie Maj 02, 2010 22:43   

w duze mierze wina jest twojego ojca -po co oddawał auto do jakiegos typa dziwnego,ktory na 100% posiada legalnego warsztatu.W normalnym warsztacie szef nie jezdzi autami klientów,chyba ze z przymusu(jazda próbna itd) A co do miesiaca czekania to nieprawda bo przecietnie to tydzien jest kolejka w warsztatach normalnych a sa i takie gdzie robia to od ręki.
_________________
ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA 504-074-873
huragan.sierrafan.pl
NAPEŁNIANIE KLIMATYZACJI (czyszczenie ukladu,wymiana oleju w układzie) 120PLN
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Maj 02, 2010 23:00   Re: lakiernik w Kolinczu

tuptus napisał/a:
Niestety na dzien dzisiejszy nie wiem jak typ sie nazywa i gdzie dokladnie mieści się jego "zakład" (bo rzadko teraz przebywam w domu i na necie) ale jak sie dowiem to dopisze do mojego posta.


koniecznie dopisz, przestroga dla innych niech będzie ten fakt współczuję że przypadkiem nadzialiście się
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11