autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Auto wjechało w przystanek. Sześć osób w szpitalu- Sucumin
Autor Wiadomość
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Śro Lut 10, 2010 00:43   Auto wjechało w przystanek. Sześć osób w szpitalu- Sucumin

Moja mama pracuje w krwiodawstwie i mówiła że tyle zapotrzebowania na krew to już długo nie miały :/ Jedna dziewczyna ma pogruchotaną miednicę,usuniętą macicę,połamane nogi,ogromne krwotoki i walczy o życie :/ Oby znaleźli tego młodego sk...rwiela który spowodował wypadek i uciekł, oby gnoja powiesili co niestety w naszym demokratycznym kraju jest nie możliwe a powinno :/



http://www.rmf24.pl/fakty...rata,nId,237277
 
 
maxcivic
Maniak Resoraków



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 66
Skąd: Sucumin
Wysłany: Śro Lut 10, 2010 00:57   

Przeglądnąłem kilka stronek jak np. tvn24 rmf24 i wiele innych i nie wszystkie informacje się zgadzają z rzeczywistością
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Śro Lut 10, 2010 01:01   

Relacja mojej mamy jest najbardziej wiarygodna z tego wszystkiego bo też zauważyłem na innych portalach odmienne info.Kurcze Max ja widzę że Ty jesteś ze Sucumina, może wiesz coś więcej?
 
 
maxcivic
Maniak Resoraków



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 66
Skąd: Sucumin
Wysłany: Śro Lut 10, 2010 01:07   

Co do obrażeń to tak, tylko mam wątpliwości co do tej ucieczki z miejsca wypadku. Nie popieram tego że się oddalił z miejsca wypadku, to fakt. Ale że prowadził resuscytacje poszkodowanej to już żadne zasrane tvn 24 nie podało. To jest za świeża sprawa żeby o tym pisać.
 
 
tuptus
Kierowca Rajdowy
Demotywator



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1394
Skąd: że znowu
Wysłany: Śro Lut 10, 2010 01:33   Re: Auto wjechało w przystanek. Sześć osób w szpitalu- Sucum

Bushido napisał:
Oby znaleźli tego młodego sk...rwiela który spowodował wypadek i uciekł, oby gnoja powiesili co niestety w naszym demokratycznym kraju jest nie możliwe a powinno :/





Święte słowa, jak najbardziej popieram, po tym co ci wszyscy przeszli. najbardziej żal tej dziewczyny...
 
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Śro Lut 10, 2010 01:35   

Dobra ja coś wiem na ten temat, Gość wymusił i babka miała wyjście walnąć i zginąć albo wjechać na przystanek wiadomo co wybrała. Tragedia jakich mało.



btw,

Info kociewie



Do dramatycznych zdarzeń doszło we wtorek około godziny siódmej na przystanku PKS w Sucuminie, w gm. Starogard Gd. W sześć osób, które czekały na autobus, wjechało renault clio. Murowana wiata zawaliła się. Pięć osób w wieku 12-18 lat i jedna w wieku 51 lat trafiło do starogardzkiego Szpitala św. Jana. Kierującej samochodem 49-letniej kobiecie nic się nie stało, była trzeźwa.



Lekarze walczą o życie 18-letniej dziewczyny, która we wtorek była operowana.

- Dziewczyna jest w stanie ciężkim, nieprzytomna, zdiagnozowano u niej urazy wielonarządowe - mówi Magdalena Biedrzycka, referent ds. organizacji i zarządzania w szpitalu.



Pozostali ranni mają m.in. złamane miednice lub poszarpane kończyny. Rozmawialiśmy z jedną z poszkodowanych.



- Samochód uderzył nagle, potem słyszałam przeraźliwe jęki - mówi ranna kobieta. - Jakoś się stamtąd wydostałam, ale tę ciężko ranną dziewczynę musieli wyciągać ratownicy, bo była przygnieciona samochodem.



Zdaniem lekarzy, wypadek byłby bardziej tragiczny, gdyby nie... zimowa aura.



- Leżący przy drodze śnieg zmniejszył siłę uderzenia. Gdyby nie to, mielibyśmy pewnie sześć śmiertelnych ofiar - mówi dr Krzysztof Gruszko ze Szpitala św. Jana w Starogardzie Gd., który był na miejscu wypadku.



Starogardzka policja bada przyczyny zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że prawdopodobnie kobieta, chcąc uniknąć zderzenia z wyjeżdżającym z drogi podporządkowanej vw golfem, straciła panowanie nad autem i wjechała w przystanek. Początkowo policja uzyskała informacje, że kierowca golfa odjechał z miejsca wypadku. W czasie badania przebiegu zdarzenia okazało się jednak, że było inaczej.



- Kierowca golfa zatrzymał się i udzielił pomocy poszkodowanym - mówi mł. asp. Marcin Kunka ze starogardzkiej policji. - Gdy na miejsce przybyli ratownicy, golf odjechał, ale nie można mówić o ucieczce. Ustaliliśmy dane kierowcy, był trzeźwy.



Z kolei w Szpęgawsku, w gminie Starogard Gd., we wtorek, ok. godz. 14, też na drodze nr 22, doszło do zderzenia volkswagena T4 z renault scenic. Rannych zostało pięciu mężczyzn. Jak informuje straż pożarna, doznali ogólnych urazów i trafili na obserwację do szpitala.





winowajca nie uciekł
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Śro Lut 10, 2010 01:44   Re: Auto wjechało w przystanek. Sześć osób w szpitalu- Sucum

tuptus napisał:
Bushido napisał:
Oby znaleźli tego młodego sk...rwiela który spowodował wypadek i uciekł, oby gnoja powiesili co niestety w naszym demokratycznym kraju jest nie możliwe a powinno :/





Święte słowa, jak najbardziej popieram, po tym co ci wszyscy przeszli. najbardziej żal tej dziewczyny...




Niby uczę się o pedagogice i resocjalizacji ale jestem w 100% za przywróceniem kary śmierci (mimo że rezygnacja z jej wykonywania w 1988 roku nie zwiększyła poziomu przestępczości) bo jakbym był ojcem lub bratem tej dziewczyny to moje życie zmieniłoby się na tyle że nie widziałbym niczego innego niż zemsty za tak brutalne MORDERSTWO a nie "wypadek".Dożywocie to luksus dla takich tchórzliwych śmieci bo to my będziemy płacić na takiego gnoja z naszych podatków.Kula w łeb i do piachu plus informacja do wiadomości publicznej o wyroku!
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Śro Lut 10, 2010 01:47   

Jak dla mnie też kara śmierci powinna być, hmm złodziejom obcinać ręce itd...

Przez gościa bez wyobraźni są skutki na drodze.
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Śro Lut 10, 2010 01:53   

Dobrze że nie uciekł ale śmierć to śmierć a zasady Talionu "oko za oko,ząb za ząb" są najbardziej sprawiedliwe mimo że nie wrócą życia i zdrowia tym którzy są poszkodowani.Co to jest za życie dla dziewczyny 18 letniej która w wypadku została cała połamana,wycięte większość zniszczonych narządów w tym macicę co znaczy że przez jednego kretyna nawet rodziny nie będzie w stanie założyć.Uniosłem się ale nie mam szacunku dla takich śmieci którym poje..ało się że nie są na torze wyścigowym ze swoim Gulfem lecz na drodze gdzie jest ograniczenie prędkości i bandami w tym wypadku są albo pobliskie domy,auta lub przechodnie :/
 
 
Marzena
Kierowca Skutera



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 586
Skąd: Starogard Gd
Wysłany: Śro Lut 10, 2010 13:34   

Zal tej dziewczyny ...spieprzone życie :/
 
 
 
D2
Kierowca kat. B
Forever Eclipsed



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 367
Skąd: Stg/Warszawa
Wysłany: Śro Lut 10, 2010 14:08   

Jak długo utrzymana będzie kara śmierci, tak długo nie można wykluczyć niebezpieczeństwa wykonania wyroku śmierci na osobie niewinnej.

W USA od roku 1973, 113 więźniów zostało zwolnionych z celi śmierci, po pojawieniu się nowych dowodów oczyszczających ich ze stawianych im zarzutów.



Kara śmierci nie może być stosowana w cywilizowanym i rozwiniętym społeczeństwie.. nie ma takiej opcji. Zawsze znajdzie się ktoś niewinny, kto zostanie jej poddany i to będzie winą wszystkich tych, co krzyczą "Wprowadzić karę śmierci!"

A wtedy wy będziecie tacy sami, jak inni mordercy...



Poza tym 1. to nie ten koleś wjechał w przystanek 2. udzielił pierwszej pomocy 3. zostawił swoje dane..

Wątpię, żeby teraz uciekał z kraju, także śledztwo lepiej zostawić odpowiednim organom.



i Bushido.. zostaw już te biedne golfy :D w każdym aucie może znaleźć się idiota :P w hondzie i mitsu też :P to nie wina samochodów tylko ludzi...
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Śro Lut 10, 2010 16:21   

D2 napisał:
Bushido.. zostaw już te biedne golfy :D w każdym aucie może znaleźć się idiota :P w hondzie i mitsu też :P to nie wina samochodów tylko ludzi...




Nie odczepię się od golfów bo maja tańsze części i jest większa gama szpojlerów i siatek tjuningowych do nich niż do Hond i mnie zazdrość zżera :twisted:
 
 
Huragan
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1453
Skąd: Starogard
Wysłany: Śro Lut 10, 2010 22:39   

Ni wazne jak sprawa sie zakończy ,każdy ma swoje sumienie-i nie chce tu nikogo bronic bo to kazdemu moglo sie zdarzyc ,chwila nieuwagi i wyjedziesz nie w tym miejscu nie w tym czasie i jestes na miejscu tego goscia z golfa.Tylko on wie czy naprawde zawinil-i bedzie musiał życ z tym do końca swoich dni
 
 
 
maxcivic
Maniak Resoraków



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 66
Skąd: Sucumin
Wysłany: Śro Lut 10, 2010 23:43   

Panowie jak chcecie pomóc to zapraszam do Punktu Krwiodawstwa w szpitalu św Jana w Starogardzie. Proszę powiedzieć że dla dziewczyny z sucumina, to pielęgniarki będą wiedzieć o co chodzi.
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Śro Lut 10, 2010 23:54   

Bądźcie mili dla mojej mamy i cioci :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12